Jump to content
zoutlander

Ремонтира Ли Се Рейката На Хидравликата?

Recommended Posts

Здравейте интересува ме дали се ремонтира рейката на хидравликата защото я видях че капе от едната страна, а и маншоните са й скъсани. Ако не ремонтира или излиза много скъпо да зная да търся друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Сливен също ги правят рейките!Ако ти е по-близо пиши, ще ти дам координати :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам си от Пловдив,мойта рейка също е прецакана,не тече но тропа и ще ходя тези дни да ми я правят,казаха ки за един сервиз в Пловдив,ходих там цената при най-укаяното състояние на рейката е 180 лв. за рециклиране със монтаж и демонтаж!Като си направя рейката,ще пише какви са ми впечатленията,но си мисля,че в твоя случай при вече протекла рейка е по добре да си вземеш друга,защото хората са казали че,където е текло пак ще тече! :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее 180 лева много бе... За около 100 мога да си намеря втора ръка ама не знам от кои коли става.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее 180 лева много бе... За около 100 мога да си намеря втора ръка ама не знам от кои коли става.

Еми колега аз питах за рейка втора ръка за мойта кола и цената беше пак 180 лв.,от друг колега от форума който е правил рейка там знам че за смяна на втулки при него и още някаква интервенция са му взели 120 лв.В моя случай ще видим какви ще бъде! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейка на ХОНДА не се рециклира 7 мой приятели направиха тази грешка дано съм бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейка на ХОНДА не се рециклира 7 мой приятели направиха тази грешка дано съм бил полезен

Може ли да се обосновеш?! Защо не се рециклира? Какви проблеми са имали твоите приятели? И дали може да се има доверие на "майсторите", които са ги рециклирали?Така ще си доста по-полезен, отколкото да минеш и да хвърлиш бомбата и всички да се чудим за кво става на въпрос! :drunk: Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво да ви кажа казаха ми, че трябвало да се сменят само семерингите на самата рейка. И маншоните разбира се. Но не ми се вярва да е толкова скъпо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кво да ви кажа казаха ми, че трябвало да се сменят само семерингите на самата рейка. И маншоните разбира се. Но не ми се вярва да е толкова скъпо.

Няма да е 180 алв колега,такава е цената при напълно разтракана рейка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти кога каза че ще ходиш? Да чакам инфо тогава да не бързам.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами евентуално утре ще ходя!Колегата дето каза че рейка на хонда НЕ СЕ рециклира,малко ме шашна чакам го да видя в какво ще се обоснове! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами евентуално утре ще ходя!Колегата дето каза че рейка на хонда НЕ СЕ рециклира,малко ме шашна чакам го да видя в какво ще се обоснове! :)

Няма какво да чакаш ....Няма с какво да се обоснове, защото рейките на Хонда с нищо не са по различни от рейките на останалите марки автомобили, така че действай .. :D Истината е да попаднеш на правилният майстор ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с майстора си е 100% вярно но не зная никаде в Пловдив да правят такива интервенции... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си рециклирах моята преди седмица. Отначало ми беше нещо много твърд волана и се притесних, но поразпитах и се оказа, че отначало е така. След седмица каране вече е почти на 100% наред. Само внимавай да ти сипят оригиналното масло за Хонда хидравлика, защото е с по-нисък вискозитет, демек по-редичко е. Това пак от опит го казвам. Иначе в Бултрако ми казаха, че не се продава оригинален комплект за ремонт, т.е. ще ти сложат някакви подобни семеринги, ама не пречи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги с интерес чета коментарите, моята рейка съща заминава т.е. сълзи ... проблема е че съм от Балчик а тук няма кой да прави рециклиране, ако някои знае за Варна или в околноста да сподели. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...