Jump to content
MissCaprice

Гривни

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейтее :P Искам да ви предложа една идея. Какво ще кажете да си направим клубни гривни? Интересува ме дали има някой, който се занимава или може да се нагърби с изработването на някакви гривни на любимата ни марка? Моята още си я нося от националната, и макар и вече да не е новичка, както в началото, ми се свиди да си я сваля. Иска ми се да имам хубава гривна на ХОНДА и да си я нося постоянно :P Това е само питане, за да разбера дали има някой, на който му харесва идеята ми за такива гривни, и ако има, да измислим нещо по въпроса :P

Редактирано от MissCaprice
  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята с две ръце , но май трябва да има мъжки и женски.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо и мъжки и дамски? Унисекс някаква трябва да измислим :P Стига с това разделение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за това ще е супер :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време се чудех дали няма такива неща, но като гледам май е нямало. И аз съм навит за такива гривни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е защо и мъжки и дамски? Унисекс някаква трябва да измислим :P Стига с това разделение.

Ми по принцип не е разделение, ама как ще седи една и съща гривна на мойта и на твойта ръка. Иначе и аз съм за. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе баш не мога да си се представя с гривна, но ако се измисли нещо готино и аз ще се включа! :P Ма тва за унисекса малко ме съмнява... :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше , че ако се направят и мойта мома ще иска такава и някак си ще е тъпо да сме с еднакви гривни - нищо лично , напротив идеята ми харесва и то много .Бих помогнал с каквото мога :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейтее :P Искам да ви предложа една идея. Какво ще кажете да си направим клубни гривни? Интересува ме дали има някой, който се занимава или може да се нагърби с изработването на някакви гривни на любимата ни марка? Моята още си я нося от националната, и макар и вече да не е новичка, както в началото, ми се свиди да си я сваля. Иска ми се да имам хубава гривна на ХОНДА и да си я нося постоянно :P Това е само питане, за да разбера дали има някой, на който му харесва идеята ми за такива гривни, и ако има, да измислим нещо по въпроса :P

Точно това си мислех и аз, защото много си ме кефи гривничката и направо не ми се сваля и съм почнал обмисляне още от както се върнах от НС за някакви подобни гривни. Аз мисля за някаква кожена с изгравирано на нея натпис и даже щях да питам един шивач тея дни дали може да ми направи нещо такова. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На мен ми се искаше да са еднакви, за да се вижда, че сме от клуба. То е ясно, че ще има повече мъжки такива гривни и ще са по комерсиални, докато дамските... едва ли ще се знаят толкова много. Ако ме разбирате какво искам да кажа. Искам отдалеч ако се видим да се познаем :P

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам да ги направим светещи :P - ша се скиваме от 100 метра :P - шегувам се.Представи си - разхождам се аз с мойта и ти скиваш гривните отдалеко , разминаваме се и ме поздравяваш , а мойта зяпа на една страна и бам :P - мойта ми стреля една чанта у главата , ква е тая бе ?Пък ако вие двете се поздравите аз ще се зарадвам. Е , май трябва да има и мъжки и женски.

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Исках да кажа, че мъжките ще се знаят повече от дамските и ако някой види случайно някоя мацка с гривна няма да й обърне внимание токова ако е с дамската гривна, колкото ако е с такава като неговата да кажем :P И все пак, важното е да има желаещи, другото ще го измислим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да ги направим светещи :P - ша се скиваме от 100 метра :P - шегувам се.Представи си - разхождам се аз с мойта и ти скиваш гривните отдалеко , разминаваме се и ме поздравяваш , а мойта зяпа на една страна и бам :P - мойта ми стреля една чанта у главата , ква е тая бе ?Пък ако вие двете се поздравите аз ще се зарадвам. Е , май трябва да има и мъжки и женски.

Мухахахха :P Якоооо Аз пък се чудя, колко трябва да сса големи тия гривни, че "да се виждаме от далече" :P И бих казал, че мое да са некви кожени, както каза колегата и да имат няква плочка метална гравирана! Нещо такова! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хахах, "да се виждаме отдалеч" не го казах точно в буквален смисъл.. а иначе ако са кожени, мисля че лятото ще спарват доста.

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е добра и аз за това си мислех ,носих своята дни наред ,но започна да ме изоставя.Беличко с червенко е много гот ,но бързичко ще се позацапат идеята за кожени е също добра дори може някаде и никовете да вместим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хахах, "да се виждаме отдалеч" не го казах точно в буквален смисъл.. а иначе ако са кожени, мисля че лятото ще спарват доста.

Ето пак?! :P Колко може да те спари една гривничка?! :P Е ако може да са метални още по-добре за мен, ама да не ни пък натежат?! :P Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а иначе ако са кожени, мисля че лятото ще спарват доста.

Ми може да се направят и от "Джилязу" :P ама за да се забелязваме от далеч трябва да са поне по 2-3 кила че да може като видиш някои в далечината и едното му рамо е с 20см по надолу от другот значи е от наще :P :P :P . А по въпроса за гривните каквото решите аз съм съгласен. Редактирано от em1l

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе най-добре ще е кожена с метален надпис - всички да са щастливи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахха, ейййй, добре де, от каквото и да се направят аз съм ЗА.. но ако някой има часовник от кожа ще ме разбере за кво говоря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и вълнени :) Мартеничка стайл. Само незнам как ще им докарам надписа :) А сега сериозно - идеята е хубава и бих се включил ако се измисли нещо конкретно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трънчо не ме карай да ти показвам каква мартеница имах тая година :)И за да не съм офф Идеята ми харесва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен идеята е много добра.На мен най-много ми харесва кожена гривна с метална плочка-гравирана с логото на хонда,а може и никнейм като добавка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OffTopic: И аз да си покажа мартеничките :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бааааа , среброто много дебело ще излезе , пък и златар трябва да търсим.

Нещо от сорта предлагам Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята, аз също съм за унисекс гривна и мисля, че наистина е най-добрия вариант. До тук предложените на мен лично най-много ми харесва на колегата hondakio. Ако не се лъжа, това са гривни от чугунена каишка и метална пластина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами за нещо подобно какво ще кажете http://vorxiz.com/index.php?page=shop.prod...t&Itemid=53http://vorxiz.com/index.php?page=shop.prod...t&Itemid=53На мен лично по-ми харесва втория вариант,с гравирано логото на клуба,както е направено тук с надписа - България.http://vorxiz.com/index.php?page=shop.prod...t&Itemid=53

Редактирано от Crazy job

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично по-ми харесва втория вариант,с гравирано логото на клуба,както е направено тук с надписа - България.http://vorxiz.com/index.php?page=shop.prod...t&Itemid=53

И аз съм за този модел, но ми харесва също и този, който е показал hondakio :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за модела предложен от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/HONDA-NEW-E...sQ5fAccessoriesИли да си поръчаме много да ги направятhttp://rubberbracelets.com/wristbands-pricing/ Редактирано от AuruMoon

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Или да си поръчаме много да ги направят

 

http://rubberbracelets.com/wristbands-pricing/

Ееей - тия ми допадат! Представям си го - HONDA - The Power Of Dreams :)

И са унисекс!

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги ще си поръчаме от чужбина и различни цветове и т.н. Въпроса е кой ще се нагърби с поръчката. Да има някой отговорен??? :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са супер обикновени тези, а и целта не беше ли да са еднакви, а не като дъга-всеки с различен цвят? !!! Пък и тези ми приличат на гривните, които ги слагат в хотелите - лично мнение :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са супер обикновени тези, а и целта не беше ли да са еднакви, а не като дъга-всеки с различен цвят? !!! Пък и тези ми приличат на гривните, които ги слагат в хотелите - лично мнение :angry:

Аз лично харесвам такива гривни, но това е мое мнение. Предлагам да са червени с бял надпис. Аз искам поне 3-4 да си имам резерва. Но нека чуем и други предложения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегата vi4oO0 има един надпис на метална плочка ли е кво незнам много ми харесва - довечера ще я снимам и ще постна снимката , мисля че този надпис най-ще ви допадне.

Редактирано от hondakio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям колежката MissCaprice,тези ми изглеждат твърде обикновени и някакси еднодневки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да уредя евентуално по евтина изработка на гривни от сребро или кожа и сребро ако дадете модел може да се направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кожени каишки/гривни/ гравирани с логото на клуба или ника на колегата които ще я носи :) .

 

П.п това с кожата ми звучи малко с...........

 

П.п с.............

 

Е садо мазо !!! , не селско :angry:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и някоя друга каишка с камшиче. За най-върлите почитатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...