Jump to content
Matrulian

Табелките под номерата - Honda Fan Club

Recommended Posts

Колеги, как се наричат табелките под номерата с надпис : Honda Fan Club?Откъде мога да си купя такива? Много ме радват и стоят много готино :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз преди време питах за стикерите, искам да си купя но.... моя стария замина при пребоядисването сега съм без стикер ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПИМ СТИКЕРИ ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТ КЪДЕ ДА СИ КУПИМ СТИКЕРИ ???

Днес нали ще идваш на месечната? Придърпваш някой от модераторс тийм и питаш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Омбре има лентички и стикери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме интересуват тези лепенки,ако може кажете къде да намеря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Варна на някой да му се намират такива лентички,че търся доста от одавна :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз искам такива дето са за номерата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поредната бастисана тема....Стикери на клуба, от тия дето се лепят по колите, за софиянци раздават модераторите срещу някаква скромна сума. Отивате на месечна/седмична, придърпвате някой от модовете и му редите далаверата..... За другите градове не знам как стоят нещата, но би трябвало хората от останалата част от страната, които са във връзка с Омбре, модераторите и т.н. да имат яснота - Стамен, Драгича, Майната.... тия люде.За Стара Загора знам, че Рацера раздаваше преди време някакви стикери.... ама това беше много отдавна !!! И понеже аз съм заинтересован от въпроса на колегата - има ли останали ленти за номерата на колите?! Помня, че преди време се направи някаква поръчка от хора от форума и на една от седмичните раздаваха, ама не помня точна бройка ли бяха, всички ли се раздадоха и т.н.Та ми е интересно има ли останали и откъде можем да се снабдим с тях !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой от Пловдив има може и на мен да даде да сложа на количката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес на месечната си взех стикерблагодаря ти nia :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще се прави поръчка за пластмасови лентички,тези които са под номерата или някой има такива да казва,че и аз искам 2 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде модела,ще отида и сам ще си направя в някоя рекламна агенция,като никой не иска да се захване с това.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама и аз съм голям мераклия за стикери. От къде да си ги набавя? И тия за номера, много са тарикатски!П.П. Не ме линчувайте :punk: Нов съм и съм мераклия! Нямам на колата и затова питам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, четене трябва, не само безцелно писане. Казах ви къде има лентички. Ако не сте от София и нямате възможност, толкова ли няма кой да помолите да ви вземе и изпрати?kras3n, на теб специално ще взема да ти донеса до Варна, щото гледам още отпреди година търсиш (писал си в една от темите дето bate_em4o е дал) и явно за теб друг начин няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие софианците сте си на бел кон. Ние тука у "провинцията" чакаме с месеци тия гъзариики все едно ги поръчваме с контейнер от Япония.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да ме обиждаш на софиянец ей! аз съм майнагаднамръсна.... :);) Шегата настрана, след 10 дни с още няколко фена от Пловдив ще идваме към Варна (Албена), можем да ви донесем лентички и стикери, само уточнете бройка и дайте тел. за връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти само уточни кой дни ще сте тука. Нас в сряда са ни срещите и по последни данни стикерите са ни 50, а лепенките незнам колко ще са.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз така или иначе ще си ги направя сам,ама ако дадете как е оригиналното ще е добре,ако ли пък не,ще се импровизира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към Варненските стикери и лепенки за номерата да прибавя и аз по 2 за 2те коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
kicko само като идея.Уточни им цената,да не стане като историята с плакатите-"и аз,и аз..." и накрая остават... Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз ама вече 2 месеца търся стикери и писах на админи,омбрета но не си и правят труда да ми отговорят на съобщението ..............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ още 2 лентички за номерата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За мен 4 от тези за номера, че тука ма изядаха за тес стикери :)

Редактирано от Big^PaF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам ленти за номерата - 2 броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз искам 2 лепенки под номера

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+2 лентички за номерата и 1 стикер.

Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 от тези за номерата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с + совете ще си останем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв шанс за мен, някой от Варна да ми вземе 2 ленти за номера и да ми ги пусне с наложен платеж по Еконт. Ще съм му много благодарен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с + совете ще си останем :)

И аз съм на това мнение вече съм писал всичко в 10 теми и нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам 2 ленти за номера и 2 стикера.Айде някой наистина сериозен, ако може да се заеме, че иначе няма да видим скоро такива "гъзарийки".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само с + совете ще си останем :)

И аз съм на това мнение вече съм писал всичко в 10 теми и нищо

И аз искам 2 ленти за номера и 2 стикера.Айде някой наистина сериозен, ако може да се заеме, че иначе няма да видим скоро такива "гъзарийки".

Нещо усещам недоверие тука. Не е добър тон това. За ваше сведение, АЗ създадох дизайна и първата поръчка на такива лентички точно щото ми писна от несериозно отношение и реших че някой сериозен трябва да се заеме. След това пак АЗ направих и втората поръчка за такива лентички. След това имаше трета и май четвърта поръчка, в които вече нямам участие.Мисля че е леко обидно да ме обвинявате в несериозност.Писал съм си лични с men4e и му дадох GSM-а си. Казах му кога ще ходя до Омбре да ги взема и кога ще минавам през Варна да ви ги оставя.Силно препоръчително е да уточните бройките преди петък 23-ти и да съберете пари в един човек с който да се срещна във Варна. Засега не знам със сигурност цената на лентичките за номерата, последно бяха по 3 лв. едната. Стикерите пък са по 1 лв. доколкото знам. Ще питам и ако има промяна ще ви уведомя.Правете разлика между стикер и лентичка. Лентичките са пластмасови и се слагат под номера на пластмасовия държач за номер, имат щифтове за закрепване, на държача трябва да има процепи. Ако няма процепи има 2 начина, единия е да се направят (аз така направих) другия е да се махнат щифтовете и да се залепи лентичката със силикон или лепило по избор.Стикерите от своя страна са правоъгълни лепенки, прозрачни с надпис в сиво Honda и червено FanClub под него. Има ги в 2 тона - по-тъмно и по-светло сиво за различни цветове коли. Някои си ги лепят на стъклата и тогава цвета няма значение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та ще се изявили желание някой да събере поръчката и парите, щото аз се пробвах веднъж и не искам пак, а и нямам Хонда. Ама ако някой ще брой кой колко иска и ще събира пари, да ме брой мене с 5 стикера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишете и мене за един стикер на "Хонда фенклуб" за стъкло, че май само аз останах във Варна без стикерче :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам от тези за номерата 2 броя. Ако искате бих се нагърбил да събера парите и когато колегата kicko намине насам да се видя с него и да оправим нещата. Или някой друг може да се нагърби с това нещо.

 

Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...