Jump to content
west bam

Да си направим сбирчица

Recommended Posts

Фенове има ли мераклии да си направим клубна среща да речем на тази бензинонстанция този петък да разнообразим малко срещите ако искате, че все на Екото омръзва, така по миналата година с колегата reddek направихме една среща на ОМВ на Мусагеница извън тези които са регламентирани като седмичната всеки вторник и месечната също и стана много готино хайде ако има мераклии нека пишат и да дават предложения и час също ако има и някой да даде и предложение и за друга подходяща бензинонстанция ако искате ще се радвам да се съберем повечко фенове с хонда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле никакъв интерес не е истина !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле никакъв интерес не е истина !!!

първия интерес е от мен Славейко :Dможе да е ннякъде около 19ч. ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала фенке знам, че на теб винаги може да се разчита, ми ок да го оставим за сега за 19:00 часа !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да видим още колко хора ще се включат,пък някой ако има и друго предложение да предлага? !!!

Редактирано от Мария Илиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за 19.00 на Мусагеница ОМВ. Тъп въпрос - това за днес ли се отнася въпреки , че пише този петък ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не за този петък кадето идва демек другата седмица 11.06.2010г. ок ако искате и на Мусагеница става няма проблем нека видим и други колеги какво ще кажат по въпроса !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такааа последно което измислихме с колегата Westbam ако има навити срещата да се проведеПетък в 19часа на ОМВ в кв. Мусагеница :D ...ха да видиме сега колко хора ще се събереме или ще си останеме само ние :wub::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тъкмо се зарадвах че ще дойда в Дружба, и вие го решихте в Мусагеница. Бачкам в сградата до бензиностанцията :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Така нека първо видим кой има интерес въобще от срещата и ще направим след това избора за место кадето има повече гласове там сме :lol:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е в дружба, ще мина :book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено в дружба или мусагеница ми е по удобно .В Петък хондата още няма да е готова , ама ако приемате с Аудита комби , може и аз да намина :D:book:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено в дружба или мусагеница ми е по удобно .В Петък хондата още няма да е готова , ама ако приемате с Аудита комби , може и аз да намина :):D

много ясно че приемаме :book:ами за сега остава да се уточни къде да се проведе -Дружба или Мусагеница? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм навит и за 2те места. Определено са ми по-удобни (работя в Младост 4).P.S. Бих предложил и компромисен вариант - OMV-то в Младост (може би 2) до Била - на Малинов. Някак си се пада по средата между 2те и може би има шанс да е удобно на повече хора.

Редактирано от tsurko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постни от бгмапса ако може каде точно се намира тази бензинонстанция в Младост :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постни от бгмапса ако може каде точно се намира тази бензинонстанция в Младост ;)

http://www.bgmaps.com/services/links/links...86325ef1656ba67 - ето тук се намира. Като караш по Малинов към Дружба, малко след разклона за бул. Сахаров има един търговски център и точно след него се намира бензиностанцията. Пада се вдясно. Доста е широчко там, трябва да има място за всички ни, а и като гледам няма много желаещи:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да за съжаление е така просто съм разочарован чесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, 4ма да се видим пак е нещо. Не се отказвайте така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че всички се покрихте! Днес отказах покана за театър с идеята, че ще има среща някъде...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях темата! Жалко!! Живея отсреща... Другия път :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях темата! Жалко!! Живея отсреща... Другия път :tooth:

Ама срещата предстои теоретично. Става дума за петък. Просто никой не отговаря днес за да доуточним мястото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво съм чел, недочел. :tooth: +1 за Дружба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен среща добре организираш ама дай малко така по точно ... то какво стана дружба ... мусагеница ... младост .... а ей го петъка къде е ... ай като се оточните ще обмисля дали да не мина :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Дружба или Младост и аз мога да намина преди работа за малко. Но не се съборазявайте с мен защото аз ако мина ще е за 15-20 минути преди работа, само колкото да се запознаем и да потеглям. А да попитам обикновенно какво правите на тези срещи. До сега съм бил само на рибарски срещи и там се пие алкохол и се говори само за риби. На Хонда среща алкохол е ясно че няма да се пие защото сме с колите та какво друго правите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до сега на сбирки не съм ходил - не знам. В петък около 7 ще съм на ОМВ-то в Младост (по-горе има линк с карта). Ще се завъртя, ще пия една кока-кола, а ако не се появи никой поне ще си измия колата:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не отговаряме все още защото изчакваме да видим колко хора ще се включат за срещата!до Четвъртък ще видиме кое от трите места надделява и ще се реши в крайна сметка къде ще е! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не отговаряме все още защото изчакваме да видим колко хора ще се включат за срещата!до Четвъртък ще видиме кое от трите места надделява и ще се реши в крайна сметка къде ще е! :P

А, добре. Аз реших, че сте се отказали. В такъв случай моля игнорирайте поста ми от по-горе:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бре има някво развитие на темата не бях влизал 2 дена така ми мисля да го нaправим на Дружба защото в младост по това време ще е адско задръстване какво ще кажете фенове ? :rolleyes:

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно предложение :)Аз съм за ОМV -Младост, естествено, но и за другите идеи -ОК, добре е да уточните.Ще се радвам да се запознаем :) !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като гледам Младост надделява ... чакаме и утре и... по принцип и аз съм ЗА Малдост! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм по-скоро за Дружба, щото ОМВ-то в Младост ми е на 10 мин пеша и сигурно 30-40 мин с кола.Ама където решите там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има истина че около 18:00 19:00 на Младост е лудница. Докато на Дружба ОМВ-то ще е по-спокойно но не прекалено защото все пак доста хора в Петък се изнасят и зареждат там. Дали на Дружба или Младост и двете са ми на път за работа но аз ще мога да мина чак към 21:40 ако сте още там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има истина че около 18:00 19:00 на Младост е лудница. Докато на Дружба ОМВ-то ще е по-спокойно но не прекалено защото все пак доста хора в Петък се изнасят и зареждат там. Дали на Дружба или Младост и двете са ми на път за работа но аз ще мога да мина чак към 21:40 ако сте още там.

Да и аз затова предлагам така вместо да седим в задръстване и да ни е некомфортно може да си пием студеното сокче и да си поприказваме на Дружна на ОМВ-то ;) но да видим и утре и уточняваме мястото и часа на срещата ;) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки ден минавам от там понеже живея до ОМВ-то в Дружба ;)щях да мина ама тоя петък след работа паля към язовира че рибите чакат.../Офф топик/ Коко, мани ги тия срещи, ай за риба че много отцъствия събра напоследък ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти па тъкмо навихме някой и друг човек и ти почна да ги разубеждаваш да не идват ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

той Коко си е с люспа в мозъка така че е разубден по начало ;)ако станат традиция тия срещи мога да започна да ги посещавам, ама първата ще пропусна...

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...