Jump to content
владсан

Тръгване за НС от Варна на 03.07.2010

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Дайте да се сберем сите ора дето ще тръгват за Узана в събота, да пътуваме заедно. Примерен час - 6:00 на Лукойл-а на магистралата , посока София !!! Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някой, който ще пътува в петък към 17.30-18.00 часа към Узана?П.П. Колега, извинявам се, че ти цапам темата, но не пускам втора, за да не стават 2 почти еднакви теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някой, който ще пътува в петък към 17.30-18.00 часа към Узана?П.П. Колега, извинявам се, че ти цапам темата, но не пускам втора, за да не стават 2 почти еднакви теми.

Колега аз ще тръгвам в петък но си мислех по раничко към 4:00 примерно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще тръгваме в събота ... Така че ще се чакаме на Лукойла ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някой, който ще пътува в петък към 17.30-18.00 часа към Узана?П.П. Колега, извинявам се, че ти цапам темата, но не пускам втора, за да не стават 2 почти еднакви теми.

Колега аз ще тръгвам в петък но си мислех по раничко към 4:00 примерно
Ако се договоря в петък да изляза по-рано от работа ще пиша в началото на седмицата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А има ли някой, който ще пътува в петък към 17.30-18.00 часа към Узана?П.П. Колега, извинявам се, че ти цапам темата, но не пускам втора, за да не стават 2 почти еднакви теми.

Колега аз ще тръгвам в петък но си мислех по раничко към 4:00 примерно
Ако се договоря в петък да изляза по-рано от работа ще пиша в началото на седмицата :hondarulez:
Добре колега чакам отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние ще тръгваме в събота ... Така че ще се чакаме на Лукойла ...

дайте да се разберем за часа :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак зависи кога искаме да стигнем ... Не знам колко часа ще ни отнеме ... Аз ги слагам 3 и половина ... Така че може и към 6 може и към 6:30 да се тръгне ... Само се чудя само 2-ма човека ли ще тръгваме от Варна в събота или другите просто не им се занимава ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с вас в събота, само уточнете часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, бих искал да Ви информирам, че колоната за шествието ще се формира събота в 9 и 30 на Узана. Моля при възможност да съобразите вашето пътуване и да бъдете преди 9 и 30 на Узана за да направим още по-голяма колона. Ще се видим на НС. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията ...В този случай мисля че 6:00 дайе може и 6 без 20, без 15 да се чакаме на Ликойла и към 6:00 да тръгнем ... да се надяваме че повече от 3 часа няма да ни отнеме...Вие какво мислите дайте някакво предложение ... А и само 3-ма ... Малко ми се струват ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност не сме само трима, днес на седмичната ще го обсъдим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се успиме ще тръгнем с вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве брутали ние мислим тръгнем от Шумен към 7.Ако се съберем ще стане мноо брутално :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предлагам, за да не окъснеем за общия сбор в 9:30, да се съберем в 5:30 на Лукойла :rolleyes: . Айде, пишете кой ще тръгва в събота:ние сме двама... Колегата от Шумен - де ще се събирате точно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф 5:30 много рано ми се вижда ... Ама както кажете ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пфф 5:30 много рано ми се вижда ... Ама както кажете ...

хехехе, даваме си авансче от 5:30 - 6:00 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна че ставането ми е много зор ... :rolleyes: Пф Варненци най-слабо се представяме с организацията ... Или на мен само така ми се струва ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна има доста фенове, ама нещо са се скрили... Ако не трябваше да тръгвам в петък щях да ви увелича колоната с 1 човек !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр, аз лично няма да участвам в НЦ :( но ако се разберете за час смятам да се присъединя поне в началото на Хонда групата пък ще карам с вас докъдето ви омръзна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи часът последно чакаме се от 5:30 до 6:00 на Лукойла на магистралата .... Който иска да заповяда ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото имам инфо на омв до Билла .Събота ще се срещаме и пак ще напиша но това е. Мисли да сме там 6 и 30 че кум 7 да тръгнем.Елате да ви изчакаме и 7 да тръгнем алл :).Вижте там си направете сметката кога да тръгнете, че да сте 6 и 30 в шумен се види 1 лаф по 1 кафе и да отлитаме за Габрово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Щом има вероятност към колоната от Варна да се включат и от Шумен, към 7.00; тогава аз ще се присъединя около 7.30-7.40ч от ЛукОйл-Търговище (пътя за София).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми бро незнам от де ще минем аз защо си мисля, че се мианва покраж омв там пътя дето е покрай кат и каз.Пиши се разберем накрая вземем станем мощна колона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги омбре писа че шествието ще тръгва час по-късно , към 11:30 от Узана, така че може да измислим малко по нормален час за тръгване :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте предвид, че има 1 час редене колеги!Ще се редим от 10 и 30.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги омбре писа че шествието ще тръгва час по-късно , към 11:30 от Узана, така че може да измислим малко по нормален час за тръгване :blink:

Ми давайте предложения.Утре ще се обадя на колеги от Шумен и Търговище и с тях да обсъдим как да направим и после ще постна ко сме измъдрили.Нямам търпение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както кажете ... Може и към 6:30 да се тръгне ... Преценете вие....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще пътувам в събота, само измислете час :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от Варна до Габрово има поне 4 часа пътуване особено като сме в колона,а и ще трябва по хотели да се настаним преди шествието,така че предлагам най-късно в 6 да се тръгне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали разбрахте за стикерите колегите от Варна :rolleyes: в мен са и сряда ще ги раздам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идвам и аз бих искал да се присъединя към групата от Варна :rolleyes: На срещата в сряда предполагам ще се уточни часа на тръгване от Варна?П.С. Да внимавате след Шумен посока Търговище със скоростта, че има много камери и "хапят" яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не съм се свързал с колегата който има инфо за тръгване от Шумен.Ако нещо се оплеска(всичко се случва).Ще ви чакам на 5-ти километър на отбивката, вземате ме и отлитаме кум габрово казвате ми час кога да ви чакам и така.Телефона ми е 0886813641 може и да се обадите след като се разберете.Надявам се скоро да получа инфо за колегите от Шумен - колкото повече толкова по весело

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно сряда ще уточним часа ...Малко остана ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте малко по-късничко, че съм нощна смяна в петък и съм до 6:30 часа в събота ;( Много ми се иска да тръгна с вас, ако уредите по-късен час ще съм ви много благодарен :rolleyes:Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koлеги ко става ??Днес ли решавате кога е часа?Псля моля ви кажете и аз съм с вас за събота сутринта.Чакам да видя ко ще решите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами уж за 6:30 се разбрахме, ако някой колега ще закъснява малко, да пише за да го поизчакаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко да ви чакам на 5ти километър??? след 7 окло 7 и 20?Колко коли сте?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам няма да сме повече от 5 коли,много хора ще пътуват сами.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към 6:30 ще тръгваме около 3 коли за сега, други незнам за момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...