Jump to content
OptimusPrime

Honda Mugen Cr-z излиза на пазара

Recommended Posts

На мен ми хареса, знам че след малко ще се появят критиците да я оплюят. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе махнете го тва бе, има скъпи части :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друса!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И в друга тема писах че тоя накрайник аспух не ми харесва мястото не му е там ,иначе всичко друго е добре.Сега да видим какво ще има под капака. :rolleyes:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ееееееее това вече е друго нещо!!!!! Няма нищо общо с досегашните издънки. Не знам защо но много ми прилича на добрия стар CRX но осъвременен..И ако наистина излиза това лято серийно и не са объркали датите, отивам да продавам ТТ-то и да обирам някоя банка :rolleyes:PS: Ама съм много зле, това било наследника на CRX..... :P

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама верно ауспуха можеше да е една педя по в ляво... по средата.. и място си има.. ама как са го пропуснали не знам :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с кои мотор излиза тази кукла само де не е ония слабия.... 124.. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мугенската версия ме кефи тотално! :blink: Само да имаше 2 накрайника отзад щеше да е перфектно продължение на традицията! :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е страшна,но дали ще доживея да я покарам :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам Type-R-300hp!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клипове как ускорява.... Със сигурност не е повече от 125 коня, за 9-10сек от 0-100.... :lol: Извод: харесва ми само на външен вид... Малко е кофти някак, гледаш го наточен звяр безподобен, и на светофара не може да отлепи.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,доколкото успях да се разбера, Муген няма да променят силовата част на колата :lol: . Тунингът е само визуален,като има различни опции за интериора,окачването,спирачките...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За разбиращите английски има снимки на брошура на Муген: http://www.worldcarfans.com/109121023469/m...hure-leak-againhttp://wot.motortrend.com/6598670/future/m...fast/index.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах клипове как ускорява.... Със сигурност не е повече от 125 коня, за 9-10сек от 0-100.... :lol: Извод: харесва ми само на външен вид... Малко е кофти някак, гледаш го наточен звяр безподобен, и на светофара не може да отлепи.....

ахах дай да го купим .. пък се някъв мотор ще му "ПЪХНЕМ" ще мине и той през суапа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен си ми харесва,а от муген,ако пипнат и двигателя ще е супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радвате като почне да не ви стигат конете :D Вашите коли с колко коня под капака са :D Не разбрахте ли , че ускорение до 100км/ч отдавна не е единствен показател за това колко добър е един двигател :) някой карал ли е кола , която да е постигнал максималния си въртящ момент на 1500 оборота :lol: А някой от вас плащал ли е данък за автомобил над 2000 кубика ? :P Мерцедес Ес класа за какво мислите , че изкараха модел с електро двигател и 1600 или 1800 кубиков двигател , Ес класа да :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е супер . Скрапер маняците да си говорят каквото искат :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме радвате като почне да не ви стигат конете :drunk: Вашите коли с колко коня под капака са :) Не разбрахте ли , че ускорение до 100км/ч отдавна не е единствен показател за това колко добър е един двигател :unsure: някой карал ли е кола , която да е постигнал максималния си въртящ момент на 1500 оборота :drunk: А някой от вас плащал ли е данък за автомобил над 2000 кубика ? :) Мерцедес Ес класа за какво мислите , че изкараха модел с електро двигател и 1600 или 1800 кубиков двигател , Ес класа да :wub:

Амииии аз съм с 225 коня....На мен ми стигат (засега). Майтапът настрана, колата е супер, и с 4 ръце подкрепям идеята всички автомобили да преминат на електричество, дори се чудя нашите "акъли" как така смятат че през 2015г. ще има излишък на ток, след като всички производители вече се ориентират към електродвигателите... Както винаги ние сме наопаки, и затова винаги ще ни ........ И ще видим след 5-7 години когато масово започнат да навлизат и се затъркалят хиляди електромобили как ще запеят друга песен за АЕЦ, но вече ще е късно... Много се отплеснах, ама ме е яд :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...