Jump to content
Walker Japan

Искам и аз да изкажа възмущението си,току що ми разбиха колата

Recommended Posts

Добър вечер колеги,искам и аз като много други да споделя случката,която ме сполетя преди минути ;) Отивам аз при гаджето и си оставам колата,както обикновенно на най-централната улица пред тях,под уличната лампа "За тези който за от Пловдив,колата беше на понеделник пазара" след час и половина,слизам да си ходя и гледам страничното пасажерко стъкло разбито,а панела на Пайнера стой на седалката (нека обесня,че радиото ми беше вежливо прибрано в жабката),по радиото имаше следи от опит за сваляне,но не са успяли,то се сваля с щипки и са оставили всичко в колата така,нито са ми взели очилата,нито стотинките,нито сакото на задната седалка,даже и елекрическия трион стоеше,явно някой ги усплашил или просто не са били профисионалисти,а някои наркоманчета ;) Много кофти случка,сега са и празници и ще трябва да стоя така докато си намеря стъкло!Ако някой от вас продава дясно предно стъкло за хонда свик 1997 година японски хеч нека пише,който има някакви сведения,от къде мога да си намеря и за колко ПАРИ разбира се,че съм беден студент и сега най-малко имах нужда от такава беля!Благодаря предварително на всички който ще се отзоват! ;) ;) :) Мислих си дали да не викна полиция,но едва ли щеше да има полза,най-много да напишат портокол или да вземат отпечатъци и толкова,стъклото никой няма да ми го направи!Лошото е че нямам и каско,като я купих баба викаше Емиле направи си каско,ама аз все отлагах,на ти сига като не слушаш!Та такъв е моя филм тази вечер,отнови ви приканвам,ако някой има за продан такова стъкло или има информация от къде,кога и за колко парички да ми пише,балгодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел,ми нали знаеш че там е Аджисан маала бе майна.кво като е близо до центъра.в близост има една изоставена сграда и там ходат много дрогаджии.стъкло ще намериш,потърси във форума.и за напред слушай баща си и панела в джоба,че другия път ще успеят.п.с.одеве слушах по новините,че каското е паднало със 100 лв.заради кризата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятел,ми нали знаеш че там е Аджисан маала бе майна.кво като е близо до центъра.в близост има една изоставена сграда и там ходат много дрогаджии.стъкло ще намериш,потърси във форума.и за напред слушай баща си и панела в джоба,че другия път ще успеят.п.с.одеве слушах по новините,че каското е паднало със 100 лв.заради кризата

Та то панела даже не бил на видно място,та да ги провокира,беше си в жабката,от доста дълго време я оставям там и никакви проблеми не е имало,там е доста осветено,пък и РПУ-то е наблизо и минават полицайте,ама явно не била мойта вечер и да говорим това е пожението!Пък за каско,като ти дойде яйцето на гъза,няма къде да ходиш,вече ще си направя!Интересното е,че колите почти всеки път на улицата са едни и същи,засичам се и със техните собственици и досега не е се е случвало на тях,поне аз не знам,може да са ме гледали че често ходя там,да са се навъртали няколко дни там да проучат,преди да направят нещо!Но това не е била мойта вечер и така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно наркомански истории са това. Стъкло - поне за моя Акорд 2004 беше 105лв европейско, но имаше турски уж същите за по 39. Сложих си европейско, защото каското уж ще ми го покрие. По-голямата гадост от цялата работа е, че стъкълцата са се набили навсякъде - аз още търся начин да си разглобя панела около скоростния лост защото вече не мога да си затварям поставката за чаши за кафе (пълни са процепите със стъкла, които не излизат с прахосмукачка). Още по-отвратително е, че вратата в основата се стеснява и без да се свали няма махане на стъклата - дрънкат при всяко затваряне и дупка... Стъклото смятам, че можеш и сам да си го смениш, ако вече не си го направил. Сваляш кората и после е лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно наркомански истории са това. Стъкло - поне за моя Акорд 2004 беше 105лв европейско, но имаше турски уж същите за по 39. Сложих си европейско, защото каското уж ще ми го покрие. По-голямата гадост от цялата работа е, че стъкълцата са се набили навсякъде - аз още търся начин да си разглобя панела около скоростния лост защото вече не мога да си затварям поставката за чаши за кафе (пълни са процепите със стъкла, които не излизат с прахосмукачка). Още по-отвратително е, че вратата в основата се стеснява и без да се свали няма махане на стъклата - дрънкат при всяко затваряне и дупка... Стъклото смятам, че можеш и сам да си го смениш, ако вече не си го направил. Сваляш кората и после е лесно.

Сам мога ли колега,аз не съм много запознат и си мислех,да ходя при някакъв майстор ама не знам към кога да се обърна!Ако мога и сам,ще си го сменя,мислех си че е сложно заради автоматиката на ел. стъклата!Ако имаш разяснения как точно става,ще ти бъда много благодарен,тъкмо ще спестя някой лев.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скапани наркомани. Много ги мразя тея утрепки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам ти колега!Колкото до наркоманите - според нашата държава и законодателство те са "болни"??? и не подлежали на принудителна детоксикация и лечение! Е-е-е-х, защо не е жив Чочооолу? Ама нали сме пишман "европейци", не можем да подгоним наркоманите и другата крадлива сган!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз заради каското нямах избор. На пасата заради скапан CD+MP3 Elite от 59лв преди година сменях дясно предно стъкло - много лесно става работата. Като свалиш кората (има няколко винчета по вратата, ще ги намериш - при мен две от тях са под гумен "капак" до копчетата за стъклата. Като купиш стъклото ще видиш - то има 2-3 дупки в долната част, които се връзват с механизма. Номера е да изчистиш всичката изпочупена стъклария и да викнеш я роднина, я приятел - някой дето да държи стъклото, за да ти е по-лесно и ще го сложиш.Но само за информация - на мен на фактурата и гаранцията от фирма "Кобра", от която ми го смениха - труда беше 9лв, стъклото беше 105лв. Тоест ако се притесняваш, не е колосална сума да ти го смени друг човек. Но за мен са грешни пари като знам колко просто е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз заради каското нямах избор. На пасата заради скапан CD+MP3 Elite от 59лв преди година сменях дясно предно стъкло - много лесно става работата. Като свалиш кората (има няколко винчета по вратата, ще ги намериш - при мен две от тях са под гумен "капак" до копчетата за стъклата. Като купиш стъклото ще видиш - то има 2-3 дупки в долната част, които се връзват с механизма. Номера е да изчистиш всичката изпочупена стъклария и да викнеш я роднина, я приятел - някой дето да държи стъклото, за да ти е по-лесно и ще го сложиш.Но само за информация - на мен на фактурата и гаранцията от фирма "Кобра", от която ми го смениха - труда беше 9лв, стъклото беше 105лв. Тоест ако се притесняваш, не е колосална сума да ти го смени друг човек. Но за мен са грешни пари като знам колко просто е.

Благодаря колега неска ще ходя в "Кобрата" да видим какви пари ще ми искат,ако са повече от 50 лв.,намерил съм си от една морга,оригинално втота ръка и ще майторим рано сутринта с мой приятел!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако нещо не ти е ясно отваряш шофьорската и гледаш от там 1към 1 са :) иначе много кофти.. знам за случки заради 2лв и цигари да чупят стъкла... така че внимавайте!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако нещо не ти е ясно отваряш шофьорската и гледаш от там 1към 1 са :) иначе много кофти.. знам за случки заради 2лв и цигари да чупят стъкла... така че внимавайте!!!

TEHKO аз знам случка на познат му разбиха колата за бурканче МЕД ...някой прошляци ги е подгонил нарко-глада...и ебати простотиятаП.С - колегата със счупения прозорец много гадна случка... поне за напред трябва да се внимава повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми не заключвайте колите поне да не разбиват стъклата че по скъпо излиза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то смятай ако я оставиш отключена .. ще ти вземат и волан и педали .. мега уникална простотия ..има ги и голяма част просто ей така за спорта чупят и го оставят..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчyвствам ти колега. Факт е, че в близките няколко седмици в града зачестиха кражбите от автомобили. На комшията от нашия блок, миналата седмица мy разбиха Е36цата. Все пак е по възможност е хyбаво да не оставяме видими неща по седалките, да привличат хорското внимание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих стъкло,сложено е вече,дано да няма повече такива мизерии,успех на всички и бог да пази колите ви :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги намерих стъкло,сложено е вече,дано да няма повече такива мизерии,успех на всички и бог да пази колите ви :D

Абе ти се пази и се ослушвай да ги набараш макар и след време. :):):lol: Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих стъкло,сложено е вече,дано да няма повече такива мизерии,успех на всички и бог да пази колите ви :D

Абе ти се пази и се ослушвай да ги набараш макар и след време. :):lol::)
С бой няма да стане, но друго си е да му го наденеш ей тей без смазващи елементи.После като те види и ще вика плахо - здрасти :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, вземи си Опел и ще решиш проблема. Просто защото още не са измислили наркотик който като го вземеш и ти се приисква да гепиш Опел...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...еми не заключвайте колите поне да не разбиват стъклата че по скъпо излиза :)

Кофти случка на мен за един счупен касетофон ми разбиха ключалката на Маздата без да видят че колата е отключена педалите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:) Еи ние се смеем ама на онзи ще му се пререве ако колегата е по надарен. Редактирано от Gencho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми разбиха колата заради един Пайнер и трите ключалки разбили,че и гумите нарязали,да не ги подгоня,ако ги видя........Само,че вече знам кой е бил,града ни е малък и ако искаш,научаваш, сега чакам моя си момент....Мммммммммм,наслада.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...