Jump to content
paRADOx

Визуален тунинг No.9

ГЛАСУВАЙТЕ  

50 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Базовата снимка е тази:

Публикувано изображение

 

А разработките са следните:

 

Номер 1

Публикувано изображение

 

Номер 2

Публикувано изображение

 

Номер 3

Публикувано изображение

 

Номер 4

Публикувано изображение

 

Номер 5

Публикувано изображение

 

Моля гласувайте и коментирайте и/или критикувайте(ако откривате недостатъци или нещо по творбите не ви харесва)!

 

Моля авторите на проектите да запазят мнението си и да отговорят на критиката след обявения срок за гласуване!

 

Кран срок за гласуване: Четвъртък 16 Септември 2010

 

пп: Добавих и творбата на новия участник в състезанието - Mutuoo, който избърза и по грешка постна творението си предварително. Моля ако някой от останалите участници смята това за неправилно, и има възражение за участие на неговата творба в конкурса, да го направи писмено в ЛС до мен.

 

Поздравления за всички участници в конкурса!

:lol:;):cry::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я моя глас е 1ви :cry:Аз гласувах за 1 само гумата не ме кефи ,но........ номер 2 ок отново гумата е забравил/да не би да е на един човек ?/номер 3 е много добре и много труд има по нея хвърлено ,но тия джанти нещо не ми се нравят като от някой аватар рисунките,ако ги нямаше бих гласувал за нея :lol: Номер 4 много добре тва беше фаворита ми но това синьото отпред в решетката много кофти ми изглежда ,ако си беше тъмно както трябва с 2те ръца щеше да съм за нея много добре е станала !

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гласувах за номер 4 най -много ми допадна като изработказа номер 3 не ми стоят добре само гумите иначе в останалите неща се е постарал достаномер 2 си мисля че направена набарзо макар и сполучливо без да обиждам авторапри номер 1 си мисля че не е възможно точно така да е цвета лично мое мнение:cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък на мен ми харесва №2, долкова, че направо ми промени представата за модела. По принцип го намирам за ужасно недодялан и грозен, обаче с малко промени се оказва, че може да е много красив. :lol: Това си е лично мое мнение. По принцип тук всички мрънкат как били вложили н'ам си колко усилия и как труда им не се ценял, но това се и живо доказателство, че ако занеш какво и къде да пипнеш не е нужно да "пудриш" модела до безкрай и в крайна сметка да заприлича на някоя дърта уличница с тонове размазан грим по нея, обвита в пелена цигарен дим. Чисто, семпло и елегантно - аз това ценя. Поздрави за автора на №2! :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-тия просто ме грабна и не ме пусна. На мен синьото адски ми допада. На 1 цвета просто не моя цвят. На 2 едвам разбрах, че е тунингована, 3 малко нереално седи като цяло. Иначе на всички поздрави, станали са добри колици и усвех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 1 наистина има проблем с боята по краищата.Също така малко е оцапкал изрязването на колата и фона. Сигурно са рязани с гумата а не с пен-а и за това така но факта е на лице.Номер 2 се е постарал да е изчистена и е посивил фона за да изпъкне колата което е идейно но мен лично не ме грабва. Иначе добре изглежда, като изключим факта, че и той е забравил да разшири лявата джанта но такива работи се случват :P. И там където е замазал решетката според мен би трябвало да има леко отражение и по силен отблясък в средата но за това не съм много сигурен понеже зависи от ъгъла, а и не ме бива много по тия неща, само реших да го спомена защото ми седи малко матово. Като цяло е добре :lol:Номер 3 джантите вече са обсъдени, там няма смисъл да пиша. Вратите седят малко на криво. Предполагам ги е взел от снимка правена под друг ъгъл и ако разликата е била малка е решил да ги остави така, обаче на мен ми прави впечатление, не знам за другите. Това както и да е не е болка за умиране но като я е смъквал поне да беше турил малко сянка от долу, че така седи като ваденка или просто все е дно е без никво окачване и цялото купе се е плиоснало на асвалта. Иначе като идея не е никак лошо но като изпълнение ми се вижда малко немърливо. Надявам се автора да не ми се обиди, не го казвам с лошо. Може просто да е нямал достатъчно време за работа. И за да не съм съвсем негативен ще кажа, че капака ми харесва как се е получил.Номер 4 много добре я е смукнал за да не се занимава с лявата джанта ;).Единствените забележки са ми, че сянката при предна лява гума седи малко не естественно, но говоря за размери от понятието на някви милиметри така, че няма да го правя на въпрос само, че от дясно сянката е изяла малко гумата. И другото което е има някакво синьо петно до предна лява гума, явно като е правил неона в решетката нещо е мацнал. Това са дреболий като цяло и на някой може да му се стори малко тъпо, че ги коментирам тези неща защото някой от тях нямат пряка връзка с тунинга но аз съм малко перфекционист и обичам едно нещо като се прави да изглежда реалистично. И при мен се получават такива грешки,че даже и по-големи но нали трябва да има критика :lol: Също така посред бял ден еедва ли ще се вижда толкова силна светлина но да кажем, че нарочно е наблегнато над ефекта който според мен се е получил много добре. Лепенката също много добре се е получила. все едно си е с колата :DИ моят избор е номер 4 но браво на всички за положения труд :DП.П. извинявам се, че ви отегчавам с толкова дълъг пост но гледам да наблегна на детайлите за може следващия път да са още по хубаво направени колите. Както казват хората бог е в детайлите ;)

Редактирано от Se†heriaL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номер 4..... много агресия :lol: малко май счупила шарнир ама това е нормално за нашите пътища :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-добре е номер 2. Номер 4 ако го нямаше синия цвят на решетката щеше да ми е фаворит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло са добре колите. Само на номер 3 шофьорската врата ме озадачава :lol: Браво на всички вложили труд и време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер 4 къде е кулера кулераааааааа :lol::lol:, браво на всички. Моя фаворит е номер 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление получих със закъснение и една творба, направена от rockDrive.

За да я добавим обаче към гласуването трябва да се рестартира вота до сега, което няма да е честно спрямо останалите участници.

Затова се извинявам на колегата rockDrive, за разминаването което се получи, защото при стартирането на анкетата не видях че имам мейл от него и сега когато видях творбата му ме е яд, защото е наистина добра.

Все пак Ви я представям, за да я видите всички и да я оцените сами:

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено си е за яд, щеше да е победител :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

paRADOx, колегата ли е закъснял с изпращането или ти не си видял на време? Защото ако е второто, мисля че е най-редно да има рестарт на вота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава гласувам за номер 5 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за рестарт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok Така да бъде.Ще говоря с админа да добави снимка Номер 5 и вота ще бъде рестартиран!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не виждам смисъл да се рестартира вота поради простата причина, че така ще се знаят вече 2 творби на кой са. До колкото си спомням вота трябваше да е анонимен. Вярно, че ако направиш компромис за един трябва да направиш за всички защото вече вкарахме 1вата творба, а според мен не трябваше защото се знае вече на кой е. Нямада имам нищо против да се добави ако всички са съгласни. Аз лично съм фен на творенията на рокДрайв и щях да гласувам за неговата творба ако беше и тя включена но просто няма да е честно вече според мен. Мина прекалено много време от пускането на анкетата но както решите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да рестартираме. Тъкмо да видим каква промяна ще има във вота.На мен лично ми е интересно каква ще е промяната.Един път видяхме кой е фаворит, сега ще видим 2-я път как ще е...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Рестартирано е. Според мен обаче трябва да се разкрият и другите автори защото имаме частично разкрита анонимност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично гласувам за творение, не за автор, така че независимо кой го правил, оценявам това което ми харесва най-много. Така или иначе победата не е ангажирана с предметна награда.

Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да де, но все пак регламента е частично нарушен заради техническа грешка. Нека да е еднакво за всички??!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее искам и за 4 и за 5 да гласувам!! Много са добри ,"браУ пичУиИ"! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настана голяма обърквация и вече е без значение дали ще обявя авторите или не. Все пак и аз смятам, че е редно да да се знаят имената на всички.

Крайният срок за гласуване си остава същият а авторите са както следва:

 

Номер 1 Mutuoo

Публикувано изображение

 

Номер 2 Трънчо

Публикувано изображение

 

Номер 3 prozium

Публикувано изображение

 

Номер 4 paRADOx

Публикувано изображение

 

Номер 5 rockDrive

Публикувано изображение

 

 

 

Кран срок за гласуване: Четвъртък 16 Септември 2010

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за номер 4, но както каза един колега, много по-добре щеше да е без синия цвят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз протестирам срещу творбите на paRADOx ... Все пак тои 1-ви вижда творбите и може да краде идеи или да си преправя нещата за да се получи по добра от останалите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да си биеш една сабичка и да се успокоиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да си биеш една сабичка и да се успокоиш

:):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да си биеш една сабичка и да се успокоиш

Простак си голям. Ако имаш нещо лично си има ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам творбите...не виждам една-с друга да съвпадат, пък моята няма ама нищо общо с останалите. Правя това, защото ми доставя удоволствие!

Тук няма награден фонд или нещо подобно. Всички го правим за удоволствие, за да станем по-добри, и чрез критиката на останалите да откриваме грешките си по-лесно.

С течение на времето стана така че именно аз да обявявам заданията и да организирам анкетите, и всички бяха съгласни с това.

 

И още нещо. Всеки има различен вкус. На един му харесва неона например, на друг - не. В интерес на истината като получих разработката на prozium просто онемях и бях сигурен че той ще е фаворита, а то се получи точно обратното. Факт е, че prozium е положил най-много труд от всички в тази надпревара, и повечето го виждат и оценяват, но ....гласуват за това което им харесва повече. Редно или не - това са фактите, и всички се примиряваме с тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mutuoo.. Не вярвам да са ти вързани ръцете и да неможеш да влезниш при чичо Гуугъл - изображения и да разгледаш малко идеи. Макар че идеи трябва от теб да идват ,не да ги крадеш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ако можеше и в училище едно време да ми дадът контролните на целия клас пък аз моито след това да го предам с останалите :) paRADOx давай следващата задача ... още днес ако може :) мисля че няма какво да ни спира .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за жеста колеги, но наистина нямаше нужда да се рестартира вота заради мен. Пратих "творбата" в последния момент и не писах ЛС на Парадокса. Не искам да се създава излишно напрежение, все пак го правим за удоволствие.Поздрави за работата на всички тунингари

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След рестартирането на вота се забелязва голяма промяна. Интересно :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че победителят от второто гласуване е ясен и това е:

rockDrive

Честито!

 

А сега идва ред на Визуален Тунинг 10 който считам за юбилеен, и ще бъде малко по-специален.

 

:mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като вече приключи гласуването, искам да отбележа че критиката на Se†heriaL беше 'точно в 10-ката' и наистина разкри всички мои 'малки тайни' и забеляза даже неща които аз наистина бях пропуснал (като незнайно какво правещият неон в ъгъла на бронята :mellow: ).

 

Точно това е идеята на критиката. За това става въпрос. Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...