Jump to content
BOSS`HOGG

Седмична среща Варна -21:00ч.

Recommended Posts

Аз вчера не идвах, ама предния път нали говорихме, че няма смисъл да се сменя мястото. В ОМВ-то щяло да има ремонт 1-2 седмици и това е. В Ромпетрола доколкото разбрах няма маси навън, какво ще правим през лятото пак ли ще сменяме мястото? И детска пързалка и люлки също разбрах че няма :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото стана ясно на всички им харесва повече от ОМВ ,но да нека всеки си каже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак, ако не ти е проблем сложи една анкета към темата, така най-лесно ще стане бе излишни постове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам Зимните срещи в Рома :) Лятото в ОМВ-то :D :D :D П.П :) В мен има едни ЕК9 стикери :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мен има едни ЕК9 стикери :)

шшшшшшшшшшт тихо :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че "на всички им хареса повече на Ромпетрол " идеята беше да сме там докато правят ремонта горе на ОМВ , зимата като стане студа и не може да се отваря прозореца сещате ли се каква димна дупка ще стане вътре да не говорим че и места няма достатъчно .На мен лично много постно ми изглежда тоя Ромпетрол ,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,съгласен съм със теб мястото е много малко няма каде да се сяда :(

Редактирано от DjSprite
�е цитирайте предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък на ОМВ много има де да се сяда зимата, даже е по-малко :/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, вярно ли е, че се пуши в рома?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата сряда реших да мина да видя за кво става на въпрос.. това че не познавам никои .. ок ама чак един да не каже здр.. сметай .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам те напълно... Не знам какво да ти кажа освен да свикваш.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата сряда реших да мина да видя за кво става на въпрос.. това че не познавам никои .. ок ама чак един да не каже здр.. сметай .

Е, едва ли си казал на някой здравей и той да те е изгледал странно. Има доста хора които идват отскоро на срещите, но познават почти всички. Нали не очакваш "старите" да се наредят и да чакат да пристигне някой нов фен, за да го интегрират? :) А щом в рома се пуши, силно се надявам да не преместим мястото, щото аз лично няма да идвам :dry:
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера , как изведнъж ОМВ стана кофти или на някой ме му изнася че там Не се пуши ,ок ремонт има ясно ..но това не е болка голяма до седмица е приключил , много по цивилозовано е там , светло е и можем да се видим и за час два ..мисля че пушачите могат да издържат ,или навън ако са толкова пристрастени ,аз лично ще продължа да си ходя на ОМВ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги аз до сега не съм присъствал на тези сбирки ,но мисля да го направя.Кога е следвашата среща? Никой не познавам така че не гледайте лошо :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си пише в заглавието, всяка сряда в 21 на OMV над затвора :). Заповядай ще пием по едно чайче ще се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мислех да ти отговарям на поста по рано :) но Спрайт каква идея и за къде имаше брат,аз до колкото си спомням идеята беше да се събираме като цяло на Ромпетрол ,поради факта че на Омв ще има бум на таксита след тази тяхна промяна ,каде и кога чу , че на някои му се ходи на ромпетрол че да може да си пуши цигари :) после да ти кажа (обръщам се към теб) ,че ако беше на Омв миналата седмица срещата надали всички които бяха седнали в заведението и си бяха поръчали щяха да имат тази възможност :) и още нещо последното което помня от теб след като разговаряхме на тази тема да те цитирам "Пуши се в заведението и се задимява ама нее болка за умиране" :Д със здраве. И моля обяснете къде ще е срещата ,че явно няма да е нито на едното нито на другото място поне за сега де :)

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така! И аз да се включа малко... Към новите колеги! Момчета, ако не се запознаете само с някой , то никой няма да дойде да ви се поклони и да ви се представи! На 1-вата си среща отидох с РЕНО и така повече от година си ходех с Реното и мога да кажа , че си ме приеха доста добре момчетата.И сега по темата. Я кажете къде ще сме довечера че да не стане така 1/3 на 1 място 1/3 на друго на последната 1/3 отишли на едното нямало много хора , отишли на другото пак нямало и накрая се прибрали...? Та последно довечера къде сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами резултата е 15-6 за омв-то засега, така че...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то хубаво ОМВ ама като правят ремонт вътре и на бара не може да се ходи ... ? Май и тази седмица ще е РОМ-а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера не са допускали хора вътре ,очаквам да ми кажат дали за днес вече е отворено :) Жорка през оная работа ми е каде ще се събираме , просто след последните иноваций на Омв е крайно непрактично или поне на това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми и днес на ром-а пък от другата седмица си се връщаме на ОМВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата Crx , не съм имал конкретно теб в поста си ..ама явно си се засегнал лично :) и ако ще ме цитираш ...трябва да е пълно а не само едно изречение идеята беше че се пуши да "не е болка за умиране " но нали искхме да го пробваме като вариянт ...а и всъщност не мисля че трява да го разискваме тук кой какво и как бил казъл .Да ти кажа честно къде ще се събирате зимата хич не ме топли щото и без това ме няма :) Ето по горе има анкета и за сега е ясно какви са настроенията , а като започнат да се събират бакшиши вече може да се мисли за алтернатива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе спрайт аиде със здраве :) незнам кой е гласувал по горе в анкетата :) хора който не са идвали или не бяха :) както и да е :) следващата седмица на омв :) нали така :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се тая история да не стане повод за караници или разделения. ;) Анкетата не може ли да не е анонимна?И са гласували, толкова много хора а само 3ма си пишем тука. Ако някой има идея за по-добро място от ОМВ или Рома да каже.И за да е по-интересно ще кажа само, че и чорапите ми смърдят на цигари :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм смърдял толкова на цигари не помня от кога :), а анкетата е напълно анонимна ...за информация само :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За миризмата на цигари няма да говорим :) Всичко влезе в пералнята още снощи :) И кучето не искаше да дойде при мен :) Не е болка за умиране! Както вчера с Жоро и Никито се уверихме ПЕТРОЛ до Двете Кули НЕ става... Варианти за място с кафе и голям паркинг ... няма. Новият Ромпетрл под Пикадили Център е Широк, но не съм сигурен ,че има кафе там. Варианта предложен от "рекламен агент" по-горе за Ромпетрола до Техникумите също отпада поради липса на паркоместа. Може би ако някой се сеща места където можем да се събираме да каже и модератор да пусне Вот ( без значение анонимен или не ) и да се реши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам но за 5-те мин. които бях, се осмърдях яко, отделно не се дишаше вътре, и моето куче избяга от мен :DАз друго се чудя, до ся колко време се събирахме на ОМВ, и изведнъж почва да се търси ново място. За к'во? Колко бакшиша мислите ще дойдат да зареждат метан? Парко местата са си същите или май -1, което не е болка за умиране. Незнам т'ва е моето мнение, ако измислите ново място, ще пусна анкета не е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдох и на 5-тата минута си заминах защото не мога да понасям миризмата на цигари,това място не става и това е.Нека другата седмица пак се съберем на ОМВ-то,а ако занапред има проблем ще мислим за ново място ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На ОМВ да умрем от студ ... Извинявам се ама нямам желание да се разболявам ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що трябва задалжително да е на бензиностанция ,що не примерно на Quattro до ДАЙ то има паркинг ходят млади момчета, момичета ,аспирацията работи.Само предложение правя.Какво мислите ? ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА ново място, нещо по-чирокичко и за кафе и за колите. Поне за зимата де. За момента обаче нямам предложения и ще мисля по-въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quattro е офертичка , НО паркинга му е адски разбит :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да Куатрото става ! малко за паркинга си прав ама не е чак толкова зле до колкото се сещам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сещам се, че в темата за месечните някаква госпожица беше предложила за кафе Модера до техникумите. Често минавам оттам и кафето ми изглежда добре, а паркинга също не е толкова малък и би побрал доста хора, а и ще покажем малко как се събираме хонда феновете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модера то техникумите може би става ама вечер като Хидростройците си спрат колите там и ... мястото намлява драстично ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да така е вечер няяма почти никакво място за паркиране :( но това барче до ДАЙ не е лошо но трябва да решим вече аде ще е до утре вечер:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато няма изрично съобщение че се променя мястото ...си остава същото ОМВ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...