Jump to content
rollin

Онлайн игра с коли

Recommended Posts

Подарявам акаунта си орязаха ми играта на работа и няма как да играя !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.xpr0.com/bg/garage/1610/invite-friendТемата ни по изчезна затова тук ще си поставя линка за социални помощи !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове кои иска акаунта ми за отбора...нещо ми писна да играяможе да се каже че добре съм се развил....ако някои иска да води отбора да каже веднага го давам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще ви ударя едно рамо.Игричката не е лоша, но не можа да ме грабне... Макар че имам познат, който работи във Future Media. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някой иска ли акаунта за отбора?на мен ми писна вече, питал съм и в играта ама предпочитам на човек от форума да го дам. Но ако няма от тук който се обади първи в играта.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна 6 сезон :D Отбор ще правим ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим тия дни,или утре или вдругиден :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече играя със старата регистрация, почти съм 3-ти левел :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новото освен всичко друго, е и че като те победят ти взимат пари :D Може да се продава и колата, също да се копува и втора опотреба, но с по-ниски спецификации от чисто новата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://www.xpr0.com/bg/garage/6057/invite-friendХайде, аз съм вътре :DДаже с два профила :Dhttp://www.xpr0.com/bg/garage/1905/invite-friend Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох ти и на двата :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To хубаво, ама нещо неми изписва, че си ми пратил, аз току що си дадох сам на себе си и също неми изписва, а също така не се увеличи златото макар, че си дадох :blink: Страно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хайде да правим тимче.За помощи: http://www.xpr0.com/bg/garage/44018/invite-friendhttp://www.xpr0.com/bg/garage/50789/invite-friendhttp://www.xpr0.com/bg/garage/51071/invite-friendЩе откликвам.

Редактирано от dj_freak

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+1 за отбора. :(

Nick: tdR8

Редактирано от Бай Тошо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам на всеки, ноо ме интересува кво става с отбора подадох молба, ама нъцки нема никой. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стана с отбора? Направихте ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз ще се включа :cool:http://www.xpr0.com/bg/garage/1134/invite-friendпп... дадоха злато и парички на всички линкове :(

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох ти! :) Ама все пак какво става с отбора? Има ли, няма ли? :huh:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбора е HONDA club fans

Дадох ти! :D Ама все пак какво става с отбора? Има ли, няма ли? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове за сега съм дал на всички. Имате отказ защото отбора за сега не мога да го увелича. Честито на PREDATOV и от него зависи дали ще ни има. Включете се отново като кандидати.стратегията е да взема яки коли под наем да спечеля време и да направя 500 точки на отбора за да мога да го увелича от към екип. Дерзайте за сега. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я дайте линк към отбора че да се търси в над 1300 отбора.... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземе те ме и мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отборите са три. :) Ето линкове.Honda Fan ClubHonda Club FansVtec ClubЗа да ги видите, трябва да сте влезли в профила си.

Редактирано от Razorsedge

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в Honda Club Fans. Да попитам всички в отбора ли са от форума или има и неизвестни играчи? ;) Също така да попитам и другите какво мислят, аз писах в чата на отбора ,но и тука да питам.

 

Кое мислите ,че е най-добре да е в повечко при статистиката на колата - Скорост, Ускорение или Стабилност??

 

Забелязвам ,че почти всички (да не казвам всички) наблягат на ускорението ,което май е грешно.. Има ги състезатели с по 12 хилки Ускорение ,но скорост 2 =D Аз съм с 6900 Скорост ; 6800 Ускорение ; 4000 Стабилност [приблизително] и ги бия подобни играчи "без" проблем с 2000~3500 Скорост ; - 6000 ~ 10000 Ускорение ; Стабилноста и нея рядко я пипат такаче е +/- 600-700 на мойта.

Т.е. повечето играчи са с около 3-4 хиляди Ускорение повече от мен ,но въпреки това шансовете да ги бия са големи.. следователно май Ускорението не е най-важно?

 

И да се оплача... Днеска един ме прецака и без малко да мина едната 'мисия' на която трябва да победя Миатите ... толкова ме е яд ,че един път завърших втори въпреки ,че глеах да НЕ се състезавам с Червени/По-тъмно оранжеви. Утре ще се пробвам пак да я мина ,Миатите/MX5-ците са като при нещата с Ускорението - почти всички карат това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета и аз съм в Honda fan club заедно с шефчето Corwin. Този сезон обаче си направих и собствен отбор да се пробвам докъде ще стигна :) . Името на отбора е L.O.S.T и е под номер http://www.xpr0.com/bg/teams/team-379. Засега е пълен 10/10 но като станем 3 левъл ще се радвам хора от форума да се присъединят към мен. Успех на всички.п.п. има едно място който желае да подава молбата...

Редактирано от nicki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А отбора Honda fan club ще приема ли нови играчи и кога, че съм си пуснал молбата -_-;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време е вече.. повечето отбори имат повече от 10 играча (както сме ние сега) ..определено ни трябват още ,ако ще гоним някой. Няма да е лошо баш шефа да напише на колко точки ще се вдига всеки левел на отбора (за да знаят повечето колко остава).

 

И м/удругото да покажа новата ми "придобивка" на колата. Макар и да не е Honda [което е лек гаф] ,но S2000 която смятам да копувам е доста скъпа.. и ще мине известно време докато събера $$$ да я купя.

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,аз съм 12 клас.Един много добър приятел е съученик на това момче,което създаде този сайт.Значи той е само на 18,дори го създаде на 17.Първоначално беше много смотан,но започна изведнъж да се развива адски бързо,в един период печелеше по 200-300 лева на ден от смс-и и след няколко седмици вече спря да казва.След това дойде някаква компания,която взе част от сайта и той вече само взима пари,а тя се грижи за сайта.Това момче толкова забогатя,че вече има втори сайт,скоро е купило на брат си сивик като подарък,и обмисля да си купи апартамент.Мисълта ми е,че ако пращате смс-и за такива игри според мен е безмислено,но вие си преценявате.реших просто да ви кажа кой стой зад сайта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия отбор е вече с 10 човекаЩе се стремим да го разширим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искат се 1500 точки за над 10 играча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашия отбор (на dj_freak) напредва с точките и предполагам тая седмица вече ще сме 3ти левел).

 

Също така и да се похваля - вече притежавам освен Mazda RX7 също така и Honda S2000. Купих я от Използвани за да спестя пари за 33,000 (и нещо си.. казвам точно 33 ,но беше +300-400) Статистиките и за сега без да купувам части: Скорост - 6,048 ; Ускорение - 3,283 ; Стабилност - 3,629 ; Слава - 4,320. Също така професията ми е Състезател (2/8 level).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зарибителна игричка,от вчера и аз почнах да я цъкам.Надявам се отбора на клуба да се поразшири,че и аз да мога да се набутам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има един отбор в играта HONDA TEAM™ ,ако собственика [създателя] на отбора е от форума ,да си признае без да се срамува! :) Понеже човек от въпросния отбор ме е нападал .. а уж трябва да сме "заедно" и да не се нападаме ,а то какво се оказа.. Ако още 1 път ме нападне въпросния играч ,останалите от отбора които мога да победя ще го отнесат (и то редовно всеки ден).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...