Jump to content
red_devil

д13б2 се пусна с опел астра 1.8 гси

Recommended Posts

даже някаде из форума четох,че д15 с ви текова тимба върви повече от сток д 16,което схоред мен е не логично

;) Може да не ти звучи логично ама е така. И разликата е доста. И не само от сток д16 ами и от барано, и от някой други Хонда "буквички". и нямам предвид само д15 ами и д13 и д14. Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така наречения "малък" пада от 2,0 stock без никакви проблеми, ако не е потготвен (и също е stock) ;) 115 варианта пък си пада от 1,3 Хонда с малко модификации. Какво му е странното ;) Странна е темата в раздела!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Като заговорихме за орели, нека познавачите кажат по нещо и за 2.6i V6 той как е като вървене? Така и така отминахме темата и заминахме на VTi i GSi.Поздрави.ps: темата беше съвсем друга но пак залитна на някъде.........както всяка една тема напоследък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дотук да разбирам,че малък витек ще припада от няква си астра :D даже някаде из форума четох,че д15 с ви текова тимба върви повече от сток д 16,което схоред мен е не логично

...еми то звиси ква е Астрата от някой ще падаш други ще биеш и те така ....иначе д15 с Втек глава бие малкия Втек ма ако е сгъстена и позасилвана иначе не е толкова голяма разликата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа тоя двигател в6 на опел омега който е знам чее 1 към едно на бмв.Друго незная за него,но като говорите за вти ще дръпне ли астра 2.0 гси?150кс защото разбрах че има и друг мотор който е с фабрично турбо и бил много добър 280 на километража,на за коне незнам около колко е.

Редактирано от red_devil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Като заговорихме за орели, нека познавачите кажат по нещо и за 2.6i V6 той как е като вървене? Така и така отминахме темата и заминахме на VTi i GSi.Поздрави.ps: темата беше съвсем друга но пак залитна на някъде.........както всяка една тема напоследък.

2.6и е много зле (това е в омега нали..)както и 2.5 е много зле(омега..)както и 3.0 е много зле.(омега)и 2.5 вектра (е зле.)само ц20хе е общо взето добър мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото не е опелски :D

 

red_devil, за ВТЙ и Фастра 150 ... работата е доста относителна, защото в сток вариант са доста близки по вървеж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам малкия VTEC в англичанка с колектори ,генерация и интейк и се пуснах с такава астрра 2.0 GSI но 8v 125 и ме взе с 1 кола..... сигурно ще е заради 17-ските с който съм :)ако сложа 15-ските ще го смачкам 100%!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8в-тата не са ли 115 коня

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8в-тата не са ли 115 коня

Ами може и 115 да е бил честно казано незнам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Д16-ка е най-зле явно, защото напоследък падам от всякакви опели. На пистата падам от Астра GSI 2.0 16v, а на драг падам от разни Кадети GSI 2.0 16v :). Явно е време да минавам на малък Втек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е време да минавам на малък Втек :)

Ще се сетиш :) какво се занимаваш с тази двувалка,друго си е при малкият втек, като чукне 5000 оборота, и стане лудницата :tooth: тогава всичко е под ножа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята Д16-ка е най-зле явно, защото напоследък падам от всякакви опели. На пистата падам от Астра GSI 2.0 16v, а на драг падам от разни Кадети GSI 2.0 16v :tooth:. Явно е време да минавам на малък Втек :)

Ти ми дай твойта кола, пък си карай малките втеци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно ще е заради 17-ските с който съм :Dако сложа 15-ските ще го смачкам 100%!!!

Според мен е от шофьора, това с джантите е от торбата с оправданията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гси се прави щото е имал неизправност момчето си чака конкуренцията в Пловдив,и все пак никой не казва да си направим кефа с дръпка!Скоро екотека щее в пълна мощтност и все пак д13б2 е слаб за него говорим за сток ако някой се навие да пише

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен,само да си дойда обещах ти.даже ся кат гледам,ти с д13 ти прави 2 коли.....ми то аз преди да сложа новия двигател може да го бръмна с д15ката.не ме е страх,даже и да падна.може да направим един старт и трите коли, и да снима някой та да пуснем клипче.белким темата придобие някво нагледно изражение :D ше я накажем астрата,само ся да не и прави някви магии :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа тоя двигател в6 на опел омега който е знам чее 1 към едно на бмв.Друго незная за него,но като говорите за вти ще дръпне ли астра 2.0 гси?150кс защото разбрах че има и друг мотор който е с фабрично турбо и бил много добър 280 на километража,на за коне незнам около колко е.

Фабрично е 204 коня турбо мотора 2.0 16в

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги абе не знам до колко е вярно ама да попитам GSI мотора не е ли конструиран от исузу ами не от опел ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги абе не знам до колко е вярно ама да попитам GSI мотора не е ли конструиран от исузу ами не от опел ?

не е от исузу, а от Лотус :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лотус и cosworth ако трябва да бъдел точни, на исузу им е 1.7 дизелчето

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време, пробвах купето Д15Б7 с 8 клапана ГСИ и авера не остана много доволен от вървежа на колата си ;) ... два пъти... А, екотеците са пълно дърво, все едно не е 125 коня, на два-три пъти, ми се е случвало да се сгоня с такива на светофар и двамата или не можеха да карат или не им вървяха колите или и двете, ама го отнесоха... 2.0 ГСИ-то върви, обаче да не попадате на Лет, че там няма прошка ;) , освен, ако колата ти няма "вентилатор"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче да не попадате на Лет, че там няма прошка !!! , освен, ако колата ти няма "вентилатор"!

Ако е стоков тоя ЛЕТ не е задължително колата да ти е с турбо :) (говоря за малолитражки. Големите двигатели и да е пипана пак може да я ошляпаш) Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! ще да е чист сток . Така като гледам и спортен филтър сигурно няма :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P ще да е чист сток . Така като гледам и спортен филтър сигурно няма :D:P

Само пръскачки на чистачките ;) ... То, като гледа за около година, колко проекта са започнати или завършени чак ми се стопля сърцето :P ! А, за големите мотори не знам, имаш много повече поглед от мен с на Хонда моторите, така че се съгласявам ;):P !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах един клип с астра лет която е 750 коня,и дръпна ламборгини галардо,клипа е във вбокса!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

клипа които аз съм пуснал астрата също дърпа ламборгини галардо. но астрата е със "скромните" ~460 коня.

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

http://vbox7.com/play:78592c2c ела я хвани тая бургаска стоковица ;)) хахаха

Хаха,Дали не му е станало на пича с ламбото тъпо? :( :( ;):) :) ;) ;) ;) п.п.Като гледам е трябвало да му снимат на пича с ламбото физиономията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То който и да е да го мине опел ще му стане тъпо,а на горкия човечец в Ламбото незнам какво му е било с педала в пода и ляв мигач в страничното огледало...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някак си си мисля, че му е по-готино да се вози в ламбо отколкото в опел астра и не ще да му дреме много че го дърпат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

астрата я сложиха с едно е200 136кс.+чип но пича се отказа баса беше по 100 лева.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не стана момчета тая астра върви повече,немога да я дръпна...50коня отгоре си казват думата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха. Еми намери равностоен противник, и пробвай пак :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...