Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Аз искам друго да питам - ще има ли възможност да се направи някой старт, без да съм регистриран в състезание?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам друго да питам - ще има ли възможност да се направи някой старт, без да съм регистриран в състезание?

Не!Иначе пистата е 530 метра + равна поляна след нея :) Мисля, ще стигне за 402 дръпка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно класовете са измислени от някой човек дето хал хабер си няма от драг състезания.При това оформление на класовете се получава пълен смях.Незнам кой е бил на драг състезания и кой се е интересувал от тях, че да му скимне да конфигурира по този начин.Хубаво е от време на време да се допитвате до хора ПРЯКО свързани с този вид състезания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно класовете са измислени от някой човек дето хал хабер си няма от драг състезания.При това оформление на класовете се получава пълен смях.Незнам кой е бил на драг състезания и кой се е интересувал от тях, че да му скимне да конфигурира по този начин.Хубаво е от време на време да се допитвате до хора ПРЯКО свързани с този вид състезания.

Нека да не осираме и тази тема!Класовете са мислени така че да пасват на колите с които клуба разполага, а не с официалните изисквания за състезания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С какви коли разполага клуба :)Как ще наредиш примерно д16а6 с колектор до б20 турбо ;)Както и да е.Те хората в цял свят явно са шматки и не разбират, че така са си ги подредили.Пак ти казвам, че класовете и тяхното оформление са пълна глупост, както беше глупост и миналогодишното състезание по драг където всичко си беше наредено и ясно кой трябва да е първи!Или викаш да не навлизаме в подробности?п.п. Ти може да разбираш от графичен дизай, пешо може да разбира от бойни оръжия, а аз разбирам от драг състезания.Айде не ми обяснявай кое е правилно и по кви критерии сте подпирали класовете. Не и на мен.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам друго да питам - ще има ли възможност да се направи някой старт, без да съм регистриран в състезание?

Не!
...жалко мислех ако успея да дойда да се пусна с некой приятел за спорта то в състезанието нямам шанс то щото имам чип и отивам в клас М там хептен ще разбия конкуренцията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съжелявам, че това ми мнение е спам(понеже темата е с друга цел) но моля да ми обясните как ще се разбере коя кола е Сток?Как примерно ще се докаже, че колата не е с портвана глава или с чип?Сори отново за отклонението но е добре да се поясни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не ми обяснявай кое е правилно и по кви критерии сте подпирали класовете. Не и на мен.

Изобщо не смятам да се обяснявам!

 

Най-малкото не съм аз човека измислил класовете!

 

Единственото, за което помолих е да не се осира и тази тема.

 

Ако имаш забележки има доста начини да ги направиш.

 

Не е задължително да е в темата, а дори и в нея да е, ако е важно за участниците - не мисля че тона е правилния. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:)Да си мина на въпроса.Как мога да се запиша в 2 класа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клас M - серийни туристически автомобили с направени изменения по двигателя, скоростната кутия, диференциал, окачване, спирачна система (в това число и ръчна спирачка), с нестандартни колела и гуми. Промени в каросерията на автомобила, в това число и такива, свързани с допълнително олекотяване, както и всякакви допълнителни модификации, носещи предимство пред серийните модели.
(в това число и ръчна спирачка) -не виждам как ще помогне при драг. Ако може да се помисли по въпроса.

И да наистина класовете са леко объркани според моето лично мнение.

За два класа и аз искам да се запиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще наредиш примерно д16а6 с колектор до б20 турбо ;)

Клас S - серийни туристически автомобили. Разрешава се използването на всички марки серийни гуми. Разрешени промени - лети джанти, спортно окачване, седалка, колани, въздушен филтър, изпускателна система, тунинг елементи (аксесоари) за подобряване обтекаемостта на автомобила.

 

Клас M - серийни туристически автомобили с направени изменения по двигателя, скоростната кутия, диференциал, окачване, спирачна система (в това число и ръчна спирачка), с нестандартни колела и гуми. Промени в каросерията на автомобила, в това число и такива, свързани с допълнително олекотяване, както и всякакви допълнителни модификации, носещи предимство пред серийните модели.

 

Аз така като гледам правилата никой няма намерение да нарежда д16а6 с колектор до б20турбо. Ако не се лъжа изпускателния колектор(ако него имате предвид разбира се) е част от изпускателната система. Така че явно д16а6 с колектор явно отива в клас S а турбото в клас М.

А д16а6 без колектор незнам къде отива ;)

 

За мен по-големия проблем е че д16а6 с или без колектор обаче с променени спирачки отива при б20 турбото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Я стига се излагахте бе тия класове сте ги преписали от Рали форума http://forum.rally-club.bg/viewtopic.php?f...58&start=15 или от темата на IVO http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=45791 ама 1към1 и тва да не е възмездие за някой дето искаше да пребере пари от 5 варела на паркинг. Да не сме толкоз тъпи ........Тия класове са толкова хондовски колкото и този дето ги е преписал.....

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам защо изпускателната система не е "модване", като много добре знаете ефекта от нея ??? Като ще правите нещо го правете както трябва .....

 

Другото, което е защо няма М до 1600 ?? Тогава да видим батъла между Б и Д серията или има коли "от нашия клуб" дето са с Д18 или Д20 ???? ;) ;) :);) .........

 

Една хипотетична идея , която ми е ясно че няма да се вземе под внимание ама все пак:

Пак да си има моднати и стокови коли. Обаче примерно модната Д13/4-ка да влиза в класа стокови 1.6 . ПРИМЕРНО !

 

 

Пък да не говорим какви майтапи ще стават, защото някой си сложил чип или си сгъстил колата и си трае ;) Пък и знаете един наш колега какво казва: " Колата ми е сток момчета, само едно турбо съм и сложил !" :D

 

"Класовете са мислени така че да пасват на колите с които клуба разполага" :D :D :D Хората с малките двигатели им "пасва" перфектно ... ама отзад .... И какво има да се сравнява на стоков Д16з6/... със стоков Б16 ??? Тя работата там е ясна и поради тази причина много хора няма да искат да карат.

 

Еди Ведър, chris_barnes елате някой ден на гости и пистата е ваша ;) Че и коли за замерване имаме няколко :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това което пишете тук е абсолютната противоположност на това което пишете в темата "Сгоних се.....", какво ще кажете да дойдете на пистата и да покажете какво можете?

Нали знаете какъв е подписа на Hronos:

ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

;):);) ;)

 

Май някой му е криво и чете и си вади изводи каквото му се иска ;)

 

 

Никой не се оправдава! Аз съм там и ще карам (освен ако такса участие не е над 20 лв , че забравих да погледна да ли пише), защото ще ми е интересно.

 

Става ДУМА за тези дето са стокови ..... или са по 1.3 ..... Там ще е много смислено да го сбориш с Б16 ;):D :D

Пък и нали всички са ербапи защо се плашат да се пускат с/у пипани Д-серии ?? А ??? :P;):D :D :P Б16 си е Б16 мачка наред ....

Като не искате да се ОПРАВДАВАТЕ (защото точно вие се оправдавате в момента) правете следните класове:

 

1- до 1500 (споко аз няма да се пиша тука)

2- до 1600 (ейтука ще ми е много забавно)

3- до 2000

4- над 2000 и Turbo.

 

Няма модифициране, няма стокови. както цитираш "ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ " ....... ама пак нещо няма да ви е добре на повечето ;)

 

п.п. Никой с Б16 да не се засяга освен ако класовете му се виждат нормални :D:D

 

 

Al_Capone, направо прехвърли офф-топика в друга тема за да не цапаме тука :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там и ще си бодна на D14A3 един всмукател от Z6 че да се запиша в М1 да си спокоен :) . Всяка неделя съм на пистата и винаги карам с който ми падне, утре заповядай с някое ЕВО и съм първия застанал до теб с D14-ката. Обади сега кой ги копира тез безмислици....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това все пак е темата за записването за самта среща, а не за състезнията които ще се проведат в рамките на срещата. Въпростите по състезанието ще получат своите отговори малко по късно в друма тема.Ще го кажа в прав текст - СПРЕТЕ! Състезанието ще получи своята тема и там ще можете да си изразите позицията и да си дадете предложенията, защото аз тук предложение за класовете според вас. Само "Аз това не го виждам да стане". Затова моля ви се спрете се!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

правете следните класове:

 

1- до 1500 (споко аз няма да се пиша тука)

2- до 1600 (ейтука ще ми е много забавно)

3- до 2000

4- над 2000 и Turbo.

 

 

 

Al_Capone, направо прехвърли офф-топика в друга тема за да не цапаме тука :)

Ей това вече са по реалистични класове,и хората ще могат да се надяват на нещо ! А това да се търси кой какво правил по колата си е тъпотия,няма такива глупости състезания за сток мок коли и 1,6 срещу някой напомпана турбина.Направ копи и пейст класовете ако питате мен. Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А не са ли по реалистични ,примерно така :DBFHturbo не съм рейсър хаха , но ако се позамислите малко ....не е лошо :P :P :Pпп. пост 626 ..нямам нищо общо с Мазда :D;):D

Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пак не е , защото пак ще има разлики в кубатурата (все пак нормалните хора това гледат по състезания, а не какви са ти предавателните числа на ск. кутия). Ти си един скрит мазда фен :D Че сега видях какво караш: ако "Легендата" на миналата национална е твоя (дето беше за оптичен тунинг), ще ме извиняваш че ти я оцапах с лиги :D Или май не беше купе ... много съм склерозирал вече :P

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно може да се измисли нещо да се отлъчат най-бързите Д Б Ф Х К серии на форума,може и после да им се връчи награда за труда който са вложили момчетата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Поради големите спорове около класовете в Драг състезанието ще отложим началото на записването с 24 часа и то ще започне на 24 Май в 11:00.

Ще ви дадем възможност да изкажете вашите предложения за класове и да изберем най удачният вариант за такива.

Екипа работещ по организацията се извинява за причиненото ви неудобство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Драга върти срещата ,разбрахте ли ся кво става ,хората май идват да гледат състезания а не маси ,което много ме радва !Аз предлагам следните класове :А: до 1600сс - тук може да се запишат коли само до тез кубици !Б: до 2000сс - тук могат да се запишат и участници от клас А ако сметнат че имат сили да се гонят с големите!Ц: над 2000сс и турбо коли -тук вече всеки един може да се записва стига да му стиска :DЧисто кратко и ясно ,няма как да се шмекерува ,имаш тунинг нямам ръчна гумите са ми еди какви си :D

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

+ клас 1400 , защото пак трябва да борим д13/14 с доста по - силни коли. Пък някой ако иска винаги може да се запише в по-горен клас .... Стига сме писали че Ал кипна нещо :D ще се чуем в другата тема (ако има такава).п.п. В 1400 има-имаше доста пипнати 1.3 и .1.4 че дори и стокови ще има да се пускат . От сега Дока ще пусне заявка с неговата стокова Д14 за спорта :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пише че ни дават възможност да го обсъдим,аз поне го разбирам да продължим тук /ако греше извинявам се,просто невиждам къде другъде да го обсъдим/ ПП: Не съм писал клас 1400 защото невярвам да има много мераклии да се пуснат в този клас,да има няма 5 коли според мен.А от мн/класове няма да има смисъл защото драга ще се проточни много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

щом ни дават възможност значи ще пишем...Не съм съгласен с това, че в Клас S е разрешено ползването на модвана изпускателна система.... разликата от която е усезаема, а уж класа е за Не Модвани автомобили иначе др. забележки по Клас S нямам....За модифицираните автомобили от Клас M смятам, че може да се направи още една категория:-до 1600к/см

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до 1500от 1600 до 20002000 нагоре + турбоКакто миналата година. Три класа са достатъчни, може и повече-все пак това е най-интересната част за много приятели. Може да се махат задни седалки както доста направиха миналата година. Забранява се исползването на сликове.Че аз пак може да се запиша за 2 класа за спорта ако има възможност. Може и залагания по 1лв. за благотворителност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен и Джипърса въобще не трябва да има такова нещо като стокови и модифицирани. Просто трябва да има повече класове да се разделят кубатурите и клас отделно за Турбините, както си е навсякъде. Също както миналата Национална да има гонки м/у първите в отделните класове. Това беше много яка идея :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как да не трябва да има два класа за модифицирани и не...?Ти ся кво искаш да се пуснеш с някоя стокова d15 дето е умряла от гъдел с-щу твоята дето си вкарал един чувал пари в мотора ли? :P Много си е правилно даже разделението на двете групи ! Не може да сравняваме стокови с модвани автомобили :DАко имате претенции към подкласовете сега е момента да си изкажете мнението :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=48270 Споко аз ще се пиша клас 1.6 :D Просто целта е да видим кой какво е направил. Иначе ще е най-добре да има стокови и пипани и да са в много класове като кубатура ама надали ще има толкова време :D Или една идея: Примерно Стоковите да са в Събота , пипаните в неделя . Тогава всички са доволни :P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз искам да попитам в кой от трите комплекса ще се проведе награждаването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно предложение което мисля, че е най-удачно.Клас 1 до 1500 (спора между Д13,Д14,Д15)Клас 2 1600 (много дискутирания спор между Д и Б сериите)Клас 3 над 1800 + вентилаторите (там също ще е много интересен спора)Това мисля че напълно отговаря на другите драг състезания и на колите от клуба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано после няма големи спорове за менюто, че пак да се отложи записването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бенджи, дишай дълбоко. Старо ти е инфото. Договорихме свободна консумация :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично въобще незнам за какво са тия спорове , Живота на някой ли зависи от драга или какво ? класове , мласове и т.н. нали отиваме на тая национална да се видим , да се запознаем ,да си разглеждаме колите , а не да си мерим пишките . Аз също искам да има спорт , Хонда е създала елегантни спортни автомобили , Но май прекалявате . Аз няма да си извадя рекса тая година , просто в доста хора се вижда злоба , уж спортна злоба пък то кво тя истинска човешка злоба. Трябва да има от всичко по малко , миналата национална Хонда среща беше повече от прекрасна , какво повече искате . Видяхме се аз лично се запознах с доста хора , говорихме си , покарахме си .Какво повече трябва да има , на който живота му зависи от Драга да си ходи на БГ-драг шампионата.Според мен няма нужда да се правят драми заради това. Все пак се събираме толкова фенове веднъж в годината да си побъбрим , да се запознаем да си разгледаме колите. Успех желая на всички и бъдете малко по спокойни спрямо Национална Хонда Среща 2010г.Всичко ще си дойде на мястото.Весели празници :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Четох , четох и то не бяха класове, чудесий, докато видя , че записването е от утре.Предлагам да НАЧАЛСТВОТО да актуализира заглавието :angry:Да се ориентираме всички по-лесно

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен хората неидват на срещата за да седят по масите и да плюскат,щом стана такъв панаир заради класовете явно хората искат да гледат нахъсани коли как се състезават искат адреналин,така че драга е едно от най-важните след шествието според мен.Ако всички идваха на срещата за да си бъбрят и да седят на масите щеше да има спор за базите дали ще ни поберът ще има ли достатъчно ядене и таквива разни,но никой не повдига този въпрос.Така че неумаловажавайте драга :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има БГ-Драг шампионат , Писта Лесново , писта Сливен и т.н. Щом ви зависи живота от драга и ще дойдете на националаната заради драга , защо въобще да идвате.Не че додега сте идвали но ............ Никой не е говорил за маси и никой не те е вързал за масите.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стамене , това за ваденето на твоя автомобил защо го написа?Трябва да се трогнем , че няма да го покажеш на пистата ли ?Или трябваше да се трогнем от нагласения драг миналата година където го извади със сликове с/у коли със стиит гуми , и защото ги би на 200 метра драг? :D :D :PГолямо постижение ;):(:angry: Ти си стой на масата, яж, пии, весели се ... и ние идваме на националната да го направим , но идваме и да дадем малко газ, защото хонда е марка произлязва именно от автомобилните спортове и агрегатите които е създала.Ако нещо не ти харесва в драга , просто недей да се състезаваш както казваш ... хората идват заради една или друга причина и всеки си брани интереса за това ти недей да се месиш в техните желания, както ти не искаш да ти се месят в бизнеса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...