Jump to content
kembo

Просто ми е интересно

Recommended Posts

Колеги вашето мнение какво е - поне 2 бр Дел Сол СИР има в мобилето и нито 1 ЦРХ СИР няма на какво се дължи ? http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details а така ми се ЦРХ че не е истина но с десен волан :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми защото SiR са само с десен волан, и държат цена понеже са супер редки (да не говорим че са стари). За да има такъв трябва да се вкара от Англия примерно....никой джамбазин няма да даде 3-4000 евра за кола набор '89 че и с десен волан - кво ще я прави в БГ???Ето ти едно ВТ в идеално състояние, напарво отивай да го пазариш :)п.с. Явно съм се изложил с цената, сега гледах - в немското Мобиле ВТ рексовете вървят до 5-6 хил евра...за SiR да не говорим.

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми защото SiR са само с десен волан, и държат цена понеже са супер редки (да не говорим че са стари). За да има такъв трябва да се вкара от Англия примерно....никой джамбазин няма да даде 3-4000 евра за кола набор '89 че и с десен волан - кво ще я прави в БГ???Ето ти едно ВТ в идеално състояние, напарво отивай да го пазариш :)п.с. Явно съм се изложил с цената, сега гледах - в немското Мобиле ВТ рексовете вървят до 5-6 хил евра...за SiR да не говорим.

За съжалени си прав но как идва тази цена 3700лв за този в мобилето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и хора дето продават на безценица. Тая кола най-вероятно е взета от UK за 300-400 паунда. И понеже е по-нова, някой джамбазин е решил като му е изпаднала тънко да я вземе, макар и с десен волан (или поне аз така си обяснявам). Днес един колега от работата ми обяснява, как негов приятел си купил в UK VTI 5 gen за 400 паунда, като колата имала музика на стойност 500 паунда. Покарал я 2 седмици, махнал музиката и пак я продал за 400 паунда...Всичко е възможно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BOSS HOGG имаше ЦРХ SiR с двигател Б16А мисля, със стъклен таван и тн. Ако не е заминал на части можеш да го питаш. Само, че и той е с десен волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно такъв ми трябва това е топ изпълнението това ми е мечтата и само с десен волан говорил съм с него за съжаление колата е бракувана и почти е невъзможно да се пусне в движение и се продава на части мерси колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази синята я кара вече той (Стамен ) в момента :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говори пак с него. Нищо не губиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тоя дето си му пуснал обявата вече не се продава. Има си нов собственик и то колега от форума, който много уважавам. Ако той иска да се похвали.Спрайта ме е изпреварил :)

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че е хубава дори и да не съм я виждал :) за тази цена веднага бих я взел ако е ЦРХ 2г без да се замисля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За РЕКС 2г. SIR само с десен волан и то пак са много редки.Мотора е Б16А1 и е 158к.с. произвеждани са само за Япония.Много маняшка кола :) А относно този Дел Сол,който беше на обявата,е няма такъв SIR :) Наистина го взе Стамбата.Колата е уникална и супер запазена!С почти всички възможни екстри е,но нека той да се похвали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора е Б16А*

:)Ето още по темата. :)http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=46455 Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа,на тази при Стамен доста и се точих ама...по друг начин се развиха обсоятелствата... :) .Ако я е подкарал ще съм много радостен че не е станала донор...УНИКАЛНА машина.Вероятно единствена бройка в БГ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсената от Вас обява е изтрита или не е активна.Моля разглeдайте най-новите подобни обяви, публикувани през поседните 24 часа в mobile.bg ??????????? изтървал ли съм обявата защото това ми изписва ??????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този черният CRX-sir 2г. който е при мен в моргата още го държа цял с надеждата някой да го вземе за донор и да го спаси , но май ще го мятам на части. А Дел Сола Sir за който говорят някой колеги и приятели по нагоре е при мен , регистриран и си го карам и за сега нямам намерение да се разделям с него , уникална кола , заедно с Policman го напазарихме на голям късмет :lol: . Абе SIR ли е колата значи е нещо красиво , страхотно и малко по добро от останалите си европейски събратя :lol:. Уникални коли са ........ Мнооо ме е яд на тия Японци защото за тях колите си ги правят по бързи по красиви и всичко по , по , по .... а ние си мислиме че караме японски коли :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е покажете я да я видим де, и ние сме хора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Синия ДЕЛ СОЛ както разбрахте вече го няма в обяви защото му се радва СТАМЕН (ЧЕСТИТО) а черния ЦРХ пак той му се радва :) и може даго видите на обявите му ПЪК ДАЙ БОЖЕ и аз да му се радвам след време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви пари му се търсят на CR-X-а SiR, имайки предвид, че е ударен и трябват бая средства, за да се върне в заводския си вид с оригинални части и т.н.? Мисля, че реалната му цена е не повече от едно VT в НЕперфектно състояние :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви пари му се търсят на CR-X-а SiR, имайки предвид, че е ударен и трябват бая средства, за да се върне в заводския си вид с оригинални части и т.н.? Мисля, че реалната му цена е не повече от едно VT в НЕперфектно състояние :)

Що не пробваш на лични,или по телефона?ЦРХ-а не е много ударен,мотора си пали :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не пробваш на лични,или по телефона?ЦРХ-а не е много ударен,мотора си пали :)

Защото мисля, че ако сегашният му собственик наистина не иска да го разфасова на части, а да го спаси, би могъл преспокойно да обяви цената на всеослушание. Едва ли аз съм единственият, който се интересува от автомобила :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ти казвам,че ако някой не прояви интерес ще отиде за части :P Дано да не съм прав! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да спрете предположенията.Стамен си има телефон. :) Ако някой ще предприема нещо да побърза да не напълзя и тоя уникат. :P .Че Коледа наближава,а за жената не съм намерил поредния ЦРХ. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко побързай,приятелски съвет, че ония пловдивските маини кадето изкупуват наред да не те изпреварят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...