Jump to content
rothmans101

Доволни ли сте от животът си?

Recommended Posts

Мен лично много ме е брулил и продължава да ме брули но децата ми го осмислят и ме карат да гледам напред,пък каквото сабя покаже.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така,но важното е да стоиш здраво и да траеш бруленето и да вървиш напред....Мен лично живота ми го осмисля семейството ми и трудът ми.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-общо казано, животът ми се осмисля от целите, които гоня. Винаги си поставям нови за да е по-интересно. Човек без цели е изугбен човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отговорът ми на този въпрос би бил доста дълъг.... но да обобщя - целта на живота е живот с цел.... хубаво е първо човек да е ОТКРИЛ целите си, тези , които му осмислят живота.... и после непременно да ги следва... peace :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа,че като цяло съм доволен от начина по който живея.Радвам се и,че има и кой да го осмисля.Хората,заради които си струва да живееш са семейството ми,приятелите ми(много от тях са ми и колеги в работата),моята приятелка.И моят стремеж винаги е бил да помагам на всички с каквото мога и да се опитвам да ги накарам да се чувстат добре,живеейки техния живот.Никой не беше казал,че животът ще е лесен като се раждахме :D Просто всеки трябва да се старае да не бъде един от онези животи,завършили напразно и с нищо запомнящи се.Правете добро и ще се чувствате удобно в кожата си.Обичайте,за да бъдете обичани.Няма човек ,който да не обича да бъде обичан.И се забавлявайте,всичко друго е off topic :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Това което не ме убива ме прави по силен!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.Мастурбацията. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.Мастурбацията. ;)

Викаш няма нужда всеки път да го вадя :P Коле, боли та главата и тебе еййй ;).. а да , и студена бира ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да.Мастурбацията. ;)

;) ;) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая мизерна държава.. от нищо неможе да сме доволни !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

живота е :):):D:D:wub::):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да:D Може да съм грозен и беден но за сметка на това съм щастлив :) , женен съм от месец така че със сигурност има неща който да ми осмислят живота :wub::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може да се каже да, с изключение, че не мога да си намеря работа в момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, това е като bgmama...Да, доволна съм, след 16- часовия ми работен ден.Аз + 2 - ма сина... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато се появи момента на недоволство си задавам въпроси - това е начина човек да разбира себе си! Животът не е дар, от който да се оплакваме и хленчим, при условие, че промяната зависи от нас...Доволен съм - дадена ми е възможност да променям това, което не харесвам!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...