Jump to content
Plevelcho

Honda Среща - БАКАДЖИКА 2010

Recommended Posts

Бухахахауахахахаухауха :D :D , аууууу то голямо чудо беше бре :D :D хахахахахахахахха а уууу, мани мани ма май те дръпнах накрая а ? ахахахаххахаха :D :D , бърже да си признае пича с бялата ризка дето беше до нас и ме съветваше мъдро - помня май за генерация ама не си спомням на колко трябваше да я правя :D .Некст тиме агейн :P , а и да поздравя ДЖ-я за образователните клипчетра с рибките и че ми даде да изфорсирам звяра му - Леко брееее тя е 3.2 хахахаха каза човека :P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти мани ама верно бих се издразнил ... толкова добре си изкарахме, че хич не ми се тръгваше в неделя ;):D

 

Само загатвам ... :huh::D:huh:

 

Публикувано изображение

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах фоундер много си спарен нещо... :huh::D:huh::D трепите от сяйййдееее ;) ;) :D ама ако дадете още снимки....

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, абе незнам дали съм спарен , че вънка беше 15 градуса, но определено Ванюша Стрийтстайлова искаше да ме съблича хахахах :huh:Пък за кво са ти снимки, ти нали щеше да идваш да видиш на живо ... то снимките не са интересни като не са подплатени с присъствие :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже така яростно отказват да пуснат снимки от срещата, ето малко шпионски :huh:

 

Всичко e започнало културно...

 

Публикувано изображение

 

...постепенно обстановката се е разгорещила...

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

...минавайки през задължителната последна фаза...

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

...преди да настъпи така дългоочаквания покой.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Мерси за "дразнещата" снимка. Група хора, изпълнени отвсякъде със радостта от живота. Просто, семпло и завладяващо. Така трябва!

 

За мен снимката е мотивационна!

(това на user не го разбирам :huh: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха на коя от всичките е фоундера :huh: :huh: :D :D интересно ми е ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To още какво имаааааа :huh: Ачо преценявай че си е таковала м....та :huh: аз от утре почвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ае неэнам ама скоро трябва пак да се съберем:huh: много добре се получи на бакаджика!! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте снимки бре , има хора дето си чакат спомените :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайдееее ето ви част от снимките :huh:БАКАДЖИКп.с: за тези, които имат фейсбук само :huh:

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тамън ги намерих и аз ;) и щях да ги споделям ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Жестоко сте си изкарали на БАКАДЖИКА. Ядене пиене и танци на корем ;) Снимките са страхотни дано по чести срещички си правим по тоя начин. Да живеееееееее Rockkkkkk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам снимки и на моята кола-бъдещ проект - не ви е срам ако сте я подминали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам снимки и на моята кола-бъдещ проект - не ви е срам ако сте я подминали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спамер гаден, ща банна , стига си повтарял като папагал ;) с таа мека гума никъв проект неможе да бъде тва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да започнем с това - има доста но нета ми е слаб и става бавно :) Ако някой се срамува да казва да пиша на админите да трият което кажете, ма мисля че всички снимки са прекрасни :D

Публикувано изображение

Каква любов :(

Публикувано изображение - мойта каза да съм изчевал към Ямбол :P

 

Такаааа емблематични личности :P

Публикувано изображение

ДЖ извинявай че така изръчках красавицата :wub:

 

Ние с Ачката така дет се вика и лаф и мохабет и пиене и ЯДЕНЕ НА ПАРЖОЛИ СЛЕД 2-3 ах тиииииии ;):D

Публикувано изображение

 

Нека да споменем великия малък Плевелчо - хахахахахахахахаха Разсей-дърбъра хахахахахахаха на фона на моя червен прайм е :)

Публикувано изображениеПоздрави човече !!!

 

АААААА ето го и бати Венцо(ляво) - кефиш пич и голямо БЛАГОДАРЯ за инфото. До него е моя човек - той не знае че има форум :lol:Публикувано изображение

 

Веднага се насочвам към чичо ФРИСКООООООООО а това до него е моята пасажерка - в момента си мечтае и иска да си купи хонда, а отначало си помислих че Фриско е бащата на Фаундера Ачко - прощавай големи човече :lol:;)Публикувано изображение

 

а това бяха пичовете с които цяла вечер чесахме езиците - толкова се лъгахме с братото в дясно че накрая стигнахме до високи 8-ци - живот - поздрави и за вас момчета ;)

 

Публикувано изображение

 

Ето ето няма да те подминем спокоооо - нямам търпение да видя сивика :)

нали е тази красавица :(Публикувано изображение

 

следва продължение..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно си се объркал, щото е готин почти колкото мене !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алооооо Дон Мети, да не си ме доближил повече, че ще ми изкараш боя следващия път като ме видят !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да сте се замисляли , че на коледа и около нея стават чудеса ... ?Ъмм.. това не е намек - просто ей така си го казах ... :(;):lol: !!! :wub::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее сега гледам аз и клипове съм правил - :lol: вече тях не си ги спомням само така леко блееднещ спомен !!! .Ма са яки - като излязохме и всички взеха да си ръчкат колите - смятаййййй (елка) има и клип къде се мъчем да държим черния рекс :( ма ми трябва към ден да го кача.Утре ще се понапъна ;) п.п Пак ще има чудеса аз вярвам в тях :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сине , верно ли бре? Кво толко, е го е къде е. !!!

Редактирано от frisko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,момчета и от мен обещаните снимки,има и някое друго клипче ама утре най-вероятно ще стане с качането,че има лек проблем :lol:http://www.facebook.com/album.php?aid=2069...mp;l=c9811fc29dПП:Абе имам едно клипче от тел-а на рекса как пили гуми,искате ли го.... :lol: !!! :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале, мале ....... думи нямам. Разбихме се мошно. Ачо и аз съм чувал, че по коледа ставад чудеса. Ама тоя път ша дойда с Вектрата, тея Хонди много халтави. Пак не успях да се прибера нормално и със здрава кола !!!

Венцо а да имаш клип на пиленето на съединителя :(

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам...много ме е яд,че точно като почна вилнеенето свърши картата на апарата и докато взема другия то ........ само малко накрая успях да снема,но рекса с тел-а го снимах как дивееше :(;):lol: ПП-Ще кача каквото имам като клипчета,но най-вероятно утре ще е !!!

Редактирано от Венцо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, за следващата среща разпъвам шатрата с маслата и съединителите ... ще избия доста разходи :(;) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първи път не присъствах на Бакаджик среща и съжалявам.Добра среща се е получила !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от партито едно клипче...няма такъв купон- :D !!! :newbie::D :D :Dhttp://www.vbox7.com/play:f4ad12adПП-малко сече,изчакайте да зареди и пак го пуснете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Удрииии вееее Удриииииии !!! Свети Петре дай ми сили :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе имаше колега със камера...нека пусне някои клип да си спомним някои от магариите :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...