Jump to content
MissCaprice

Jap Fest

Recommended Posts

28 и 29 август, писта Дракон край с.Калояново :) Програма:Събота9:00 – 12:30 Тренировъчни сесии( Регламент: Сесиите се провеждат с максимум 5 автомобила едновременно на писта и са с продължителност 10 минути за сесия.)Такса: 5лв. на сесия на пилот. При заплатена такса за участие в свободните карания, тайм атак или комплексна такса, тренировките са безплатни.12:30 – 13:30 Драг – тренировки и опознаване на трасето( Целта на сесията е опознаване дължината на трасето, точка за спиране за безаварийно и безопасно намаляне на скоростта и влизане в първият завой след правата)Такса: Безплатно (само с предварително записване)14:00 – Свободно каране.Такса: 15лв.Неделя9:00 – 12:00 Свободно каранеТакса: 15 лв.12:00 Драг – СъстезаниеКласове:А – до 1600 куб.см.В – до 2000 куб.смС – над 2000 куб см., с принудително пълнене, ванкелови мотори.(Произволен жребий, директна елиминация, 2 от 3 победи)След приключване на състезанието, свободни гонки с избираем противник. Могат да участват само автомобили, заплатили такса участие.)Такса: 10 лв.14:30 – Тайм АтакРегламент: Всеки участник разполага само с 5 обиколки за да запише време. Само по една кола на пистата.Класове:А – до 1600 куб.см.В – до 2000 куб.смС – над 2000 куб см., с принудително пулнене, ванкелови мотори.Такса: 10 лв.Комплексна такса за участие във всички дисциплини по избор, за двата дена 30лв.В неделния ден ще се проведат и конкурсите за:Най-добър тунинт на Jap Fest 2010Най-красива кола на Jap Fest 2010Аудио надпревари (предстои уточняване на регламента за тази дисциплина)Участието е Безплатно!Допълнителна информация:По време на свободните карания ще има сесии и за дрифт.Всички обявени такси са валидни при предварително записване, за 1 пилот и са поименни. При заплащане на място таксите са тези +30% с изключение на таксата за една единична сесия в тренировките.Използването на каски и колани е задължително. При възможност донесете собствена каска.Наградният фонд не е уточнен, ако проявявате интерес към спонсориране с награди с цел реклама, моле свържете се на посочения по-долу телефон.За инаформация: 0898 456 822Списък на потвърдилите участие:1. Nissan Skyline R33 "ProMod" - Михо2. Mitsubishi Eclipse - Д. Хаджийски3. Subaru Impreza Type RA - K.Бенчев4. Subaru Impreza WRX RWD - Д.Стойчев5. Toyota Celica - Г. МитровичКой мисли да ходи? :D

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ще е купон :dry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми сигурно ще се избира между това събитие и Японско-Немската надпревара на 5-ти септември! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живит и здраве и на двете мироприятия мисля да пресъствам. :lol: Особенно на Японско- Германската надпревара :)

Редактирано от иванич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с едната кола на пистата за тайм атака звучи безкрайно скучно....дано има някакво недоразумение. И какви са тия 5 обиколки без тренировки, квалификации и т.н....мислех си да ходя ама сега като чета програмата....

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с едната кола на пистата за тайм атака звучи безкрайно скучно....дано има някаквонедоразумение. И какви са тия 5 обиколки без тренировки, квалификации и т.н....мислех си да ходя ама сега като чета програмата....

Идеята за 5-те обиколки е, да дадеш най-доброто време без никой да ти пречи. Тренировки има и двата дни, всеки кара каквото иска, за това са разбити и така тасите. За да не се налага да се плаща за всичко, а в същото време да иска човек да си покара само единия ден. Все пак това не е състезание или нещо такова, а повод да се съберем на едно място от всички марки и да покараме. Ако няма желаещи за тайм атака в този му вид, сесията ще буде променена на свободно каране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, хубав повод е :) аз обаче все си мислех, че поне в тайм атака ще има състезателен елемент...няма лошо и без такъв де - ще се видим, ще си поговорим и ще позяпаме красиви оризници

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, хубав повод е :) аз обаче все си мислех, че поне в тайм атака ще има състезателен елемент...няма лошо и без такъв де - ще се видим, ще си поговорим и ще позяпаме красиви оризници

Все пак седмица по-късно си има офицялно състезание за японски срещу немски марки. Там си е с конкретни правила, условия, и там както си му е реда, с изцяло спортен характер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък на потвърдилите участие:

 

1. Nissan Skyline R33 "ProMod" - Михо

 

2. Mitsubishi Eclipse - Д. Хаджийски

 

3. Subaru Impreza Type RA - K.Бенчев

 

4. Subaru Impreza WRX RWD - Д.Стойчев

 

5. Toyota Celica - Г. Митрович

 

6. Nissan Primera - Х. Столаров

 

7. Toyota Carina - К. Круслевски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Mitrovich, има ли някаква конкуренция в клас 1.6 ? И може да се кара в 2 класа ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitrovich, има ли някаква конкуренция в клас 1.6 ? И може да се кара в 2 класа ? :angry:

Теро, абе няма ли да гледам планинко "Узана" тогава ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тогава е и 4-ти кръг Тайм Атак (Плевен) и Узана ... ама ми се ходи да покарам на Калояново. Ако се съберат хора за Калояново да стане интересно май ще замина там ... Още нищо не съм решил :D Ще е в последния момент, зависи къде ще има най - голяма битка.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като стана дума за тайм атака в Плевен,къде може да намеря повече инфо дали Стрийт класа е само в неделя или и събота,че съм на работа в събота а ми се кара?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като стана дума за тайм атака в Плевен,къде може да намеря повече инфо дали Стрийт класа е само в неделя или и събота,че съм на работа в събота а ми се кара?

http://www.driftclubbulgaria.com/Meropr-28,29avgust.htmlАко отидеш в събота ще има яка 2-часова тренировка :(. А другото е че ще се кара наобратно пистата този път, тоест по часовниковата стрелка, а не обратно както беше на 2-ри кръг.Относно Джапан феста много ми се ходи да покарам на Калояново, но мисля да карам на Тайм атака в Плевен ако успеем да оправим колата, ако не ще чупим тази на Терориста :) . Все пак на реално състезание тръпката е по-голяма :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз май ще ходя в Плевен,само да стегна колата.иначе ми се ходеше на джап феста,можеше да участвам и на надсвирването,но събота съм зает.живот и здраве може да се видим там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mitrovich, има ли някаква конкуренция в клас 1.6 ? И може да се кара в 2 класа ? :lol:

За сега в клас 1,6 се е записала само Карината, и да, можеш да караш в всички класове стига да не прехвърляш разрешената граница. Тоест 1,6 може да участва в А, В и С класовете стига да иска човек, въпрос на личен избор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Също важна подробност е и това, че един участник може да бъде записан за участие само в една дисциплина, както и това, че с един автомобил може да участва само един участник. "незнам аз не прочетох никъде нищо за делене на класове, само на дисциплини а и това незнам как се тълкува точно...п.п. Аз до колкото разбрах капитаните решават кой ще кара и кой не или бъркам нещо?

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Също важна подробност е и това, че един участник може да бъде записан за участие само в една дисциплина, както и това, че с един автомобил може да участва само един участник. "незнам аз не прочетох никъде нищо за делене на класове, само на дисциплини а и това незнам как се тълкува точно...п.п. Аз до колкото разбрах капитаните решават кой ще кара и кой не или бъркам нещо?

Ади,това с капитаните не беше за феста,а за немски срещу японски:lol:Ама те разбирам,много теми станаха , много дисциплини и всичките леко неясни като регламент:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Също важна подробност е и това, че един участник може да бъде записан за участие само в една дисциплина, както и това, че с един автомобил може да участва само един участник. "незнам аз не прочетох никъде нищо за делене на класове, само на дисциплини а и това незнам как се тълкува точно...п.п. Аз до колкото разбрах капитаните решават кой ще кара и кой не или бъркам нещо?

Ади,това с капитаните не беше за феста,а за немски срещу японски:lol:Ама те разбирам,много теми станаха , много дисциплини и всичките леко неясни като регламент:D
Питаите, за да изчистваме неяснотиите преди мероприятието, че да може да си прекараме добре. И аз подозирам, че колега пита за другото мероприятие, а за него знам толкова колкото и Вие.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме само да попитам каде се осъществяват записванията за участие ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме само да попитам каде се осъществяват записванията за участие ???

пиши ми на mitrovich_toyotabg@abv.bg ще ти изпратя формата за записване. Може и на място, но таксите са по високи. Редактирано от Mitrovich

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз май ще ходя в Плевен,само да стегна колата.иначе ми се ходеше на джап феста,можеше да участвам и на надсвирването,но събота съм зает.живот и здраве може да се видим там.

Кога е тоя тамй атак в Плевен ? Дата и час ? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво стана бе чакам си емайла и никъкъв те няма какво стана ? писах ти ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво стана бе чакам си емайла и никъкъв те няма какво стана ? писах ти ?

Имам проблеми с нета :( пратил съм ти отговор със бланката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като стана дума за тайм атака в Плевен,къде може да намеря повече инфо дали Стрийт класа е само в неделя или и събота,че съм на работа в събота а ми се кара?

www.driftclubbulgaria.com :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За състезанията на 29-ти кои са потвърдили участие и има ли вече списък. Ще участват ли хора с Хонди и в кои класове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък на потвърдилите участие:

 

1. Nissan Skyline R33 "ProMod" - Михо

 

2. Mitsubishi Eclipse - Д. Хаджийски

 

3. Subaru Impreza Type RA - K.Бенчев

 

4. Subaru Impreza WRX RWD - Д.Стойчев

 

5. Toyota Celica - Г. Митрович

 

6. Nissan Primera - Х. Столаров

 

7. Toyota Carina - К. Круслевски

 

8. Honda Civic - П. Карамитров

 

Това са получените заявки за момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък на потвърдилите участие:

 

1. Nissan Skyline R33 "ProMod" - Михо

 

2. Mitsubishi Eclipse - Д. Хаджийски

 

3. Subaru Impreza Type RA - K.Бенчев

 

4. Subaru Impreza WRX RWD - Д.Стойчев

 

5. Toyota Celica - Г. Митрович

 

6. Nissan Primera - Х. Столаров

 

7. Toyota Carina - К. Круслевски

 

8. Honda Civic - П. Карамитров

 

9. Honda Civic - Ф. Гецов

 

Това са получените заявки за момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списък на потвърдилите участие:

 

1. Nissan Skyline R33 "ProMod" - Михо

 

2. Mitsubishi Eclipse - Д. Хаджийски

 

3. Subaru Impreza Type RA - K.Бенчев

 

4. Subaru Impreza WRX RWD - Д.Стойчев

 

5. Toyota Celica - Г. Митрович

 

6. Nissan Primera - Х. Столаров

 

7. Toyota Carina - К. Круслевски

 

8. Honda Civic - П. Карамитров

 

9. Honda Civic - Ф. Гецов

 

10. Honda Civic - Г. Славков

 

11. Toyota Celica - П. Нешев

 

12. Honda Civic - В. Величков

 

Добавих и моето име тъй като преди малко се записах по мейла. Както разбрах таксата се плаща на място тъй като няма посочена банкова сметка пък и във форума на Toyota пише следното: След получено заявление, таксата може да се заплати и в деня на престигане, на посочената по-ниска цена. . Ако има някаква промяна нека организатора сподели. Няма много желаещи ми се струва но дано на място се запишат доста фенове. От Габрово съм само аз другите ще карат на Плевен (лошо съвпадение), този път се разцепихме но на Видин сме отново заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам едно запитване към вас не знам дали е одачно направо тук да пиша но за това става въпрос някой от София дали ще ходи само на 29ти (неделя) и дали има 1 свободно място в колата за едно момче !!!Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще намина да погледам само, тъй като направих основен и сега трябва разработване :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде момции време е за Жапан Фест !!! аз нещо не мога да заспя още съм в очакване !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момци няма ли да има снимки от днес ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е ходил днес да каже как е било,че аз ще хода утре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не е ходил днес да каже как е било,че аз ще хода утре....

То май всички ще ходим утре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 2 сивика , но шоуто правеше Скайлайн-а на Промод .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...