Jump to content
CHIPSI

Откраднаха ми касетофона

Recommended Posts

Здравейте колеги.Да се оплача малко и аз как ми разбиха колата и ми взеха музиката ама защото съм си малко наивничък да си държа панела в подлакътника.И така случката е на Златни пясъци на пътя до плажа на Трифон зарезан близо до пътечката , която води до бара.Добре , че бях на квартира във Варна та да се оправя бързичко със стъкло , части за таблото и др. в този ред на мисли да не забравя да благодаря на BOSS HOOG , за бързата реакция и колегиалност.Ето малко снимки на изкъртването:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Не пожелавам на никого такова гадно и непрофесионално открадване(изкъртване) ;)

 

Та като ходих в Лев Инс във Варна там отпред седеше CRX с лепенка , но така и не разбрах кой е колегата ;)

Редактирано от CHIPSI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадно, колега. Аз много ги мразя тея наркоманчета и мангали, дето за 5 лв да е пак ще ти разбият колата маймуните! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле тия със злоба са къртили коп**та гадни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен преди 1-2 години ми откраднага много хубаво CD и от тогава вече имам навика да свалям панела за да не ги дразни. Кофти е работата ама какво да правиш . Даже и на Коледа бяха разбили пред блока около 4-5 коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като гледам не е толкова за яд за кражбата, а по-скоро за зверското разбиване .. е*ах тия наркомани .. като знам един приятел как ги беше хванал да му разбиват колата да видиш как полицията после щеше да го вкарват в затвора понеже оня имаше манарче в колата и го беше ударил единия ама баш амалската къкто се казва по нашия край ...

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен беше така, да си купят последната доза дано мръсните изроди. :D Съжалявам за загубата колега добре че бързо си се оправил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като гледам не е толкова за яд за кражбата, а по-скоро за зверското разбиване ..

..еми то кво да те е яд за касетофона като разбиването ти излиза по скъпо от него

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе много гадно къртене е имало с козе краче или нещо такова.Интелигентните крадци сигурно си имат тези двете шинички , които се пъхат отстрани на касетофона и отблокират щипките и си изваждаш музиката тихо и спокойно без да къртиш нищо.Музичката беше SONY с USB демек не лоша ама какво да се прави , то малко да ми дойде акъла та да започна да си взимам панела с мен вече всеки път.Но веднага от Техномаркет Варна си взех новия модел и пак съм музикален :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива изроди само да ги хванеш и :) Съжалявам колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле... много грозно са ти разбили колата :D Мен ми откраднаха музиката на Витоша, но си бях забравил колата отключена, което май си беше добър вариант, защото си бяха взели супер културно плейъра с шейната, затровили са вратата, да не реши някой друг да вандалства нещо и като цяло не ме хвана много яд, освен на собствената ми тъпотия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за проблема ти! Неприятна история, ама... какво да се правиИ аз имах подобно изкъртване преди две години и то защото си бях оставил панела там (като ми е бил толкова акълът) - да ги дразни наркоманчетата.Ама при мен не бяха направили чак такава голяма поразия, а и бяха счупили само малкото стъкло на задната врата... крадци-интелигенти :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...