Jump to content
fenabg

Интересен луд фен .Те това е адреналин,на колела ама не в кола

Recommended Posts

http://vbox7.com/play:971a9137Ясно е че има тема за клипове ама това си заслужава да бъде разгледано ,удумано ;) ,и .бахти адреналина.Нямам коментар че само като гледам по завойте и настръхвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забелязахте ли пътя какъв е - път мечта! Иска ми се да покарам там, ей така за кеф! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тфа е ше е изживяване. Напрово ме разби тоя фен, тя колата не можеше да го стигне на места ;) А пътя мейкооооо, мечта, а тоя в БГ на първия метър и е забол нос в некоя дупка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или го е згазил някой лъскав немски автомобил. Ненормален! Още повече, че го прави с трафик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Бати побърканото копеле ;) ;) :worthy: Тия хора са откачили централно....п.п.Фенка,ти как живееш на въхта на баира да не сговняриш и ти един тиков костюм? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно е падал като малък на главата си.Не го видях да дава мигач като изпревари мотора.... :P .По тоя път бих сритал рекси с кеф.Между другото това което прави е тъпичко,защото имаше участъци където изпреврването беше разрешено и ако някой от насрещно движещите се беше тръгнал....макар че вероятно щяха да се съобразяват с колата която е зад него и снима.В България ако не беше паднал целия в някоя дупка вероятно преди третия завой щеше да е прегазен от някой "гъзар" изпреварващ разбира се на забраненото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другуто този клип е качван и в темата за клипове :P Иначе е лудница :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или го е згазил някой лъскав немски автомобил. Ненормален! Още повече, че го прави с трафик.

Или ще попадне в някой кратер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер смел човек! Явно е ХОНДА-ДЖИЯ :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как ли ще му се отворят очите, като види уникалния за света знак "Внимание, неравности по пътя /бабуни/" :P Или поредното немаркирано свлачище... да види как ще си пее "I believe I can fly"И за да не съм извън топика :P Ще кажа, че наистина е много яко преживяване. Знам какво е с колело, но просто не мога да си представя как се управялява това с цяло тяло. Каквато ми е координацията, ще се метна в реката за 2сек. след ускорение :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствено с кола, иначе не... не бих отказал един NSX да покарам на тоя път! Нека после тоя да е по-луд :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забелязахте ли пътя какъв е - път мечта! Иска ми се да покарам там, ей така за кеф! :lol:

да,на такьв пьт на нов автобан край Кайзернслауртен с Голф3 се движех с 180км/ч/тогава нямаше друго/ и нямаше нищо интересно-пукнатини,вьлни,пропадания...,а този си уникален фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих се спуснал :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още малко адреналин на колела :lol: - longboard, ако не ви се гледа целия филм, който е около 10 минути, прехвърлете от 2ра минута нататък - там почва екшъна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:971a9137Ясно е че има тема за клипове ама това си заслужава да бъде разгледано ,удумано :) ,и .бахти адреналина.Нямам коментар че само като гледам по завойте и настръхвам.

Уникално е :) , Кефа ще е ГОЛЯМ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...