Jump to content
Engine

Привет вам из Киева, хондабратья!

Recommended Posts

А как у Вас с ГАИшниками (милиция, полиция) на дорогах? ГАИ - кАзлы?:rolleyes:

Встречаются так сяк, а кое где даже камеры монтированы :shock:

Привет украинским колегам от манияков хонд из Асеновграда и лично от меня, я тоже украинец но живу болше чем 20 лет в прекрасной Болгарии.Я смотру что наш отдих чуть лучше чем у вас ,тут расклад идет по полной:)

:D Просто у нас фотографировать в камерах полицейских участков нельзя.
У нас до обезЬяника не доходит дело:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,тоже хотел такую тему поставить в каком нибуть русскоязьIчном форуме а вьI меня опередили .Конечно будет здорово обменятся опьIтом, а может вследующий раз летом когда национальная хонда встреча, у нас будут гости из УкраиньI .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа колеги, започнете да пишете и говорите на български, защото това е български хонда форум....

:rolleyes::shock:
Ей, аре малко да се спрете с тоя руски - който иска да пише на БЪЛГАРСКИ или ако му е трудно - да се маха! :)
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ей, аре малко да се спрете с тоя руски - който иска да пише на БЪЛГАРСКИ или ако му е трудно - да се маха! :shock:

Колега, имаш си цял форум на български - какъв ти е проблема в една тема да пише на руски? И какво значи да кажеш на някой "да се маха" - ти кой си, кого представляваш? :rolleyes: Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ааа колеги започнете да пишете и говорите на български защото това е български хонда форум.... сега на руски коллеги начинают писать и говорить на болгарском болгарский, потому что это Honda форум

:shock::rolleyes:

Алооо... "кога станахме цар - кога сменихме походката"?!?!? Айде да се усещате малко. Никой не ви кара насила да четете тази тема. Редактирано от Димитър Коев
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм от по новото поколение което не "чете" руски. Но е похвално, че те се интересуват от нашия форум :rolleyes:

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не се излагайте.Какво ви пречат момчетата?Който иска и МОЖЕ нека си бъбри с тях.Аз за мое съжаление не помня почти нищо от руския език.Както попита някой над мен - а неграмотните БЪЛГАРИ къде да ги пратим,а?На мен те са ми неприятни за четене.Е?Даже тия дето имат претенции да пъдят поне репликите си да бяхте написали правилно ли?Привет друзя.А где сиськи? :rolleyes:

Редактирано от MAD DOG
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много здрави, на българските колеги и от мен.Се казвам Ира, родих се във Одеска област, сега живея в Киев. .Извинявам се, ако ще пиша с погрешки, защото то добре говоря на диалектен език (съм украинска българка), а литературен изучавах във школата, и го забравих! )))Не се сърдите на моите украински колеги, за това че говорят на руски, много искат да се общуват с вас! :rolleyes:За това ако ги разбирате, отвечавайте им най-малко в тази тема!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет из Киева вам! Многие из нас не знают болгарский язык. А on-line переводчики переводят текст с ошибками. Мы очень рады будем общаться с вами. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вот вам разница менталитета))))наши коллеги в отличии от нас пишут на форуме в свободное от работы время))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет и от Козлодуй и ЯмболМи раді, що у нас є ідея

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,че то Киев не било чак толкова далеч - около 1200км.Живот и здраве ако има ентусиасти да вземем да пробваме другото лято дали ще издържат едно нападение на Хонда фен клуб България? :rolleyes: .Че много ми се кара извън града... :shock:

Редактирано от MAD DOG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста хора от Украйна се регнаха във форума, похвално :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такова нападение ми харесва,колеги от Украйна,сега остава и от Латвия и Литва

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вот вам разница менталитета))))наши коллеги в отличии от нас пишут на форуме в свободное от работы время))))

Неправильно, Сергей! :shock: Наоборот - болгарский менталитет позволяет тратить время только когда работаем. :)И вы знаете, что ето шопски менталитет? Это происходит не только в шопски регионов Болгарии. Это состояние ума, которое некоторые коллеги уже показали, и я хотел бы извиниться хотя и не моя вина.Еще раз - приветствуем вас и надеюсь быть полезным друг другу и есть много веселые моментов. :D:rolleyes::) (тюнингованные сиськи rulez тоже :D ) Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет собратями , для меня ето рада, что вы посетите нас в нашем форуме.У меня есть интерес какие ХОНДА машиньй есть у вас , как будут ваший ХОНДА встречи.Извините меня за мой замечательный руский язык :rolleyes:

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abe hora що така се осрахте пред колегите бре :thumbs1:;) ? темата си е на руски и които може нека си го ползва .Аз кат учих 11 години да зема го забравя щот съм в БГ ли. Друзья, то как спортивные для вас. По плану до 402 метров. Дайте фотографии вашего автомобиля. Какими трудностями пришлось столкнуться в своих автомобилях и ремонт и тюнинг.Ета мая ракета :Phttp://img842.imageshack.us/img842/918/reg3.jpgТова ми е и темата за нея много се гордея с този автомобил.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42760&st=0и да не забравяме......http://life.lafbg.com/img/files/2009/07/944c1e9ce31.jpg

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След това, някой модератор да ми изтрие мненията в темата и обещавам да не пиша в нея повече.Интересно е при писане на български в някой чуждоезичен форум на български ли Ви отговарят?Това има ли връзка: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54911

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересные автомобили естьвот ветка в которых владельцы описывают свои проектыhttp://honda.org.ua/forum/forum-32.htmlсвоим похвастаюсь после нового года, потому что он сейчас не в лучшем состоянии))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оппппаааа проект подобен на моя до колкото разбирам! :)B20Vtec Turbo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е при писане на български в някой чуждоезичен форум на български ли Ви отговарят?Това има ли връзка: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=54911

...a бе те не са ли учили български в училище ;) Привет иначе на украинците ДОБРЕ ДОШЛИ в Хонда БГ :P П.П ...ако имат бързи хонди да застават на чертата :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Фен не се сърди бе човек не е първата тема http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23919&st=0 я тука аз поне тая си я чета спокино :P от другата само карртинки :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У меня есть интерес какие ХОНДА машиньй есть у вас , как будут ваший ХОНДА встречи.Извините меня за мой замечательный руский язык :thumbs1:

 

На дорогах - очень много разных, от civic, accord, prelude 84-85 годов до crz, pilot. В послднее время стало появляться много Acura :P

 

Летом диллер Honda Ukraine для нас устраивал тест драйв Honda CRZ

тут фото: http://picasaweb.google.com/redjokerua/2010_07_17_Test_CRZ#

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте фотографии вашего автомобиля. Какими трудностями пришлось столкнуться в своих автомобилях и ремонт и тюнинг.

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=1987&view=findpost&p=1057168833:thumbs1: Год назад установлен D15Z8 настроен VTEC на 4200rpm ограничение на 7000rpm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

У меня есть интерес какие ХОНДА машиньй есть у вас , как будут ваший ХОНДА встречи.Извините меня за мой замечательный руский язык :thumbs1:

 

На дорогах - очень много разных, от civic, accord, prelude 84-85 годов до crz, pilot. В послднее время стало появляться много Acura :P

 

Летом диллер Honda Ukraine для нас устраивал тест драйв Honda CRZ

тут фото: http://picasaweb.google.com/redjokerua/2010_07_17_Test_CRZ#

Публикувано изображение

 

Ну и как едит ето CR-Z ;) Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на пичовете не разбирам руски гледам като теле в гащи но са голями фенове браво :thumbs1:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пича пояснява, че дилърите на Хонда са организирали тест-драйв на CR-Z специално за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да у вас диллер Хонда устроил тест драйв, а у нас диллерьi устраиват только большие ценьi. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Каждый год мы празднуем день рождения клуба, вот праздничная атрибутика клуба)

 

дай още някоя снимка на купето
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет из София !Я очень рад, что можна поговорим с Вас, и все мы любим наши Хонда-машин :lol:Я думаю, что для многих Болгарских колег Рускы язик не проблем, и мы его хорошо понимаем !

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет и от мен :D.Никога не съм учил руски и не мога да пиша и говоря, грам не разбирам, но ви поздравявам.Радвам се, че фенове Украйна пишат и търсят контакти с феновете от България ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет братва!Я тоже русский, живу в Варне уже 10 лет, и очень рад что въІ нам пишите.Мне стало интересно сколько стоит у вас бензин потому что у нас дороговато 1.3 евро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX the best

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всем привет!

Привет братва!Я тоже русский, живу в Варне уже 10 лет, и очень рад что въІ нам пишите.Мне стало интересно сколько стоит у вас бензин потому что у нас дороговато 1.3 евро.

~1usd(7.7-8грн)/литр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всем привет!

Привет братва!Я тоже русский, живу в Варне уже 10 лет, и очень рад что въІ нам пишите.Мне стало интересно сколько стоит у вас бензин потому что у нас дороговато 1.3 евро.

~1usd(7.7-8грн)/литр
1dolar или больше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всем привет!

Привет братва!Я тоже русский, живу в Варне уже 10 лет, и очень рад что въІ нам пишите.Мне стало интересно сколько стоит у вас бензин потому что у нас дороговато 1.3 евро.

~1usd(7.7-8грн)/литр
1dolar или больше
1usd = 7.98грн1литр 95-го = 7,7 - 8 грн

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В прошлом году був на Украине,95 бензин хуже чем у нас 92 в прошлом,потому что в Болгарии 92 уже нет:angry:Какой бензин заливаете в ваши баки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...