Jump to content
paRADOx

Месечна среща - София

Recommended Posts

Всички знаят за 7....все пак ако никой няма да ходи, пишете тук, че аз съм на работа до 5, да не се разкарвам напразно.

часът на срещата не се променя 19.00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как напразно бе.... даже и да вали има една кръчма в близост :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМА ПРОМЯНА! 19:00 сме там! Единственото забавяне което може да се получи е ако мачът между Германия и Англия се играе с продължения.

 

Ще имаме гости с турбо бегачки, а аз сега се прибирам отвън и ви гарантирам, че платната са вече сухи и за 19:00 ще са идеални! !!!

 

Отново ще има видео материал, така че си измийте колите !!! !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези гонки се превърнахме от Хонда Клуб България в Хулиган Клуб Булгаристан... Затова старите фенове вече не идват по срещите... (да, знам, че не са ви притрябвали)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези гонки се превърнахме от Хонда Клуб България в Хулиган Клуб Булгаристан... Затова старите фенове вече не идват по срещите... (да, знам, че не са ви притрябвали)

А не. Не съм съгласен. Това че някои хора известни във форума, не идват на месечните срещи си е изцяло тяхно желание и то няма нищо общо с гонките! Ако има такива - да са 2ма 3ма. Останалите просто не желаят да идват. Ама то си е за тяхна сметка. Аз може да не присъствам на седмичните, но на месечните съм редовен посетител. Въпрос на избор! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгвай народе,Англия падна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки ще има ли ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпрос на мерене

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз се чудя как тоя път "Бурканите" не ни навестиха.А си бяхме за бой, щото много състезатели имаше много чудо...И както е тръгнало всеки път, май накрая ще се събираме на някоя бензиностанция !!!

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не. Не съм съгласен. Това че някои хора известни във форума, не идват на месечните срещи си е изцяло тяхно желание и то няма нищо общо с гонките! Ако има такива - да са 2ма 3ма. Останалите просто не желаят да идват. Ама то си е за тяхна сметка. Аз може да не присъствам на седмичните, но на месечните съм редовен посетител. Въпрос на избор! !!!

Няма да е етично, защото не съм питал дали може да го направя - иначе бих ти показал извадка от скайп конферентен чат от снощи. Не искам да влизам в пререкания, но днешната среща беше върха на простотията!Все още се чудя защо не се обадих лично да извикам ченгетата. Ти дойде късно и не видя голяма част от изцепките. Ако тъп врачанин се прави че може да си контролира колата на сантиметри от твоя прелюд и хората може би щеше да си промениш мнението! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против гонките , но не в средата м/у хората и колите !И ние бая се зачудихме дали да не викнем полиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накрая полицията дойде и спря една гонка някъде по средата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо винаги такива селяшки изцепки провалят кефа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеееее като чета какви неща пишете тя била много зле тая среща голяма цигания е било

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми масовоста на сбирката. Прекарахме си добре.Но....Имаше рискови моменти днес, и съм съгласен че трябва да се внимава повече. Имаше колеги които на моменти не мислеха за опасноста, която се крие в шофирането им, и дори самият аз обвинявам себе си за някои неща и занапред ще се въздържам повече. Очаквайте видео и от тази Хонда сбирка, скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Безсмислено е да коментираме днешната среща. Не съм от редовните посетители на това мероприятие, но днес за пореден път се убедих, че простотията ходи по хората. Така наречената "месечна среща" на Хонда клуба беше опорочена от ЯКИТЕ БЕГАЧКИ и по-точно от селянчетата по душа, които ги управляваха. Ако за в бъдеще мястото за срещи бъде преместено на такова което е НЕподходящо за мерене на п...и , може би тогава ще ги посещавам пак. Поздрави на всички разумни фенове!!! !!! п.с. Благодаря на NIA (дано не греша ника) за чудесните стикери и плаката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, Безсмислено е да коментираме днешната среща. Не съм от редовните посетители на това мероприятие, но днес за пореден път се убедих, че простотията ходи по хората. Така наречената "месечна среща" на Хонда клуба беше опорочена от ЯКИТЕ БЕГАЧКИ и по-точно от селянчетата по душа, които ги управляваха. Ако за в бъдеще мястото за срещи бъде преместено на такова което е НЕподходящо за мерене на п...и , може би тогава ще ги посещавам пак. Поздрави на всички разумни фенове!!! !!! п.с. Благодаря на NIA (дано не греша ника) за чудесните стикери и плаката.

:hondarulez:Не го бъркашИ аз благодаря на каката :punk: за стикерите и плаката, че забравих :honda: Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта принцеса я има на няколко снимки !!! !!! Гонките бяха крайни, да. Не беше добре да се дрифти между хората и колите. По към края се пуснах 2-3 пъти ей така от любопитство и за сверка на часовника, но това повече няма да се повтори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не сме само 2-3ма дето не ходим на тия срещи заради гонките и селските изцепки.Но никой не се замисля,че ако стане сакатлъка ще се носят приказки за Хонда феновете а не за "оня глупак от село с гоУЕмата бегачка"Оправяйте се. Аз не толерирам подобни изяви и не искам да участвам в подобни мероприятия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даааа!И аз реших да се пусна 1-2 пъти и дойдоха полицаите.Даже ни сякоха пътя,което въобще не беше правилно,защото ако в такъв момент някой се паникьоса може да стане голяма беля.Сигурно много хора ще ме нахранят,но това е.В крайна сметка нищо не ни направиха.Даже единия полицай беше доста връждебно настроен и ми предложи да се пусна с него с патрулката !!! .За първи път съм на среща с толкова гонки и мисля,че беше доста добра с известни изключения разбира се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда-монда , иизцепките ги правиха BMW-та , някакъв пълен кош , дето не разбрах каква марка е даже и един идиот със сивик.А повечето гонки пак бяха м/у BMW-та , опели и някоя и друга хонда.Ако не бяха другите коли нямаше да ги има 90% от изцепките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и все пак кой беше селянина дрифтаджия с врачанския сивик ??? заради такива исцепки като днешната ще се събираме все по малко и по малко което е жалко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да твърдя, че срещата си беше много добра!

Имаше гонки и не виждам нищо лошо в това, стига те да са разумни и безопасни !!!

Ако мястото не беше последна автобусна спирка, никой даже нямаше да разбере че там стават гонки.

Такива гонки има по цял свят. Дори в Германия ако отидете (след 00:00 на едни специални места), може да видите как се състезават автомобили по над 300hp....

 

 

Спирам по темата с гонките. Вече имам видео материала, и сега започвам обработката му. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Е ако нямаше това ако нямаше онова. Има един телефон 112 там викате едни господа с патрулка и ги няма зрънцата. Ако не правите глупости няма да идва полиция. Не мислите ли? Улиците не са за сътезания! Колкото и някои хора да се опитват да ни убедят в останалото!П.С. сам го казваш:

Дори в Германия ако отидете (след 00:00 на едни специални места)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рядко си позволявам да пиша .но сега ще го направя !!! Не си представям срещите на ХОНДА феновете точно като тази (може и аз да греша) Та моето виждане е следното за да караш тази марка би трябвало да знеш .че Г-н СОЙЧИРО ХОНДА най-вече е основал фирмата за да има на този свят кола която да е здрава ПЪРГАВА икономична да замърсява околната среда по малко от другите коли и най вече да ти доставя огромно удоволствие от живота и шофирането и :hondarulez: В този ред на мисли ПОКЛОН пред колегата КАЗАДОРЕС за мен тои е ярък пример как човек трябва да подържа автомобила си и защо името ХОНДА е религия :honda:! Колкото до гонките няма какво да кажа то е доказано от световната автомобила история и не виждам защо трябва да го повтарям (говорим за сток коли после ще стане дума и за правени ) не е създаден автомобил серийно производство клас до 1600 к. атмосверен който да победи по каквито и да било ЦРХ Б16 и не е нужно да го доказваме на никой:punk: За бързи драг коли 1 трябват купища пари време и най вече ЛУДОСТ но в общи линии формулата е проста (това е мое виждане аз съм максималист) тегло под 1тон и мощност над 1000 коня !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

нещо много пенсионери станахме хондистите ...ако ви е страх някой да не ви одари реликвите даите другия път да отидем със съпонерките във шоу рума:)п.с. ако нчкой има клипове на гонките да ги слоши ,мерси предварително

Редактирано от Pepix_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

нещо много пенсионери станахме хондистите ...ако ви е страх някой да не ви одари реликвите даите другия път да отидем със съпонерките във шоу рума:)п.с. ако нчкой има клипове на гонките да ги слоши ,мерси предварително

Извинявай ама врачанската "бегачка" надмина всякакви граници.Предполагам че всеки с много труд си е купил колата и не иска подобен индивид да му я съсипе :) Редактирано от wink

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поне става яко смях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаххахахха и син рекс - невъзможно , недостижимо техническо чудо с друго "творение господне" зад волана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото качвам само това, което съм снимал! Като цяло останах с впечатление, че колите вървеха що-годе еднакво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а стария ми рекс вървеше 2 пъти повече:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако тъп врачанин се прави че може да си контролира колата.....

Само не разбрах, нещо против врачаните ли имаш/имате?! :):)Иначе, доколкото виждам от снимките е имало доста хора и коли! Жалко, че нямаше с кой да отида! :) Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не, колега. Имам против малоумните изпълнения без значение от кого са и от къде е изпълнителя. В случая беше с врачански номер. Дори не знам дали шофьора има нещо общо с Враца.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

каде са клиповете?!?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За първи път присъствах и беше приятно всичко освен разните други марки автомобили,които решиха да си запълват времето с гонки ... И стикерите и плаката много ми харесаха :)

Редактирано от Дидинка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как беееееее.Пича с врачанския сивик - мноооооо добър:)Дае мисла да го откриа и мене да ме научи да ги прайм теа дРайФтове :unsure: Малко бавно схващам ама ........ D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пепи що си извадил окото на колата бе ?! хаха и в моя защита искам да напиша че аз не бях дори на срещата а си бях дал колатазащото принципно вървя 2 коли пред рекс-а хаха

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...