Jump to content
Dominiko

ТЮЛЕНИТЕ (100+)

Recommended Posts

Guest Al_Capone

Момчета както виждате в подписа ми има едно Член на тюлен фенклуб. Даже и тениски си имаме :angry: До сега сме трима. Аз Ti6o и Didone Bros. Както и двама кандидати. Stan4o и Big_Blonde_Wolf. Можем да ви спретем едно приемно изпитче. Нещо с агънце или с прасенце :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^^^^Само казвате къде и какво да земаме, лично аз искам тениска ще бъда горд да я нося :angry: Ако може искам също така да стана официален кандидат за клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за Тюлените наситина идва от теб и подписа ти - нали така беше казал в една тема, че се наричат големите .Ми вижте колко сме оределете дата за изпита и да се явяваме.Прасенце, винце, приапдна .... кото стане :blink::lol:С колегата Атом имам общ познат който го наричат "Мамута" :angry: дали е голям а Митак?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Някак си така си представям "изпита"... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Някак си така си представям "изпита"... :angry:

Стига бе тоя ако е там кво ще остане за нас :blink: по-малките тюленчета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Някак си така си представям "изпита"... :punk:

Така като гледам изпита, май и аз искам да дигна едно 20-тина кг за да мина 100+ и да се явя на тоя изпит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то к'во излиза - 45 кифтета (1 т.) и твърд алкохол (0 т.) до припадък се равняват на 100 гр. грах (45 т.) Ей на т'ва му се вика диета. :lol: :lol: :punk:

Точно така.И ефекта е поразяващ, без да глагуваш.Напротив дори, може да ядеш много яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе тоя ако е там кво ще остане за нас :punk: по-малките тюленчета.

Пра'йш му един такъв поглед:

 

Публикувано изображение

 

и разчиташ на човешкото в него. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И то к'во излиза - 45 кифтета (1 т.) и твърд алкохол (0 т.) до припадък се равняват на 100 гр. грах (45 т.) Ей на т'ва му се вика диета. :lol: :lol: :lol:

Точно така.И ефекта е поразяващ, без да глагуваш.Напротив дори, може да ядеш много яко.
Rазгледах я Дака и я харесах може скоро да я пробвам, но аз спрях твърдия алкохол какво ще пия :lol: Тоя батко големия евалата му правя - голям е човека.Някой пробвал ли е тез колани къде тресат.Искам да попитам докато въртя колелото ако се стречосам(имам стреч) и да се потя обилно дали ще е ефектно??Поздрави ТЮЛЕНИ :punk: Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от човека, гени а у. Иначе диета(разделно хранене, а не глад) и малко спорт действат добре. Бе е хубавао да се яде късно вечер. Преди като вечерята е била до 8 не е имало толкова наднормено тегло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хайде още един член към тюлените 105 кила чиста маса :punk:http://bufy.snimka.bg/friends/honda-boys-t...310419.15797159

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се включа в клуба с мойте 115 кила. Колкото до диета съм му е*ал мамата да няма да живея 100 години. Иначе килата варират с +- 10 в зависимост от сезона - зимата като няма какво да се прави вдигам сериозно а лятото като се перна на чушките и излизат веднага :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли още един член? 110кг. Аз диети не спазвам, по-добре само дебел, от колкото дебел и гладен :punk: На корема му трябват 10 минути да изпрати сигнал до мозъка че е постъпила храна в него...но ние до тогава вече сме се "нахвърляли" просташки :lol: Трябва да се яде бавно, Аз например не ям нищо след 18.00 ч. свикнах за 5 дена. Не че ми личи де... :lol: Поздрави на всички, и...под неуважителните 100кг. не падайте! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

105кг/кс VTi двигател за боклукчийска кофа със задно задвижване :)

екстри - двустепенен преден аербег, получил 5* на краш-теста с печено прасенце :):huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в клуба с моите 104 кила, но общо взето не ми личат. Висок съм 190 и ходя на фитнес, бягам, мачлета цъкам. Диети не спазвам, просто следвам няколко прости правила: не ям хляб (вече му забравих вкуса :) ), не пия газирано, сладко ям много рядко, ям предимно месо и салати. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма значение кой колко кила е. Ако не ставаш чисто червен докато си сложиш чорапите значи си добре. Това, че някой си бил 110 кила а пък бил 180 висок и трябвало да свали еди-колко-си е пълна глупост. Повечко движение трябва - с диета най-много някой проблем да си докарате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

105кг/кс VTi двигател за боклукчийска кофа със задно задвижване :punk:

екстри - двустепенен преден аербег, получил 5* на краш-теста с печено прасенце :P:P:P

Аааа нашия ето защо срещам обиди за хонда от рода на рк1 и рк2 ...... ти си бил в основата :D визирали са теб....... ццццццц и аз се чудя тея хора ко мънкат.Днес съм ял малко и се чуствам добре.Трябва да е празен стомаха за да е пълен кефа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземете ме братя,много ще ви слушам :D 112 кила,месояден,биропиещ индивид :punk: Хората са казали: "Убав човек убаво се храни" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре +1 . Аз мога да съм изпитващ или съдия в надпиването. 150 оки след последната тежка зима на свинско и винско. :dunno:.веднага мога да държа изпит и да положа клетва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

 

Внимавайте, наблюдавам Ви!!!

Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениската кърти направо :dunno: кога ще получим нашите такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениската кърти направо :dunno: кога ще получим нашите такива.

Еми трябва с борда на директорите да направим кандидатски изпит и тогава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

Внимавайте, наблюдавам Ви!!!

Поклон царю.Ние простосмъртните тюлени те поздравяваме. :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тричленката попринцип не търпи корупция! Всичко под кило мръвки и литър сливовица ще бъде считано за устна благодарност!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой от вас помни ли от къде се появи този лаф? :lol: Гледам, че и Тишо се е разписал, та мога да ви го припомня, а той ще потвърди :D

Та в не толкова далечната 200? година на язовирх Жребчево ... на една НС Тишо ме посреща на закуска с усмивка и заключва: "ЕЕЕееейййй Дидкоооо, виж се на к'во си заприличал бе! Мязаш на тюлен!"

След което последва бурен смях по масите и за няколко минути се зароди идеята за сформирането а тюлен фенклуб :D

Обаче аз в момента съм малко над 95 :) и не знам дали ще ме вземете...........................

Иначе ... на Ягодите пък например, миналата година имаше идея и за МОРЖ фен клуб. Това е едно ниво нагоре, т.е., тюлени се къпят в студени (~15 oC) води. Ама аз и за него съм дал заявка! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе тая раота е мноо афиф!

Требе се определи дата и место и се напраи приемно предавателен протокол на всичкото месо и алкохол и сички кандидати да се сберем!И да се подфанат сериозно нещата,не така лаладжииската!И кантар требе да има на КПП-то,да не проникнат ф нашите среди разни гърчави индивиди! :lol:

Царю,даи ни знак,че си чул нашите молби и тежнения!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче аз в момента съм малко над 95 :lol: и не знам дали ще ме вземете...........................

не става Дидко - болните от глисти, тения, разни гъжави и скокондрили нямат място в престижния клуб :D 95кг бил........това си е направо АНОРЕКСИЯ бре!!! Има още бая хляб да ядеш............... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел навремето ми викаше "Ако усещаш че не си сам, значи имаш глисти" :D:):D та тез глиставите не ги искаме в престижния клуб :lol:Царю казвай кога, къде и как да организираме посвещаването ни.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Виждам, че има голям интерест и много желаещи за тази формация наречена ТЮЛЕН ФЕН КЛУБ и мисля, че му дойде времето да започне сериозна организация за мероприятието, наречено ВСТЪПИТЕЛЕН ИЗПИТ. Предлагам това да се осъществи на някой удобен язовир за всички кандидати, през някой weekend на Септември. За целта ще се определи всеки, какво трябва да носи със себе си, като месо в кг., концентрат кото л. и мезета в кг. Всички кандидати трябва да са визически здрави и издържливи на ядене и пиене!!! Тези който имат умение в риболова ще са с предимство! Присъствието на жени и мъже под 100кг (ще има кантар на входа) е обсолютно забранено!!! Искам да помоля колегата, който се занимава с форума да направи тема с избор на язовир, примерно 3 язовира и дати от Септември. Предлагам някой и да се заеме с организацията по правене на тениски с надпис ТЮЛЕН ФЕН КЛУБ и името или прякора на участника! Еми това е от мен.

 

ДА СМЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ГОСПОД МЕСО И ПИЕНЕ ДА НИ ДАВА!!! НАЗДРАВЕ!!!

Редактирано от ti6o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

т'ва неква национална тюлен фен клуб среща ли ще е?абе а Миланов да го земем за охрана на мероприятието, мое да нема и 70кг ама е мноо лют!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Царю - имам тръпнещ въпрос но АДСКИ сериозенПри 47кг живо тегло би ли евентуално било възможно да предявите разбиране и чрез личен пример за благородство да приемете като помощен персонал една изтерзана физика и душа сред Вашите стройни :D редици?Подбудите за тоз ми смел въпрос са многообразни и безчет - но стойностната между тях и водеща е - вътрешния мир на мойта природа неистово се нуждае от среща Вас височайшите и многотежко уважавани членове на това мило общество. Клетата ми просба е свързана и с подобаващо отношение а именно: :P КОМПЕНСАЦИЯ от нужните ми до 101 кг към настоящите 47 - тоест 54 кг във вид на луканка и филе Еленах 3 сметнато минимум- което прави по груби изчисления 165 кг месни пикантни продуктикато 2ра задължителна лепта мисля, че трябва да предложа поне пълен багажник Туборг или ако ме посветите в дебрите на концентратите- ще обмисля вариант за показ и дегустацияОставам с надеждата едничка да приемете крехката ми, но силна натура сред Вас и на разположение за постоянен сервиз и притичване от маса на маса- само за масите говорим :P С почит:Ниа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аааа, Станчо не ни подтиквай към канибализъм с това рагу моля те! И без това колкото и мръФка да донесем няма да стигне, ай да не ни пишат по вестниците че сме си изяли другарчето! Предлагам да се забрани влизането в язовира на повече от 2 тюлена едновременно, за да избегнем образуване на вълна цунами и масови надовнения в околните населени места. Само не ми идва на акъла, как ще се реши въпроса със ср*нето на такава група гомн*хвъргачки? Може би ще изкопаме трап с размерите на лунен кратер, но дори и при това решение е наложително да има забрана да си въртите гъз*вете насам-натам, за да не попаднем внезапно под "лай*яните фонтани" :PА такива свежи хрупкави хапки като Ния - НА ШИШ !!!:):D

Редактирано от Майната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драга Nia, според мен ще си от полза в нашите редици за напред, винаги една жена ще е от полза за такива сбирки и мероприятия, но на самият изпит, предлагам участниците да са само от мъжки род, за да се прояват, покажат и демонстрират свойте възможности, без да има странична помощ и да се приятно разсейват! За по натам с голямо удоволствие си поканена. Въпроса за срането Татьо, за 2-3 дена нема толко се усерем, пък и в гората има бая место :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те малко Шкембета :)

 

Публикувано изображение

 

и какво си е написал във скайп човека който е снимал....

"Аз диети не спазвам, по-добре само дебел, от колкото дебел и гладен"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

още един член-102кг.хората са казали-царицата на спорта е леката атлетика.при бягането участват всички мускули на тялото.само с бягане може да се достигне оптимално тегло+нормално поемане на количество храна.все пак съм чувал за собствено успокоение"мъж без корем-мерцедес без емблема"и"жена не е....на от мъж над 100кг-девственица"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На такъв изпит с обилно количество месо и алкохол идвам и аз! :) Давайте да се организираме, че нещо взех да огладнявам :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

организацията е най-лесното нещо :)к'во ша кажете язовир Копринка (че е в центъра горе долу) 4-5-6 септември, че 6-ти е почивен ден :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега работя на смени, дано да ми се паднат почивни , че съм на два по два дена - два втора, два пъррва и два нощна, после два почивам.Идвам веднага ама искам състезание !!!най -тежък тюлен, тренирам здраво за състезанието и мисля, че няма кой да ме бие.А колежката къде е толкова всеотдайна - вземам те у нас :) да ме храниш обилно и да пе поддържаш във свежа тюленска форма.Айде говорете , правете и аз съм за да се съберем.Под 100 ще бъдат глобявани и отстранявани.Нека на спкойстиве се ширим със шкембета и да няма различни :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този последния пост много ми хареса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то естествения подбор ще се погрижи за тия гърчавите :)то 2012 дебелите ша поотслабнем ама ще оцелеем а тия гърчавите ша изчезнат!може да има различни състезания:1. надпиване с бира2. ядене на наденички с горчица3. 1+24. търкаляне на буре5. носене на пълна чаша с бира на 50м (даже май са много да не си развалим формата)конкурси за красота:6. най голяма коремна обиколка7. най-големи стрии на корема и други части на тяолото8. най-много целулит (това за женската част понеже целулита е гаден и не вирее по мъжете)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...