Jump to content
Майната

РЕГИОНАЛНА СРЕЩА Пловдив-Асеновград-Пазарджик-Първомай-Карлово-Хасково

Recommended Posts

АБРЕ МОМЦИ НЕКЬФ ДЬЖ ЛИ ЩЕ НИ УПЛАШИ,ТЬКМО ЩЕ Е ПО ИНТЕРЕСНО НА МОКРО И ХЛЬЗГАВО.НЯМА СТРАШНО НЯМА ДА РЬЖДЯСАТ КОЛИТЕ :rolleyes::D

Редактирано от ПРЕКЬСВАЧА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо неможе да ни уплаши,както каза Космос корави ко*елета сме :P:D:lol: Пък и колко да вали,пак ще трябва да спре,така че хич не ме интересува,ако ще камъни да падат :rolleyes:^_^:yes: ! Според мен събота ще вали повечко,неделя ще е по добре,незнам ама имам такива предчувствия...все едно Минчо Празников ми е братовчед :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля също да се включа от Събота.... дано да не излезе нещо спешно само...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ако нещо ще преместим партито в колите :worthy: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре да си викнем и стриптизиорки ще е много шик :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЙ ЩЕ ТРЬГВА В СЬБОТА,ОТ ПЛОВДИВ ИЛИ ПАЗАРДЖИК.ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ДАСЕ ЧАКАМЕ НЯКАДЕ ЗАЩОТО ПЬTЯТ МАЛКО МИ Е ТАБУ. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма шанс да се изгубиш така че няма кво да се притесняваш,хващаш пътя Пловдив - Пещера - след Пещера започва дефиле някъде около 20 км и излизаш на Батак,а от Батак до язовира имаш 5 км :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има проституки питаи за пътя ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сега отивам да провера къв е случаят с паркинга,даже ще го документирам със снимчици,за да не се плашите :lol: Вечерта по някое време ще съм ги постнал :D

А ние баш на острова се събираме :D добре

 

Междудругото да кажа за джета хонда който е на снимката :cool: 1250 кубика турбо 173 коня вдига 109 км на вода много разпитвах собвстеника му дава го за каране, но е бая пари много ме изкефи как се изстрелва :cool:

 

ааххх обърках постовете трябваше да отговоря на пича с снимките ;) нищо де то се разбра!

Редактирано от Al_Capone
Редакци� на правопи�ни грешки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е,тоя джет ще се изпъва много,но горе въздуха е малко по сгъстен и няма да върви както трябва,ама пак ще се изтрелва :D Ще видим,може да изнудим собственика да го даде да го развъртим малко! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам за джета ма и аз мисла да се изпана в сабота с палатката въдиците и малко ракиика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЙ ЩЕ ТРЬГВА В СЬБОТА,ОТ ПЛОВДИВ ИЛИ ПАЗАРДЖИК.ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ДАСЕ ЧАКАМЕ НЯКАДЕ ЗАЩОТО ПЬTЯТ МАЛКО МИ Е ТАБУ. :rolleyes:

най вероятно аз ще тръгвам сутринта от Първомай....Ако искаш звънкай в Петък да се сетим за събота0898 765 1260893 533 455

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаете ли какво хванете направо ся се качете ии в събота вечерта кой от каде :rolleyes: в неделя да няма никой :cool: хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има някой желаещ за довечера да тръгваме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има някой желаещ за довечера да тръгваме...

Тръгваме ли довечера и в събота ще се приберем,понеже не ми се чака до неделя :lol: :lol: П.П В събота към 12:30 - 13:00 вече ще сме горе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко станахме от Велинград сме около 5-6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се надявам да е хубаво времето...иначе ще я пропусна тази среща ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се надявам да е хубаво времето...иначе ще я пропусна тази среща ..

Абе Алекс я е извади тази захаросана пръчка няма да се стопи ако я повали тамън повече ще лъска :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичуи, аз тръгвам утре сутринта, ама не знам къде да се установя. Говорите за някъква поляна до острова, ама къде точно??? А плюс тва тия които искат да половят малко риба едва ли там ще бъде най- подходящото място заради навалицата, джетовете, моторниците, водорастлите и плитчината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Л.С горе долу ти обясних къде! Мястото е идеално,хора с джетове няма да има...нито с моторници..така че няма кво да те притеснява...тела ми имаш ако евентуално не намериш мястото! И живи и здрави утре ще се скиваме там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да не забравите да вземете лепенки с вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да не забравите да вземете лепенки с вас.

мъри стига си тормозил колегите от велинград ако искаш лепенки се обърни към Майната ;) и аз също се обръщам към него искаме лепенки :D! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идаааааааа, но в неделя :D

ти хубаво идеш амаа стикери носиш ли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който ще идва в събота да донесе шатра ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ам чи к? Нося разбира се стикери, шатри, фенските плакати........ :D;)

еее това е вече приказка и някоя сгодна женица ако донесеш ще си просто златен ;) хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ам чи к? Нося разбира се стикери, шатри, фенските плакати........ :D;)

Прати една шатра по някой който ке иде у събота ;]

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....ам чи к? Нося разбира се стикери, шатри, фенските плакати........ :D;)

Прати една шатра по някой който ке иде у събота ;]
АЗ ИДВАМ В СЬБОТА,2от4-ТЕ ШАТРИ СА ПРИ МЕ,КЬМ 2:30pm ТРЬГВАМ ОТ АСЕНОВГРАД СЬС ПЬРВОМАЙЦИ.АРЕ УТРЕ ЩЕ СЕ ВИДИМ ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако искате ми се обадете в събота като минавате, да ви дам и другите 2 шатри да опнете и плакатите за тях - 0887334908 Антон :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антоне да земеш и повече стикери да има за всички ;] Утре с рестекп тръгваме и около 12 сме горе който дойде да идва на острова и да ни търси на около 20 метра от колата си :punk::honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетаа вземете си дебели дрехи и завивки ,че вечерта нз колко алкохол трябва да се изпие че да се стоплим. Давали го дъжд тея дни. Ще се видим на 12 ти към обяд. Поздрави на всички :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчетаа вземете си дебели дрехи и завивки ,че вечерта нз колко алкохол трябва да се изпие че да се стоплим. Давали го дъжд тея дни. Ще се видим на 12 ти към обяд. Поздрави на всички :honda:

никакъв обяд към 10 и 30 наи много 11 сме там :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се надявам да е хубаво времето...иначе ще я пропусна тази среща ..

алекс недей се плаши от времето, а идвай :) Редактирано от ostrilkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма шанс да се изгубиш така че няма кво да се притесняваш,хващаш пътя Пловдив - Пещера - след Пещера започва дефиле някъде около 20 км и излизаш на Батак,а от Батак до язовира имаш 5 км :)

а точно преди пещера сме аз и боян,така че ако се загубиш се обади 0899-61-62-59 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dirty muddy weather ;) Наистина ме притеснява прогнозата за времето, да не ни разсипе хубавата срещичка дейва....... Ще носиме 4 шатри, ама........ :)

4-те шатри от националната, тъкмо съм им хванал цаката на монтаж и де монтаж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последна информация от групата която замина днес, времето горе е сухо и нямало изгледи за валежи. Напомням - тръгване от Пловдив в 10.30 от паркинга на бензиностанция Лукойл на Пещерско шосе. За поспаланковците и неразбралите още веднъж моя тел. 0887334908 :) Размразявайте пържолитееееееееееее :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава среща се получи сега очакваме снимки.П.С. защо винаги аз пиша първи след срещи :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме си вече папарак, тебе ще те назначим журналист да отразяваш срещите :lol:Времето беше перфектно, срещата също, жалко че доста хора се уплашиха и не дойдоха, но въпреки това се събрахме яко паплач и нагазихме ливадите. Много приятна срещичка се получи.....както винаги, чудесно ще е да си правиме такива регионални по-честичко. Благодаря на всички, които дойдоха! :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това си мислех днес защо вместо да си правим всеки град отделна месечна среща не си насрочим на края на месеца всичките едно местенце и не си ходим на него хем ще сме повече народ хем и срещата ще е по качествена Антоне не знам дали сме нагазили поляните но ти налазихме стикерите много брутално :lol: и както винаги аз бях първия който си е взел ;) П.С. Тия надписи Хонда Пловдив Асеновград не ме кефят нещо им липсва Пазарджик :cry: хахаП.П.С Искам снимка на "Хонда Кебапчето" което беше на почест :( хаах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...