Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 138!До няколко дни ще се свържем с теб! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записах под номер 140. Начи там отгоре във формата имаше да се зададе "Потребителско име във форума:" Аз се логвам с dpower, ама после си смених ника, който се показва на мненията ми на RevPower ( щото вече не съм с дизел :) ) Обаче dpower все още се ползва като се логвам в сайта. Та тъй като не знам за кой ник питат ги дадох и двата, единия в скоби. Дано няма проблем с това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A кога ще има потвърждения и указания за плащане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега м/удругото и мен ме интересува това... ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей чудите се как да си пръснете парите :rolleyes:Ще има мейли до няколко дни вероятно, не препирайте работата, че бързата работа срам за майстора :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

145-и номерда се запиша и аз че за малко да я изатърва и щеше да ме е яд да не видя визиономиите на доста хора Там смееее. Ачо носи гуми :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

145-и номерда се запиша и аз че за малко да я изатърва и щеше да ме е яд да не видя визиономиите на доста хора Там смееее. Ачо носи гуми :P

Всичко нося мойче, барбекю, прАжоли, гуми, бира, ракия, бира, бира, ракия, джин с тонЯк, ароматно мартини , секс он дъ бийч ин мъ райт хенд и т.н. все маафака раЛти :blink::) Ще има "Дръж са земьо ... онда хулигани ща газят"Нямам търпение да ти натрия каса бира на муцуната :P Абе бесейн няма ли да има ... или да нося надуваемия :blink::):) Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

145-и номерда се запиша и аз че за малко да я изатърва и щеше да ме е яд да не видя визиономиите на доста хора Там смееее. Ачо носи гуми :)

Всичко нося мойче, барбекю, прАжоли, гуми, бира, ракия, бира, бира, ракия, джин с тонЯк, ароматно мартини , секс он дъ бийч ин мъ райт хенд и т.н. все маафака раЛти :blink::P Ще има "Дръж са земьо ... онда хулигани ща газят"Нямам търпение да ти натрия каса бира на муцуната :P Абе бесейн няма ли да има ... или да нося надуваемия ;):):blink:
Ей така те искам ;)И ние имаме надуваем басей и шатра, дали не може да заформим нещо а :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AlexDJ, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 150!До няколко дни ще се свържем с теб! айде и аз съм в кюпя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние имаме надуваем басей и шатра, дали не може да заформим нещо а :D

Батко, ако не вземете надуваемите китари, няма да ви пусна на националната, така да знаеш :o Запази едно място за менИ в басейна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Radeon4o, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 151! +1 Надявам се да се получи страхотна среща 2010 :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние имаме надуваем басей и шатра, дали не може да заформим нещо а :D

Батко, ако не вземете надуваемите китари, няма да ви пусна на националната, така да знаеш :lol: Запази едно място за менИ в басейна :P
Ти пък защо си мислиш, че са оцелели.......Фокса им видя сметката отдавна с изпълнението на Димо терфенлиятааа с нож :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, същата седмица имам защита на дипломна работа, събота е 3-и юли т.е. вечерта след 12 часа вече е 4-и юли. Така че ако всичко е по план и се дипломирам преди това и ако сме оцелели до срещата не нинджи ами и барети и извънземни ша има :lol::lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале , какви благи думи за моята душа хахахаЩе се самоупотребим яяяякоооо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тън - тън - тън - тън - тън - тън- тън- тън- тън- тън ............. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, същата седмица имам защита на дипломна работа, събота е 3-и юли т.е. вечерта след 12 часа вече е 4-и юли. Така че ако всичко е по план и се дипломирам преди това и ако сме оцелели до срещата не нинджи ами и барети и извънземни ша има :):):):)

Аз щях да ставам в 5 сутринта сега в неделя, ако бяха останали старите дати, щото съм на защита на 20-ти... така че, Дрейки... ще пия с тебе бе, няма да се притесняваш!! Не мога колкот тебе, ма колкот си мога, ся, толкоз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е пиво да се лее ... кой ше го пие, кой ще се полива с него .. джаза и рок музиката трябва да вървят заедно ръка за ръка хахаха :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Loony, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 144!До няколко дни ще се свържем с теб! Нали ни трябва сами да си донесем пиячката : :)

Редактирано от Loony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги само един въпрос ??? До колко време ще имаме допълнителна информация за националната среща ? Стаи,цени ?Извинявам се ако има информация и не съм я прочел.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има го в предищните страници

Ето :redx:

ВАЖНО!

Цени на нощувки в базите:

 

Еделвайс

20 лв / легло

 

Импулс

15 лв / легло - нереновирана стая

20 лв / легло - реновирана стая

 

Прима-С

25 лв / легло

 

Всички цени са крайни и са за 1 нощувка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам въпрос: Тъй като за първи път ще присъствам на Национална среща, как стоят нещата с храната, пържолите и бирите? :thumbs1:Става въпрос за палатковия лагер! Ще има ли позиционирани места от където можем да си купим или всеки си носи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ачо, днес ми сервираха още едно нещо дето и зарад него ще има да черпя, така че станаха 3 вече поводите. Носи повече гуми мой, че работата много сериозна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш даже и 1 кило биволско мляко ше ти донеса горе от предела хахаха ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш даже и 1 кило биволско мляко ше ти донеса горе от предела хахаха :yes::) :)

За кой предел говорим :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хайнбоаз. Ангел е мързел, едва ли ще мине през Шипка. :)

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде са sms-ите. Още несъм получил или още никой не е получил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота сега последно в колко часа е сабирането на Узана?Някой знае ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колоната ще се събира от 09,30ч. Потегляне към пистата 10,00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно ли е защото във саита няма никаква информация ...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сигурно ли е защото във саита няма никаква информация ...?

Сигурно е. Ще се постараем инфото да се появи и в сайта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кога ще има потвърждения и указания за плащане? Или на място ще се плаща? От 06.06.10 е подадена заявката N78

Редактирано от Krasi VT

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз не знам вече... до сега трябваше да сме превели парите.... а аз още не съм получил нищо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Здравейте приятели, искам да внеса малко пояснения за развитието на нещата и финални щрихи по записването,настаняването и самата програма на срещата.Съобщенията ,които ще получите ще съдържат максимален обем информация(номер на стая,вид на стаята,местоположение).Искам предварително да Ви уведомя,че има вероятност да има преместени от един хотел в друг,което е породено единствено от спецификата на желанието на заявителя.(Ако някой е искал 4-ка стая в хотел "Х",където липсва такава свободна...е настанен в хотел "У",където има такава стая).Надявам се ще се съгласите с нас(екипа по организацията) че е по-добре да запълним максимално рационално местата в хотелите и да се съберем повече Хонда фенове.Пример: заявка за апартамент ,в който човека иска да е сам не са приоритетни.Разбираемо защо нали?Интереса за срещата меко казано ни шокира,защото местата като бройка бяха изчерпани за 6 дни и се наложи комбинацията ,за която Ви говоря.Съобщенията ,които ще получите до края на календарната седмица няма да са "типови" а категорично персонални в зависимост от Вашите желания по заявката и евентуалните предложения за промяна.Радваме се за активността Ви и желанието да присъствате на годишната среща на Хонда феновете и се стараем максимално да задоволим желанията Ви и да направим събитието запомнящо се.Поздрави от Екипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайнбоаз. Ангел е мързел, едва ли ще мине през Шипка. :)

Ще минаваме през Шипка , не бих те разочаровал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Искам да попитам нещо, което е доста важно за голяма група хора.На какво разстояние е Прима-С от Импулс и Еделвайс?В случая аз съм пуснал записване за Импулс, но си нося шатра, барбекю, палатка ... т.е. не ме интересува много много къде ще пренощувам. Дали ще спя в палатката или ще се прибера в стаята си.Но ще има много хора които ще са на купона и след това ще искат да се домъкнат до стаите си в Импулс. Да не им е нужен след това специализиран транспорт само :)

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Импулс е на около 700 метра от Прима С, а Еделвайс на около 900 от Прима С.Импулс и Еделвайс са в една посока от Прима С.

Редактирано от ДанчоИванов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...