Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Истинската форма за записване е това -> http://www.hondabg2010.com/register.htmlКойто ви подведе с другия линк - сърдете се на него :bg:20 регистрирани за 5 мин.!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кога започва тогава?

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де. В крайна сметка може ли някой да види и да ми каже дали съм регистриран или не?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако си направил опит за регистрация преди 11:01 часа днес, не си регистриран. А регистрацията започна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направил опит за регистрация преди 11:01 часа днес, не си регистриран. А регистрацията започна!

Пробвах преди 11, от линка на 1вата страница. Изписа ми ТЕСТ записване, и че е успешно. После прочетох, че това било невалидно, пробвах след 11 да се запиша. Пак същото - тест записване, ще се свържем с теб. Пробвах 3ти път и ми излезе:Хмм, няма такова нещо...ОбъркАл си рейса, пич!? ;-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОбъркАл си рейса, пич!? ;-) :bg: и аз съм объркал реиса :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, на някои им е дало грешка при записването. Ако стане така, моля презаредете формата с Ctrl + F5, за да премахнете кешираната страница...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си направил опит за регистрация преди 11:01 часа днес, не си регистриран. А регистрацията започна!

Пробвах преди 11, от линка на 1вата страница. Изписа ми ТЕСТ записване, и че е успешно. После прочетох, че това било невалидно, пробвах след 11 да се запиша. Пак същото - тест записване, ще се свържем с теб. Пробвах 3ти път и ми излезе:Хмм, няма такова нещо...ОбъркАл си рейса, пич!? ;-)
Колеги, и при мен се получава същият надпис. Ако някой е решил да се е..ва , наистина ще сбърка рейса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, няма такова нещо...ОбъркАл си рейса, пич!? Е как са се записали 20 човека като излиза само това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги, на някои им е дало грешка при записването. Ако стане така, моля презаредете формата с Ctrl + F5, за да премахнете кешираната страница...

Записванеchris_barnes, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 33!До няколко дни ще се свържем с теб!Най-накрая съм записан успешно! Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9-ти опит ми прие заявката :bg: тва с рейса е гадно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз успях да се запиша искам само да попитам ще има ли потвърждение по е-майл за да съм сигурен че се е получило

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма потвърждение по мейл. Ако си видял номер на заявката, значи е успешно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти работа с това объркал си рейса пич заявка 38 ,ще се видим там :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

и аз се записах всичко е много точно направеноЗаявка номер 39 :bg: поздрави

Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записване

tass, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 40!

До няколко дни ще се свържем с теб!

.Записване :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iVo®оcKonоFF, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 43!Домъкни си задника с най-красивия Прелюд 3г на срещата. :o До няколко дни ще се свържем с теб ! ;) ... а рейса е пълен с бира !! :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 44 да се надяваме ще е валидна този път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аха 45 съм ,опитваите ако не стане с първия път ,явно има много зор за записване и така :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 44 да се надяваме ще е валидна този път!

Румка .. да си сменим номерцата /43 <> 44/... черпа бира ... :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Founder, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 15!На купона :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето го и kleni -62

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

65 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпреварил си ме с цъкането - аз съм 63ти номер - пичове и п***и ще се видиме там - нямам търпение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

tunyo, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 66! До няколко дни ще се свържем с теб! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 :):):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 44 да се надяваме ще е валидна този път!

Румка .. да си сменим номерцата /43 <> 44/... черпа бира ... :)
С удоволствие! Да знаеш, че пия само Загорка! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще бъда с жената и детето. проблем ли е да наема двойна стая? приятелят ми и жена му, ще водят две малки деца. тройна стая ги устройва.има ли някакъв проблем заявката да бъде изготвена в този вид и колко би струвал евентуално престоят на децата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Номер 69 ха ха ха  :) кой е с най-якия номер а????  :cool: ха ха ха  :):):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще се наложи да направиш две заявки. Това е чисто технически. А за това колко би струвал престоя на децата ще го уточним допълнително, при комуникацията по време на самото записване. Има поле за бележки в което може да напишете точно тези ваши въпроси. За малките деца и тн. Екипа който тази година се грижи за това ще ви отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

74:)Успах се днеска май :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали трябва да знам колко пари да преведа,миналата година плащах на легло тоест за малкия не преведох нищо...логично ли е първата форма да ми е с 2 легла тоест 2 по 20 кинта да речем и втората 3 по 20 ....децата мисля бяха освободени и от таксата от 10 левчета...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАРДА ИИИИИИИИИДВАМ 70 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

75 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нали трябва да знам колко пари да преведа,миналата година плащах на легло тоест за малкия не преведох нищо...логично ли е първата форма да ми е с 2 легла тоест 2 по 20 кинта да речем и втората 3 по 20 ....децата мисля бяха освободени и от таксата от 10 левчета...

Децата са освободени от 10 лева, ако са под 16 години, имаше такава отметка във формата. Относно леглата, смятам, че колкото легла ползваш толкова плащаш!А сумата предполагам ще ти я калкулират в мейла, който ще получиш. Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля някой от организаторите с достъп до базата данни със заявките да ми потвърди, че моята заявка е успешно приета - системата ми генерира заявка номер 5, но пишеше тест или нещо такова ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RIFTO, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 81!До няколко дни ще се свържем с теб! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

told0, твоята заявка е подадена успешно с входящ номер 88!До няколко дни ще се свържем с тебАйде до след по малко от месец :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 :devil:;):devil:

ma4o, всъщност нямаш регистрация. Не знам кой ви подведе да се регистрирате през тестовата форма и не знам даже кой ви я даде, но пак повтарям - ВСИЧКИ РЕГИСТРАЦИИ ПОДАДЕНИ ПРЕДИ 11ч. БЯХА ИЗТРИТИ:devil:Мамка му и Български манталитет на тарикати! :) Всъщност още повече ме е яд, че има такъв човек сред организаторите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...