Jump to content
west bam

Да си направим сбирчица

Recommended Posts

Петък и събота са си различни дни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вече се уточни мястото на срещата както и часа:

 

ФОРУМНА СРЕЩА

 

ПЕТЪК 11.06.2010Г. ЧАС 19:00 МЯСТО НА МЕРОПРИЯТИЕТО ОМВ ДРУЖБА

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм там от 19:00 до 19:30. След това ще играя футбол но ако се отложи мача заради световното ще остана повечко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случайно да има някой който може да ме взем от ОМВ Мусагеница или някъде в Младост към 18:30ч.,защото не го знам къде се намира ОМВ-то в Дружба?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Случайно да има някой който може да ме взем от ОМВ Мусагеница или някъде в Младост към 18:30ч.,защото не го знам къде се намира ОМВ-то в Дружба?

Като се пускаш от Младост посока летището, преди моста за летището отколняваш (вдясно) надолу към дружба, и като стигнеш кръстовището долу ще го видиш ОМВто :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм там 19:00-19:15 който иска да заповяда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе добре, че пуснахте карта ;) Аз си мислех за 2-те ОМВ-та на Цариградското. Изобщо изключих че има ОМВ и при Дружба 1. Аз ще направя каквото мога да дойда до 19:00 за 15-тина минути. Само да ми направят колата. Оставих я вчера за смяна на амортисьори и 2 тампона + 2 маншона и още не е готова....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E то всичко хубаво ама съм на работа до 22ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бяхме 6 човека :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз точно към 7 и нещо се прибрах в София , но забравих че има среща :DКало , ти не беше ли на работа снес бе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои съвсем забравиха да дойдат ... ;)

Е то ако организаторите забравят.... ;) @Izanagi - по някаква странна случайност ОМВто е на около 30 метра от сградата в която работя :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да евала на феновете които дойдоха на kokodaf, на chris_barnes, на фена с англичанката сивата не му помня ника ;) , на колега та с ТАЙП Р-ра с който доста си поговорихме и по натам ако ще правя нещо по двигателя ще е с негова помощ ;) , на прителя му, на фенката Amuletoflove (Миленчето) другия път нека сме повече :D

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да евала на феновете които дойдоха на kokodaf, на chris_barnes, на фена с англичанката сивата не му помня ника :lol: , на колега та с ТАЙП Р-ра с който доста си поговорихме и по натам ако ще правя нещо по двигателя ще е с негова помощ ;) , на прителя му, на фенката Amuletoflove (Миленчето) другия път нека сме повече ;)

Да бе верно аз не си казах ника

Радвам се че се запознахме, на патерица :D

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да евала на феновете които дойдоха на kokodaf, на chris_barnes, на фена с англичанката сивата не му помня ника ;) , на колега та с ТАЙП Р-ра с който доста си поговорихме и по натам ако ще правя нещо по двигателя ще е с негова помощ ;) , на прителя му, на фенката Amuletoflove (Миленчето) другия път нека сме повече :D

пфф добре че не съм дошла щото щеше да е напразно... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да евала на феновете които дойдоха на kokodaf, на chris_barnes, на фена с англичанката сивата не му помня ника :blink: , на колега та с ТАЙП Р-ра с който доста си поговорихме и по натам ако ще правя нещо по двигателя ще е с негова помощ :) , на прителя му, на фенката Amuletoflove (Миленчето) другия път нека сме повече :blink:

пфф добре че не съм дошла щото щеше да е напразно... :)

 

Това сега как да не го приемем лично:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее колега не го приемай лично,визирам нещо определно той колегата West Bam знае за какво говоря :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сещам се :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ахиахиаиахаиахаиааа СМЕЛОСТ ...

Редактирано от Amuletoflove

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях бесен. КОлко време са необходими на един майстор да смени два армотисьора. Отговор 2 дни ...... до 21:00 нямах кола и нямаше как да дойда. Но ще се поправя на следващата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ахиахиаиахаиахаиааа СМЕЛОСТ ... той нека знае фена... но Мария Илиева ако искаш нещо да ми кажеш можеш на мен да го кажеш ... но явно като по голяма можеш само пред другите да говориш :D

:) Съществуват лични съобщения - не е необходимо всички потребители и гости на форума да четат заяжданията тип " на кой му е по-голям" - първо не е по темата и второ - няма никакъв смисъл някой да си избива личните комплекси за сметка на престижа на форума ....

Какво ви става хора - слънчасвате ли , против волята и желанията ви ли сте във форума , та забравяте и опорочавате основна му цел - да общуваме със съмишленици , на които да помагаме и да ни помагат , да обменяме съвети , мнения ... - в името на любимата ни марка - ХОНДА ....

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kokodafАз като гледам 2 момичета нещо делят. :drunk: Затова така............. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица може пак да измислим нещо какво ще кажете фенове :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица може пак да измислим нещо какво ще кажете фенове :drunk:

Аз съм за

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отново съм на работа, така че.... :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно значи пак сме на линия тогава :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз следващата седмица пътувам за родните земи, така че ще пропусна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще трябва да дойда. В петък /11.06/ пътувах по "родните земи". :D До скоро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво аз като организатор май ще пропусна защото в петък ме изтрелват командировка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходи ли, или да не слизам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 19,00 ще мина да пия една боза. Колата е вече там :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 19,00 ще мина да пия една боза. Колата е вече там :wub:

И аз може да мина такмо минах покрай него :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта кола е долу, в 19.10 съм и аз :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че точно петък не е най-удобния ден от седмицата...тогава повечето хора си "бягат" по "родните места" или някъде за уикенда.По добре ще е според мен срещата да се изтегли с един ден напред, визирам четвъртък.Часа мисля че е удобен за болшинството.Аз лично като виден представител от Дружба досега не съм успял да присъствам на нито една от организираните там срещи именно поради тази причина - пътуване в провинцията или дежурен на работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че точно петък не е най-удобния ден от седмицата...тогава повечето хора си "бягат" по "родните места" или някъде за уикенда.По добре ще е според мен срещата да се изтегли с един ден напред, визирам четвъртък.Часа мисля че е удобен за болшинството.Аз лично като виден представител от Дружба досега не съм успял да присъствам на нито една от организираните там срещи именно поради тази причина - пътуване в провинцията или дежурен на работа :lol:

Аз съм за четвъртък 19 :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, мисля че точно петък не е най-удобния ден от седмицата...тогава повечето хора си "бягат" по "родните места" или някъде за уикенда.По добре ще е според мен срещата да се изтегли с един ден напред, визирам четвъртък.Часа мисля че е удобен за болшинството.Аз лично като виден представител от Дружба досега не съм успял да присъствам на нито една от организираните там срещи именно поради тази причина - пътуване в провинцията или дежурен на работа :lol:

Аз съм за четвъртък 19 :)
И аз! Даже с Марто го обсъдихме в петък.ЧЕТВЪРТЪК 19ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше има ли някой или не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше има ли някой или не?

Аз тъкмо саъм си затръгвал Може да пием по кафе :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, там съм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами - идвам ... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...