Jump to content
FuckHonda

Гонка

Recommended Posts

Ще си позволя да пусна една тема за една гонкаДействието ще се развие във Варна под моста, до КРЗ след няколко дена.400 метра драгАз: Хонда Сивик 95та хечбек д15б2 сток, 100 актана бензин, гуми 205/45/15Оня: Народна Вагина Голф 2, 1986година, 1.6 карбуратор 72 коня, с газово и карана предимно на газ последните 10 години, но на гонката ще е с бензин, гумите му 195/55/15.Той мрази Хондите (сигурно има причина :thumbs2: ), слага 100 лева и съответно аз слагам 100 лева. Напълно е убеден във възможностите и вървежа на колата и според него бягала много и щял да ме натупа. Попринцип нямаше да го взема на сериозно, но той е супер убедителен и сигурен в това което той приказва и това ме плаши да не падна от голф 2 :angry: Как мислите вие да се пускам ли, не ми се губят 100 лева, въпреки, че аз мисля че на старт го изяждам после той ме застига и най много да ме изравни. (поне аз така ги виждам работите)ПС: казах му, че колата ми е 1.3 карб 75 коня, че да се доближа до неговите 72)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs2: не прави моята грешка,вземи ги.при мен момчето дето ги заложи изобщо се отказа да се пускаме. :angry: е само ми лати една малка сметка като победител със служебен резултат за отказ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, стига бе. Това си е гавра с труп. Трябвало е да му кажеш че си 90 коня, и да се откаже. Само погледни характеристиките на 2те коли:Голф - Максимальная скорость 162 км/ч; Время разгона (0-100 км/ч) 14.1 c Хонда - Максимальная скорость 177 км/ч ; Время разгона (0-100 км/ч) 9.7 c Тоя голф с д13ка го правиш дармадан, а с Д15ка...такъв бинокъл ще му дадеш, че не ми се мисли. Само внимавай да не те причакат групичка и :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма аз ще бъда с авери от бмв форума с 3 х5-циМисля че няма да ми иска талона,и се се вкарва в някви големи филми как всички хонди в града криви ги правил, как на светофарите ги минавал (всички японки де, но най вече "Онда" както той вика)Ако му кажа, че ми е 90 коня пак ще ми се изсмее щот той и по мощни коли "издухвал"Абе ЖВ фен. Ако ме подкрепите още малко да му казвам повече пари ли :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типичен голф фенКолега, аз бих ти казал да му дадеш още една причина да мрази ХОНДА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

cris barners возих се веднъж при него и на газ от 0 до 100 мнооого бързо ми направи впечатление, че ги вдигна и то без много много боксуване. Тогава му бяха нови гумите. Разбрах че не е обслужван от 10 години откакто е в този, имам впредвид нито ремък е сменен нито ролки само долива 1 литър на месец масло така 10 години. Но го скъсва от каране по 5-6 хиляди на месец го кара.ПС: ще ме изкефи да скъса агренаж на гонката точно на старта да му изплюе буталата през огромния аспух :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На приказки е едно, ама не се знае дали няма жокери в ръкава :( Представи си както ти си му казал че си 75 коня, и той така ти казва, а вътре някой ГТИ..Аз бих се пуснал ей така приятелски да си замерим машините, и който загуби се снима с колата на другия с табелка - Загубих:thumbs2:! :angry:

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е поредния хвалипръцко с голф2Не съм го виждал как върви но според мен ще го изядеш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не е ГТИ имахме в семейството 1.6 карб на голф 2 мотора е същия на визия. Накарах и един комшия да си отвори ГТИ-то да го вида как изглежда - Определено не му е ГТИСега телефонирах с разузнаванетозначи голфа му вървял повече на газ и имало някаква електроника за 50 лева към газовото. От вътре с копче си отварял и втората клапа на карба явно тва му е жокера и от там му идва сигурността

Редактирано от маймуната

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава да пишеш часа и дата и да идваме , може и аз с кораба да се наредя до него :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря Ви на всички, никога не съм се съмнявал във форума, а форума го правят хората, Благодаря Ви ! Реших да си пусна на Годсмак- I stand Alone преди да се пуснем да се надъхам яко. Принципно имах б16 и не ме е@еше за гонките, още повече за голф 2киНо сега отсоро съм с д15 и не съм се пускал сериозно срещу нищо.И сега един виц - оня каза че на магистралата посока София са дърпал с Жълт ВТИ- даже се сещам на кой може да е, и че на летящ старт Хондите били бози, викам си на акъла-таз Б серия на летящ старт е 1000 пъти по добра, особено ако пича я е държал под 5000 оборота без втек и после стъпка до ламарина с 1 геар надолу :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs2: тоз пичага да няма нитро със 100 шот?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добри новини надъхах се и му са обадих. След малко тръгвам към тях и му казах 200 лева той се изсмя и ми каза "приготвяй ги от сега" :thumbs2: Стискайте палци по-късно ще пиша :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остава да пишеш часа и дата и да идваме , може и аз с кораба да се наредя до него :thumbs2:

А така напишете всичко по форумите. Само да не ви чака един чичко със слънчоглед накрая.. Иначе за да не съм офф - ако няма жокери в това Фау Ве... грозна картинка ще е :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да няма след малко, ама аз изтървах старта, завъртях гуми и ония ме дръпна :thumbs2: който го е страх от мечки, не ходи в гората.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за да се изхвърля толкоз тоя има повече жокери от това което казва .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да лягам да спя докат' не разбера к'во стана с гонката :thumbs2::(:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен за да се изхвърля толкоз тоя има повече жокери от това което казва .

И аз съм на това мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех само не подценявай противника всеки крие по нещо с което си мисли че ще изиграе другия :( Дано земеш паричките ние на 1 бмв му зехме стотак така :angry: щото нямахме 200 после беше щастлив ,че за сто само :thumbs2:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:thumbs2::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един приятел с такъв Голф и дори сме се пускали . Победата ми беше прекалено лесна :P . Бих го с 4 + коли и дори не съм вкарвал 3та :P Пък пича ми каза "Аз на 3та те настигах" :DЕто клипчето http://vbox7.com/play:29a44cce , виж още на старта какво се случи :P П.П мястото отново е КРЗ ,карай в дясната лента ,че в лявата има гадни дупки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и кфо днеска ли е гонката.Аз що тая тема чак сега я виждам, щях да ида за морална подкрепа на колегата, пък можеше и някой старт да напряя да видат кфо може d15z3-ката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз това си мисля сега... дали да запали бегуната и да се разходя до там :D И без това ми е на 5 минути път...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре колега,колко му взе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не се знае.. Още е първото полувреме :D Според мен нашия вече се е разписал,но да се надяваме да няма контраатаки и голове от засади..

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как е резултата :D

1 - 0 сигурно за хондето и аз чакам резултат че ми ентерсно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано сичко да 6+ за колегата чакаме краиния

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Резултата е хикс игае се продължение ,в краен случай ще хрърлят чоп. :D

 

 

П.п ако не ги е похарчил вече.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Човека е взел 200 кинта и е заминал да се черпи. ... :D Що си мислите че ще седи да пише във форума :P

 

vi4o0o, на клипа тоя въобще тръгна ли ?? :D Трябвало е да стартира на задна и да се прибере направо :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Остави го ... той не може да вземе решение :P До преди малко ми разправяше ,че прословутото ми спойлерче не било подходящо за моята кола :P Те са побъркани , щом си мислят ,че с Голф 2ка 70 коня (??) ще бият Сивик 90 коня ... неeee знам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой гледал ли е обявите за сивик в момиле? да няма някоя нова от последния 1 час-нашия да е паднал и да си продава колата сега, та да взима голф :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да се черпи някаде само да не да ходи да търси още 200 лв :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хайде колега, няма ли резултат? :D

Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека повръща някъде, че докато се изпият 200лв не е лесно(стига да се пие нещо нормално).Да не го притесняваме като му мине главата ще пише сигурно :P :P :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...