Jump to content
Dominiko

ТЮЛЕНИТЕ (100+)

Recommended Posts

абе то естествения подбор ще се погрижи за тия гърчавите :robot:то 2012 дебелите ша поотслабнем ама ще оцелеем а тия гърчавите ша изчезнат!може да има различни състезания:1. надпиване с бира2. ядене на наденички с горчица3. 1+24. търкаляне на буре5. носене на пълна чаша с бира на 50м (даже май са много да не си развалим формата)конкурси за красота:6. най голяма коремна обиколка7. най-големи стрии на корема и други части на тяолото8. най-много целулит (това за женската част понеже целулита е гаден и не вирее по мъжете)

И сега кво :afro: Да си развалям диетата ли :stupid: таман ги дотътрих 134кг ;) аде да пуснем кантар класация, и по точки у клубчето :pirate::punk::music:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве претеглих се ей тука не един кантар от тея по големите - 152 :stupid: Къде сте вие?Къде съм аз :pirate:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станчо,тва изречение не съм го съставил аз, а колегата chopper1969...ама така точно описва моита същност,че го изплагиатствах набързо! :)

А относно девоиките...можем ли да ги виним, че не издържат на нашето гравитационо притегляне? :D Предлагам да им дадем свободен достъп и да се представим кат жентълмени,каквито всъщност сме!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо ма как няма да има върнати девойки - то грехота е :P Нещо да няма позаслабнали?? Аз от две седмици съм на нова работа и съм минус 1-2кг- мноо топло в тоя леярен цех брееееее ще се стопя :P , а това е ужасно губя форма :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо ма как няма да има върнати девойки - то грехота е :P Нещо да няма позаслабнали?? Аз от две седмици съм на нова работа и съм минус 1-2кг- мноо топло в тоя леярен цех брееееее ще се стопя :P , а това е ужасно губя форма :P

От 152 до 150.Ама ти направо си се свършил.Бързо сменяй работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то аз толкова кила смъквам за по-малко от 5 мин :P пускам едно въже в бялата стая и готово... че и повече може да смъкна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Царю - имам тръпнещ въпрос но АДСКИ сериозенПри 47кг живо тегло би ли евентуално било възможно да предявите разбиране и чрез личен пример за благородство да приемете като помощен персонал една изтерзана физика и душа сред Вашите стройни :lol: редици?Подбудите за тоз ми смел въпрос са многообразни и безчет - но стойностната между тях и водеща е - вътрешния мир на мойта природа неистово се нуждае от среща Вас височайшите и многотежко уважавани членове на това мило общество. Клетата ми просба е свързана и с подобаващо отношение а именно: :) КОМПЕНСАЦИЯ от нужните ми до 101 кг към настоящите 47 - тоест 54 кг във вид на луканка и филе Еленах 3 сметнато минимум- което прави по груби изчисления 165 кг месни пикантни продуктикато 2ра задължителна лепта мисля, че трябва да предложа поне пълен багажник Туборг или ако ме посветите в дебрите на концентратите- ще обмисля вариант за показ и дегустацияОставам с надеждата едничка да приемете крехката ми, но силна натура сред Вас и на разположение за постоянен сервиз и притичване от маса на маса- само за масите говорим :D С почит:Ниа

Mхм.. с тази оферта няма да имаш проблеми с влизането.Направо ти ставам пръв другар и ти пазя място до мен хихи.Най-много да се скараме за теб.Според мен каквото и да е мероприятието жените не трябва да се връщат, биле те 40-100кг. Всеки влак... на големи мъже им ходят малки бамбини така, че колкото повече, толкова повече хихи.http://www.vbox7.com/play:119c99eaПрипева е .......... вървежен.ПОЗДРАВ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и униформи да се измислят:

 

Публикувано изображение

 

:bow::devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е от морските лъвове хихихихихи :bow: Има ли тюленииииииииииииииииииииииии ???? похапвате ли брутали :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз вече мога да се разпиша в тая тема :beer: За сега само 103, нооо бързо наваксвам. Поздрави на братята по шкембак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги към края на месеца може би и в началто на другия с приятели ще ходим на устието на камчия да опунем шкембаците пък после и бирата и жените :beer: Много ще се радвам да срещна някой тюлен да му полафим и да му ударим по 1но

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Като дойдеш насам се обади, ще дойда да се видим и да изплющим по нещо :sayjin:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха под голям камък - голяма риба :lol:. Темата е важна според мен защото добре е да обменим съвети за напълняването как и защо, как сте отслабнали, диети и препоръки.Аз откакто спрях цигарите станах над 140.Сега спрях концентрирания алкохол само бира и ходя на фитнес.Отслабвам рязко като спра хляба но ....... нямам воля за него просто се едно не се храня ако не изям две филийки.Забелязвам тенденция жените да харесват мъже с допълнителе еърбег :plane: Така това е на първо четене.Поздрави на всички и да живеят пръжките с лук и люта ракия ;):sayjin:

Опи колега, под големия камък голяма риба имало викаш... Но пък камъка расте, а рибата все на размера си седи! :angry: Средното ми тегло без да се ограничавам е 110/115 кила, като 115 ми е бил максимума на 173 височина. Не ми личат(мязам на 80/90кила), понеже ги разпределям по целия торс и може би заради едрия/тежък кокал. :lol: Когато ми писне да съм дебел/як прилагам следната диета:Никакво пържено, предимно варено и евентуално на скара.Без всякакви мазнотии - салами, млечни продукти и подобни.Без какви да е подправки - сладко/солено забрави.Без всякакви алкохолни/безалкохолни и разните му нат.сокове, разтворими и газирани напитки.Никакви тестени изделия.Ям само пилешко, телешко и риба. От пилешкото се хвърлям предимно на червеното месо.Плодове и зеленчуци в неограничени количества.Естествено вода поне 2, 3 литра и разбира се какъв да е спорт. Всичко позволени ги ям без ограничение за време и количество... Доста е безвкусно, но пък резултата е важен, нали!? Та с тази ми диета от средно тегло 110кила, за три месеца свалих на 68/9 - стопих се, амигосите ми ме помислиха за наркоман! Първите две седмици ми бе адски трудно(предполагам и на тези които ще приложат диетата ми). Чувах как разни сладкишчета, панирани кашкавалчета, разни манджички ми се хилят от хладилника, че няма да ги ям - какво да правиш гладна кокошка... просо сънувала, а и на мен ми говорят от космоса перманентно и все пак бех железен. :lol: После ми писна да съм слаб и лека полека си качих пак килата, друго си е да си сипя няколко големи водки(замръзнали от студ във фризера) и да направя после АТАКА на хладилника :lol: Аналога на горната ми диета!Имам мъжкарче на 3месеца + няколко дни(да ми е живо и здраво), преди да се роди бях точно 115кила, в момента съм 104! Това без да се ограничавам от към ядене, но безсънието успоредно с нервите си казва думата...Аналога на горните две!Яко организми(оргазми/оргазъми - според региона :)) чрез онождане, така съм чувал от старите баби... Но пък съм чувал и от старите дядовци, че това било нож с две остриета = или оправяло или разваляло мъжката фигура! :D После/следпис: Една кака веднъж ми каза - мъж без шкембе, е като блок без балкон! От тогава спя спокойно...После/следпис 2: Друга кака пък ми каза - кон бегач и мъж онождач, дебели няма! Селед словата и се наложи пък да свалям кила... После/следпис 3: Въпрос на вкус(кой както се чувства/ му е добре) - казала котката и се зализала под опашката... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее колега много добре - аз нямам твоята воля.Само като ме погледне хляба и след малко съм го награбил :lol: .Да се похваля сега на работа за 8 часа изпивам около 7 литра вода :angry: жажда бе ко да се први, а толкова се потя че като стисна тениската и пуска даже малко пот. А дано да поотслабна от тая работа, че иначе незнам.п.п. Митак щети се обадя когато ще ходим, най - вероятно ще е през седмицата, тей като почивам различно - както се падне(6 работна седмица с по 2 почивни), но ако се провали съм обещал да дойда във Варна на Менче и ДИдаки и да дойда на това крз да се срещнем и видим, да му ударим по 1 лаф, но знае ли човек може и да се освиним някъде :sayjin: .Извинвам се на националната, че не ви изчакахме и после не се засякохме, догодина ще се организираме и ще си тръгнем като бели хора.Поздрави Тюлени :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То тогава зарад мойта трошка бая се забавихме на магистралата, нормално да не ни чакате :sayjin: Неделя ще минавам през Шумен та може да ти звънна да се видим някъде по пътя.Да се похваля почвам диета :plane: тая с разделното хранене че сам се налял яко 130кг живо тегло а съм едва 170cm скоро ще замязам на квадрат :angry:. Евала на колегата ivankrystev, мен ми е малко трудно това с волята ама ща не ща се мятам. Поздрави тюлени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвала на похвалното начинание и поздравления от един тюлен каращ други марки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казаха под голям камък - голяма риба :). Темата е важна според мен защото добре е да обменим съвети за напълняването как и защо, как сте отслабнали, диети и препоръки.Аз откакто спрях цигарите станах над 140.Сега спрях концентрирания алкохол само бира и ходя на фитнес.Отслабвам рязко като спра хляба но ....... нямам воля за него просто се едно не се храня ако не изям две филийки.Забелязвам тенденция жените да харесват мъже с допълнителе еърбег :D Така това е на първо четене.Поздрави на всички и да живеят пръжките с лук и люта ракия :D:P

Да, да.. Знаем ги ние тия лафове заа... "под голям камък, голяма риба се крие" и произтичащия от това "голям майстор на голям тезгях работи" :D Значи, нека да разсеем едно повсеместно заблуждение: от фитнес не се отслабва!!! Това първо! От фитнес най-много да качиш мускулна маса. И ако не да напълнееш, то поне няма да отслабнеш от това, което си сега. Но ще подобриш мускулната си маса, което пак е нещо.Второ, бирата е достатъчно калорично питие. Особено днешната, която е фрашкана с консерванти, разни заместители, подобрители и пр.Не ти трябват никакви диети. Просто яж повече нормална храна - много плодове и зеленчуци. Хапвай си редовно месо. Аз на 193 см бях станал преди време 120 кг. Абе, смешна работа. Отслабнах за три месеца до 90. Т.е. по 10 кила на месец. Но карах ненормално много велосипед на гребната база в Пловдив. Но само по себе си карането на колело също не докарва желаните резултати. Просто си постави за задача например да направиш еди какъв си пробег (30 км), като постоянно въртиш педалите и не падаш под определена скорост - 25-27 км за баналните маунтин байкове. Иначе отслабване няма..А, и повече секс. Ама не отдолу. От това също няма да отслабнеш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй с тоя секс .... досега да съм 40 кила :P .Ами има вариант ама не е приятен(свързан със секса :) ) после въри обеснявай, че си искал да отславаш :D .Ще се опитам поне да си разнообразя храната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То от секс до секс има голяма разлика :) Ама да не развращаваме младите.Моята истина е, че ако човек иска да отслабне и няма проблем с жлезите с вътрешна секреция - никакви диети не са му нужни. Просто обикновено нормално хранене и повече движение.Само за протокола. Ходя на зали чат-пат. От 90 станах на 100 кг. Ям същите неща в същите количества. Не ползвам разни химикали и добавки..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти покажа две-три снимчици какъв бях и какъв станах ...

Снимката е правена на 2 май 2009-та година ..

Публикувано изображение

Тук вече свалих 22 кг. Тази е правена на 3 септември 2009-та

Публикувано изображение

А тук вече ни снимаха за албума на випуска .. 26 април 2010-та

Публикувано изображение

 

От както се помня все съм си бил доста закръглено момченце .. в 8 клас бях 170 висок и 90 кг. В 11 клас началото бях 110 кг, 186 висок .. То вече взе да не се издържа, да съм млад ама пък и това телосложение хич не ми допадаше .. започнах да се занимавам с фотография, с един приятел по цял ден се разхождахме да снимаме, така свалих 10 кг. След това започнах и фитнес + 2-3 пъти седмично тичане и свалих още 12 кг .. общо за 4 месеца се стопих с 22 кг от 110 на 88 .. Февруари месец тази година един приятел ми написа фитнес програма за мускулна маса как да кача .. програмата бе много ефективна, останах си пак към 90-92 кг, но имаше промяна .. изглеждах по-добре :) Цяла зима гледах да не кача .. и сега това лято какво ми стана от 90 на 96 :) Неможех да се търпя и преди 2 седмици започнах, диета + тичане + суперсерии във фитнес залата .. обличам дори анцуг, за да се испотявам повече и съм си взел колан дето се слага на корема отвън е велкро, а отвътре е гумиран. Слагам на коремната област и тръгвам към залата .. тичам до фитнеса, то са към 500 метра тичане(не е много) Там правя усилена тренировка и после отивам в едно училище да тичам .. там г/д тичам по 2-3 км .. после поемам с лек ход и от време на време тичане към вкъщи. Като се прибера вкъщи съм мокър целия .. Вчера си взех и L-Carnetine на Biogame и от понеделник го почвам :) надявам се да стана 85 кг. до началото на учебната година, че нали вече съм студент във Варна :( Пожелавам ти успех на теб, да знаеш, че си трябва страшна воля за хляба .. аз ям хляб от време на време, но само черен и то за диабетици :) И основно съм на шопски салати и дини, така свалих 4 кг за 1 седмица :)

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

venkYYY - пич,,тва твоито ми звучи като изтезание на инквизицията! :D Тая работа ако я напраа дето ти я праиш,напрао ми копаите дупката.Нема нужда да викате бърза помощ! :P

Моите скромни наблюдения за отслабването-плуване му е маиката!Една година на морето нещо ми стана и зех да си плувам в гьоля еи така за кеф.Ама примерно по час време по неколко пъти на ден.Кат излизах от водата напрао си залитах кат пиян.От умората и наи-вече дет ма клатиха вълните.Плющях мръви и ракии кат на световното дето нашите-аха да са шампиони(ма ги прецакаха деба).И....отслабвах.За две недели сигурно 10 кила бях свалил.Без никви ограничения,диети,апчета и напъни.Ама явно трика е в постоянството, щото познаите кво стана кат се прибрах в Майново! ;)

Имам и едно друго наблюдение, май всичко отива към стреса.Като си отида на почивка на балкана и някак си ми е спокоино....и ям по-малко,движението е повечко-да си отидеш за дърва,да ги нацепиш па и за риба да си помяташ,разходка,секс в природни условия ;) бе мисълта ми е ,че пак се сваля килца.Ма пусто пак трябва постоянство.

Ле-лееее! Цяла статия написах! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, и аз бих плувал, но не ми се занимава .. ходя на фитнес към 6-7 часа вечерта седя там по час и 30-40 минути и после ходя да тичам :( Вече за 3 седмици свалих 6 кг, но вече не се ограничавам толкова много :)

 

 

Ето и снимка от сега .. вече талията ми е почти равна, паласките пооочти се скриха, но трябва още много докато сваля корема :huh:

 

Публикувано изображение

Редактирано от venkYYY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягате ли се за зимата братя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искаш да кажеш дали трупаме ли :) За съжаление аз си трупам без значение кой сезон наближава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради лични проблеми бях достигнал 140кг на 1.80 височина. Един ден реших да ги сваля и започнах. Това което правих беше много просто - ядях САМО домати и сирене, в нормални количества естествено и започнах да ходя на фитнес 4 пъти в седмицата - първо тренировка с тежести около час и след това 1 час въртене на колелото на никаква скорост. Стремях се да въртя с не по-ниска от 50км.ч скорост, което естествено постигнах след време.Резултат - станах 92кг за около 4 месеца, свалях средно по 12кг на месец ;) От тогава не съм спрял фитнеса, вече около 3 години, в момента изглеждам много добре и държа 100кг +- 2.ВРЕДНИ ЕФЕКТИ Как си навредих с това екстремно сваляне - прецакаха ми се зъбите - на всички имам по няколко пломби итн в момента и ми оредя косата страшно много, но с времето се възстанови почти каквато беше. Най-големия проблем - висна ми кожата на корема, малко на краката до таза и ръцете около трицепса.Затова съвет от личен опит - не сваляйте бързо! Изтощава се организма, изчистват се всякакви витамини итн от него много бързо и не се възстановяват, защото ядях само домати.. имунната система се срива напраов, постоянно бях болен итн. но малко по малко се възстанових и сега съм доволен. Като проблем остана само кожата, която с годините се оправя по мъничко :o

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма ти си поддържал 50км/ч на колелото ;) ;)?? човееееек и това за колко време , в смисъл колко мин си караш с 50 в час, защотот аз ги развъртам за 4-5сек и после спирам да не припадна или да се счупи колелото, интересна работа ;) .А един път въртях прав и като станах след 2 мин като се прибирам и припаднах в асансьора, че едвам ме свестиха :o две мацки.Ми аз си слабея сега малко по малко с работата ма може и зимата да задържа - ще видим :o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно може да свалиш някой и друг килограм като си отрежеш краката :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам доста екстремно сваляте а това не е добре. Да не си докарате нещо по-сериозно от това да сте "мощни" :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, ей това е идея. Тъкмо се чудех как да подобря съотношението тегло/мощност на мойта :o

Аз пък отслабвам да ми върви повече колата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50km/h за 45мин до 1 час времетраене. На тренировка свалях по 1кг и половина (теглих се преди и след) но естествено като хапна и се напия с вода итн ставаше доста по малко ;) започнах от 30тина километра и до месец вече безпроблемно въртях с 50тина. Просто си трябва много стимул и воля (аз се влюбих и това ми беше стимула :o ) Но пак казвам - доста е вредно екстремното сваляне, писъл съм в предишния си пост какви бяха последствията над менДруго МНОГО важно нещо ( не ми се обяснява защо, дългичко е, но е истина ) - когато сваляте трябва да се пие МНОГО вода. Аз лично през тези месеци на ден изпивах от 6-7 до даже 10тина литра. Грубо казано с извинение пикаех през 5-10 мин и пикнята можех да си я пия от чистота.. Тялото така изхвърля токсините, забързва метаболизма и още сумати неща.

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доц.Байкова ще ви помогне момчета.Тя е отслабнала много хора.Включително и една колежка от 140 на 80 за година.Диетата трябва да се спазва, но е много лесна.Пише зеленчуци, ти сам си ги избираш.Пише риба, пак по избор.И най-важното няма грамаж и ограничение в количеството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААА темата ми слънце е тука :);):cool: Някой скоро да е заслабнал? :D Аз имам проблем - на работа ни хранят със сухи пакети -салами,суджуци, топено сирене, плодове и аз тей като не мога да отказвам храна(мекушав съм по темата) и хапвам и не мога да заслабна ве .......лоша работа :DИма ли нови членове - не в предвид новорегистрирани, а прясно станали 100кила :D

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...