Jump to content
darius

Някой колега има ли.....

Recommended Posts

Това ми е въпроса има ли някой колега Poweriser, да го видя на живо?И да поскачам ако може, за да реша дали да си купя?Poweriser

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам регнат си отдавна...ще липсваш на много хора...изглежда болезнено и враточупещо туй нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) и аз се интересувам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, не се бъзикай. :) Салта няма да правя, само ще "бегам бръзо"!Намерих клуб във Варна, ще ходя да се пробвам.Тез варненци винаги са първи и Хондите им са по-по-най!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не се бъзикам бе :) Като разбереш някакви цени - сподели , можеш да се обзаведем :) От отдавна им се кефа , могат да имат доста добри приложения - освен бягането :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готини са, аз съм скачал с едни американски, много бързо се научаваш да пазиш равновесие, да скачаш и да тичаш. Но като за начало е добре да си с някаква протекция - поне каска и някакви накитници .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма мания е, във Варна имаше едно представление на уличните изкуства, и имаше цял отбор деца на по 6-7 годинки с такива уреди (така да ги нарека) и няколко треньора. Е незнам какво е тва чудо ама като видях колко високо скачаха тренерите ме хвана страх - едно 4-5 метра нагоре. Четох в един форум че цената им била около 300лв за някаква марка но не и помня името, мога да поровя и да потърся. Ако дойдеш на към Варна, обади се би ми било интересно да погледам как се скача с този уред. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не правя реклама - Който е от София и иска да му кажа къде може да се види и пипне да ми пише на лични и ще му кажа. За съжаление обаче трудно се намира можач, който да ви направи демонстрация на живо за това ще трябва да се задоволите с клипчетата в нета ;)

Редактирано от pgh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда жестоко, но това с китайските аналози не ми харесва като идея.Представяте ли си нещо в тая система да се счупи или откачи при приземяване? Гипсовото корито не ви мърда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вземем да организираме една поръчка на оригинални такива, че и мен отдавна ме е грабнало ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Poweriser били много добри, skyrunner с по-ниско качество, както и flyjumper!Клуб във Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това чудо е яко зарибявка. Определено ще се пробвам някой ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...