Jump to content
Tino

Какво разбирате като видете снимката ?!

Recommended Posts

Публикувано изображение

 

Знам , че има отделна тема за снимки , но там не е желателно да се коментира ;) така , че поствам нова тема само за тази снимка ;) А в последствие , ако се развие темата всеки може да предложи и своя забавна снимка ;)

 

Правилата са снимките да са само на Хонди и от такова естество ;)

 

Задачата ви е да откриете 2 неща по-таблото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е зареждал догоре рано сутринта (ако е верен часовника на фотоапарата),запалил е,но още не е тръгнал и не си е сложил колана? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лампата на горивото свети, но въпреки това стрелката показва че е на максимум резервоара, друго не виждам. ;)

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой е зареждал догоре рано сутринта (ако е верен часовника на фотоапарата),запалил е,но още не е тръгнал и не си е сложил колана? ;)

1то е пълен резервоар с светеща лампа за резерва ;) и бая загряла ми се струва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1то е пълен резервоар с светеща лампа за резерва ;)

И загледайте означението на предавките 2 Н ли има или така ми се вижда МАй е Р ама на на тоя монитор нищо не видя ;) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото определено е светещата лампа за гориво и в същото време стрелката на мах.Часа на снимката е доста ранен, би трябвало да е тъмно, а като съдя по горен ляв ъгъл на снимката извън колата е светло, все пак часовника на апарата може да не е сверен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен това ми направи впечатление - хем е заредена , пък хем свети лампата ;) и е доста загряла от нормалното ;) Снимката както разбирате съм я взел от обява на продавач ;) Съответно трябва да се внимава ;) Искам да подчертая , че нямам нищо общо с продавача , нямам желание да му развалям продажбата и т.н.

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е правена със светкавица, и светещите лампи са ефект от нея! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на празен ход, а свети "Р" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бай Георги, нормално е да свети P, това е "неутралната".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъркаш се Шефе, "N" e неутралната, а "P" e паркинг, нещо като да си спрял на скорост, ама при автоматиците го има и на работещ двигател.На обявата колата е снимана отвън през деня, така че просто апарата не е с нагласен часовник. Определно има нещо с показателите за гориво и температура!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мене си е с ляв волан. Възможно е да е внос от Америка (все пак е автоматик). Може дори да става дума за Акура ... и на мене ми направи впечетление че, е загряла малко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е с ляв волан, не е Акюра. Колата е от тази обява: http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topme...&f1=details Темата ми харесва! Може някой да пусне друга снимка и да търсим аномалиите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може някой да пусне друга снимка и да търсим аномалиите!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз не мога да видя аномалия тука.Пича видял, че навърта точно 100 000, спрял, без да гаси колата и пуснал аварийките да си направи снимка за спомен :angry:Но си заслужава де :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това виждам... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...също така температурата и горивото са горе-долу на един и същи ъгъл надолу от средата. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като съм последния писал в темата и от сутринта все още се мълчи - да я продължа поне. :(

Какво разбирате като видите снимката :

Публикувано изображение

То ся като се замисля - май тая снимка е за "оная" тема. Гадните малки скръндзливи японци, мамичката им... :drunk::)

п.п. Терорист - ти да си мълчиш, тебе съм та изпитал вече! :)

 

п.п.2 Някой ако ми намери такава читава - давам ВТ'то бартер веднага. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това инфо от линка на User май не е баш така; колата е DOCH a в инфото е ZC SOCH. Това което аз виждам е доста приятен JDM Civic Si седан, а може би е SiR.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има нещо такова, но се загледах по лепенката много късно и не можех да си редактирам мнението, а ново не исках да пускам. Много е тъпо това с 30-те минути (май са толкова). :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...