Jump to content
Prelude_2.0

Някой мангал селски ми е Откраднал на Делсола

Recommended Posts

само да кажа че мигача е маркиран в армеец и от няколко дни обикалям и гледам за делсоли с моя номер на мигачапо София пуснал съм и доста приятели с тази мисия и в провинцията . тъй че някой да не се сърди ако си намери на канче въпросното кабриолетче с моя мигач ! Мигача е откраднат от Младост 4 София . Тъпото е че най вероятно човек от форума е в дъното на тази кражба .....

Редактирано от Prelude_2.0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич кофти работа, ама чесно ти казвам тона ти хич не ме кефи, също и заплахите...Как разбра, че е някой от форума и какво значи колата на канче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Супер! Много яко! Медал ли да ти дадем за това? Или направо да те наградим с мигач? Ако го намерите (в което силно се съмнявам), какво ще се получи ще пострада 99.999% някой невинен който го е купил от морга. Което ако е така е сериозен проблем за моргата. Но и да се докаже, но не дръж на това, няма да има някаква полза. Така че ще пострада някой като теб! Според мен това е работа на някой твой съсед който ти има зъб или на някой на когото си паркирал на "неговото" място! За това карай я по леко и не давай воля на първичните си чувства, от това нищо добро няма да излезне!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100% е някой който му е трябвал; точно десния мигач . сигурен съм защото преди да ми го откраднат аз търсех ляв понеже мие счупено стъклото ... и да ви кажа никак не можах да намеря :D сега търся комплект и пак е цифра трудно намирането . а колата на канче ,какво означава :D .... купих си джобно брадве Fiskars и ще импровизирам в зависимост от настроението ми :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... купих си джобно брадве Fiskars и ще импровизирам

Както ти казах нищо добро няма да излезне от това! Помисли си как импровизираш ти върху колата на "виновия" а той си е купил джобен Smith&Wesson и импровизира върху теб? И така до безкрай! Или си сложи камери там където паркираш колата и я засраховай или не се опитай да въдворяваш ред - винаги ще има някой по силен от теб, не го забравяй!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да кажа че мигача е маркиран в армеец и от няколко дни обикалям и гледам за делсоли с моя номер на мигачапо София пуснал съм и доста приятели с тази мисия и в провинцията . тъй че някой да не се сърди ако си намери на канче въпросното кабриолетче с моя мигач ! Мигача е откраднат от Младост 4 София . Тъпото е че най вероятно човек от форума е в дъното на тази кражба .....

Ти май не си от този форум ? Да не би да караш голфо. По-добре пиши в тяхния форум, да се съберете една наказателна дружинка( то и без това при тях в колите какво ли няма да намериш, говоря за некви оръдия за вършеене :) )Сега сериозно, вместо да помолиш хората да ти съобщят ако чуят за някой който продава мигач, ти тръгваш с рогата напред :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее вие го изядохте човека :) естествено е да е изнервен след случилото се :D и на мен ми беше така след като намерих рекса със 3 срязани 17ски :D! ;) Гадно е да и то много но както викат и камера да сложиш и какво от това аз ако искам пак ще ти го сваля ;) не е това начина ! влизам еисега във форума на един мигача на друг емблемите на 3ти незнам си какво Да си го ползват апашите със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой никого не е изял. Просто трудно се възпитава зрял човек чрез един форум...Крадената част може да се озове на всяка такава кола утре, и за това (в нашата страна) може да не е виновен непременно собственика и.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да биеш някои го питаи от къде го има !.Ако неполучиш смислен отговор ... знаеш (макар че неподкрепям такива методи ).НЕможе да обвиняваш ,че човека е от форума.....! без да имаш доказателства !

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Prelude 2.0 ,ти как си го представяш крадеца........хилав,изгърбен и страхлив ли,ами ако излезе висок,налят и агресивен като теб.............дали няма да ти се промени настроението и да останеш без мигач,без брадвичка и без достойнство?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа.Пламене,ти ли сви на човека мигача бееее? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе всички сте големи философи и рабирачи, ама като ви дойде на главата или се случи нещо къдети да ви ощети вас или близките ви и ревете като биволи.И аз така бих реагирал ако някой ми крадне нещо от колата, която си я харесвам и си държа на нея и разбира се успея да разбера кой е.То по мнението на повечето разбирачи тука направо го целуни като го намериш и изпиите по бира.НА ЧУЖД ГРЪБ И 100 ТОЯГИ СА МАЛКО - БГ МАНТАЛИТЕТА -КЕНЕФНА РАБОТА.п.п В Англия едно от момчетат за мое съжаление полудя, долна работа на 22 год момче и изяга от кампа.Търсихме го 16часа из полета, гори и чукари без да спрем за секунда:lol:.Видяхме една постройка занемарена до една къща - вика ме си да влезем да проверим да не е случайно тука - надежда!!!.Ей хора, излезе някакъв човек от къщата с пушката ,аааа ууууууу дююююю стреля във въздуха и си беше бойна не някоя въздушна, опитахме се да обясним, човека така изрева и ни подгони, братче майката си е евало, може най - долната барака да е, човека не си я дава и не му пука какво е що е - аут!!!! Пази си собсвеността и това е.Че в този ред на мисли що човек да не се ядосва за колата си, която се предполага че е любима и човека си държи на нея.п.п 2 Щял да бъде голям -размера няма значение и гъз пол няма :)Сърце трябва сърцееееее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в тоя ред на мисли, трябва много да внимавате колеги като си купувате части втора употреба, че като нищо ще дойде някой с брадва и ще ви резне това-онова. Дано колегата пуснал темата ме разбира какво искам да кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dominiko ти не ме познаваш,но аз всъщност доста съм си патил от подобни случай като въпросния,ти мислиш ли че тая тема ще помогне на някой с нещо по начина по който е написана?MAD DOG не съм във заподозряните(дел сола го продадох преди доста време) и по добре,че гледай какво става около тея коли само кражби насилие,брадви и така............ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те как ги маркират ще ти трябва лупа за да го видиш отблизо оти се косиш като ще ти го изплатят. Упс сега се сетих трябват части от мигача за да ти го изплатят . Може и да не е човек от форума все пак !!!А това за брадвето са детски приказки и фалби по-спокойно се взимат по-смислени решения

Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Prelude 2.0 виждам че си от Младост 4. Само ще ти споделя, че на един мой приятел който живее там преди 4 месеца му откраднаха катализатора на Ситроена.... Според теб някой от форума на Ситроен ли му е откраднал катализатора (той дори не знае че има такъв форум). Направи си сам изводите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-добре е да попиташ човека за мигача от къде как и тн !!! а това с брадвата са само неприятности допълнителни за 1мигач ще стане цяла кола..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не знам ти как си си купил левия мигач, който така си търсил, и дали е бил чисто нов или втора ръка, но ако е е било така и си го взел от някой, който по-същия начин го е прибрал от някой готов да унищожава новият собственик на мигача му и изведнъж намираш своят дел сол обезобразен???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея теории за конспирации във форума са много заплетени... Пич просто на някой му е трябвал мигач и си е харесал твоя... Не влагай толкова лични чувства в тоя мигач!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат... на мен преди две години ми откраднаха цялата кола и се оказа намесени хора от форума от който ни най-малко съм очаквал и на който съм се кланял и почитал!!! Не си струва главоболията за един мигач ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с намирането и за всеки случай сръбни една водица. Колкото да брадвата и там некви закани/изказвания, по полека с изхвърлянията, че с някой колега може да удариш на греда... !!!После/следпис: ManiaK, имената на върпосните "колеги", трябва да са изтипосани във тема(да не кажа и важна). А защо трябва да има подобна тема/секция или от сорта, оставам отворен въпроса за размисли и страсти.

Редактирано от ivankrystev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво си си взел джобно брадве но внимаваи с него понеже ако някои невинен като мен има джобно пистолетче и го искараш това брадве току виж си оставил деца сираци успех и не размахваи много иумруциможе да постнеш номера на мигача хората с делсоли да погледнат току виж са го купили от някъде без да знаят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен така ми гепиха лявата лайсна на предния джам и после се оказа, че няма намиране никъде из София, наложи се Драгича да ме снабдява. Доста ми беше кофти, защото докато търсех в района, разни хора се подиграваха с мен (например от магазина за части на Ровър - Остин ми искаха 80лв за подобна лайсна втора ръка и 160лв за нова).За съжаление на доста хора като им трябва - просто отиват и си вземат от съседната пряка, а не се занимават като мен да търсят, да поръчват, да ПЛАЩАТ... но замисли се - ако всички бяхме крадци бизнеса щеше да фалира !!! Ще е най-лесно за теб ако намериш парчета от такъв счупен мигач да поискаш от застрахователите да ти го изплатят (за какво иначе се дават пари за каско).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да му се недиви... взех да се навивам и аз да си правя каско...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие май ме взехте за пълен абориген с брадва :D ,разбирасе че ще се опитам да стигна с възможно най малко проблеми до извършителя ,пък след това достатъччно познати имам че да му уредя една 24 -ка в панделата.Това с брадвето беше написано под голяма доза адреналин , която ме беше обвзела същия ден ;) Хората с джобни пистолетчета да не подценяват уменията ми за хвърляне на Брадва ( стил Винету ) , които миналия ъикенд на риба усъвършенствах на макс :D:P:blink: Peace !

Редактирано от Prelude_2.0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом трябва някво парче даи им и готово да го плащат какво само взимат пари и като стане нещо неискат да дават :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми свиваха от колата какво ли не ( емблеми , подкалници , халогени ) ако го хвана на място и аз бих го пребил :lol: Не само в България се случва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой фен от форума усъмне с развита задна гума и свалени шпилки от главината да знайте аз съм :lol: Скъсаха ми 3 и не мога да намеря подобна на моята да си сваля :P:):D :D :D

 

Колега Prelude_2.0 не те знам на колко си години ама за толкова години не свикна ли че за наш късмет и голямо нещастие сме родени в Бг :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: на мен ми трябват 450 кубикови инжектори, ако някой има да ми пише на лични да не се налага да проверявам всички бегачки по софия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...