Jump to content
Guest Al_Capone

Записване за Национална Среща 2010

Recommended Posts

Хах получих потвърждение, само тоя срок на превждането на парите да видим как ще се всместим в него, че доста кратък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай честито на всички ударили джакпотa.На мен все ми се струва , че доста хора няма да успеят да си видят мейла за 3 дни, а не да преведат пари.Ако имаше извествие на посочените телефони чрез СМС поне да си погледнат пощите всичко би било една идея по лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само ще вметна че и миналата година срока беше същия. 3 работни дни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стая 312 :cool:;):lol: Идвамеееее!О йеееее.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стая 310 :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

213 :cool: с кой ще си чукаме по стаите? :lol:

3 говеда сме в 215 бате, ше си тропкаме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калооууу аз ще ти тропкам от 3-тия етаж... :cool:Колеги за да се улесни организацията и информирането на тези които все още не са си прочели мейлите, няма да е никък лошо да се подаде сигнал на посочените в заявката телефони за получения мейл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

213 :cool: с кой ще си чукаме по стаите? :lol:

Настанен си в х-л Прима-С - ст. 213. ;):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

213 :cool: с кой ще си чукаме по стаите? :lol:

Настанен си в х-л Прима-С - ст. 213. ;):P;)
Ачката е в Импулс ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно въпросче....Понеже повечето банки ми са на близо, тая сметка на коя банка е поне да не плащаме при превода?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

213 :cool: с кой ще си чукаме по стаите? :lol:

Настанен си в х-л Прима-С - ст. 213. ;););)
Невървежните Б-серии сте там :P ВанкаАз съм в х-л Импулс - реновирана ст. 306 с изглед към Прима С и може да си махаме през прозореца ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

> Гост 3: Моника Величкова е моята дъщеря в заявката която е на 5г. следва да ми се намали такса участие с 10лв. Писах обратно на меила но все пак да попитам и тук за какво иде реч. Знам за отметката и я сложих но нещо се е объркало. Поздрави и напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм получила мейл защо така?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UBBSBGSF трябва да е ОББ София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стая 305 хотел Импулс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стая: Палатка; Хотел: Поляна :) :) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно въпросче....

Понеже повечето банки ми са на близо, тая сметка на коя банка е поне да не плащаме при превода?

Според "Информация» Банки, участващи в БИСЕРА " :

BAE - UBBS8002 е банка ОББ - централен гр. София BIC UBBSBGSF дата на включване в системата - 20080023

Иначе - :lol: х-л Прима-С - ст. 311

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е причината пристигащите в Събота да сме изместени в друг хотел?Имал съм право на избор и съм го направил :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Каква е причината пристигащите в Събота да сме изместени в друг хотел?Имал съм право на избор и съм го направил :lol:

Преместването е наложено от факта,че като резервираш стаята само за събота лишаваш от възможност за резервация 3-ма които са декларирали желание да са от петък там.Обяснено беше ,че се стараем максимално да запълним местата във всички хотели,защото сме на мнение ,че е по-добре да се съберем повече фенове.Имахме 2 заявки за апартамент без придружители,които бяха отхвърлени категорично.(платежоспособността не тежи повече от фенщината и приятелството)Мислете преди да питате и питайте не в темата а кореспондирайте с организационния екип по установения ред.Не прецаквайте от егоизъм друг човек.Успех и поздрави. Редактирано от Ombre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егоист е последното което съм.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Каква е причината пристигащите в Събота да сме изместени в друг хотел?Имал съм право на избор и съм го направил :lol:

Преместването е наложено от факта,че като резервираш стаята само за събота лишаваш от възможност за резервация 3-ма които са декларирали желание да са от петък там.Обяснено беше ,че се стараем максимално да запълним местата във всички хотели,защото сме на мнение ,че е по-добре да се съберем повече фенове.Имахме 2 заявки за апартамент без придружители,които бяха отхвърлени категорично.(платежоспособността не тежи повече от фенщината и приятелството)Мислете преди да питате и питайте не в темата а кореспондирайте с организационния екип по установения ред.Не прецаквайте от егоизъм друг човек.Успех и поздрави.
така пак записвам коментар, който или ще бъде изтрит или ще има големи коментари.Абсолютно съм съгласен с теб, НО така аз бях един от хората, за които споменаваш(сигурно). Ставаше въпрос за старата дата на срещата си запазих апартамент, за мен тъй като не знаех с кого ще дойда. Но иси поемам отговорността ако дойда сам естествено да си платя цялата сума. Така получих отговор от господин Ал Капоне(Nickname), че няма проблем само ако взема някой другда бъде заплатена таксата и за него за събора. На новата дата не съм се записал защотото нямам възможност да дойда(както и да е). Та когато няма споменати правила за това чене можеш да бъдеш сам в стая трябва да бъдат описани, както и това да променят хотела където си се записал. Според мен това е недопустимо ! не искам да предизвиквам дразги и други неща просто това е недопустимо за мен да си запазиш нещо и после да ти кажат че имало други хора дето били повече и с 1 ден по-рано и дай дасложим тях там където ти си си запазил по-рано! Така че напълно подкрепям човека, защото сигурно ще ше да се получи така и с мен ! Редактирано от BlueLude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи ако правилно съм разбрал, хората който нямат възможност да дойдат в петък, нямат право на избор???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе каде ги четете тея работи за хората дето ще престигат в Събота?Мен в заявката ми си пише хотела който съм избрал и трябва да знам дали ще съм в него понеже от това зависи колко пари трябва да преведа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, как се настаняват 300 човека?!! Ей сега гледам в новините, че и в 5 звездни хотели в Анталия не се справят. Не е ли по - важно да се видим на срещата и все пак да има къде да спим, независимо от хотела?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде малко позитивизъм,все пак това е НАЦИОНАЛНАТА СРЕЩА!Вече нямам търпение да ви видя муцуните :):lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе каде ги четете тея работи за хората дето ще престигат в Събота?Мен в заявката ми си пише хотела който съм избрал и трябва да знам дали ще съм в него понеже от това зависи колко пари трябва да преведа?

Каква е причината пристигащите в Събота да сме изместени в друг хотел?Имал съм право на избор и съм го направил :lol:

Преместването е наложено от факта,че като резервираш стаята само за събота лишаваш от възможност за резервация 3-ма които са декларирали желание да са от петък там.Обяснено беше ,че се стараем максимално да запълним местата във всички хотели,защото сме на мнение ,че е по-добре да се съберем повече фенове.Имахме 2 заявки за апартамент без придружители,които бяха отхвърлени категорично.(платежоспособността не тежи повече от фенщината и приятелството)Мислете преди да питате и питайте не в темата а кореспондирайте с организационния екип по установения ред.Не прецаквайте от егоизъм друг човек.Успех и поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля задавайте въпросите си директно към организационния екип по описаните начини.Така изглежда ,че търсите изява пред публика,което не помага на никого. Поздрави.П.П. Всеки един въпрос се разглежда незабавно и решение има.Нагърбени са няколко човека ,които това правят и няма как да черпят мнения от форума а от създадения за срещата мейл.Ползвайте го.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се наложи и на палатки ще спим само да се саберем за мероприятието. Даже почнахме да мислим за знамена на с лого от каде сме. Важно е изживяването с любимата ни марка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже съм пряко въвлечен в целия калабалък, трабва да ви кажа, че сме се съобразили с над 90% от заявките, поне що се отнася до изискванията към базите. Имайте предвид, че 3-те бази са изчерпани НАПЪЛНО! Ако някой има някакви съмнения, че друг е облагодетелсван за негова сметка, нека пише на мейла за контакт - ще съдействам лично да покажа, че това не е така.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко подробности за сметката:

Банка - ОББ - София, клон Дианабад

Титуляр: Сдружение Хонда Клуб България

IBAN: BG10UBBS80021013195730

BIC: UBBSBGSF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам , но за сведение - превода от ОББ - клон Ф. Нансен до ОББ - клон централен , платени кеш на касата е с такса за банката от 3лв /като служителката така и не успя да ми обясни защо се взимат - политиката на банката била такава/ - като се наложи и сам да си попълвам преводното нареждане .... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, дано всичко е наред и няма проблеми, колкото до организацията и организаторите - очакваме много от Вас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХО-ХО-ХО Хонда събор ни е идваме Loony настанен си в х-л Прима-С - ст. 402. :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да бе баси, аз мислех, че само при нас е така но явно навсякаде ни цакат.... и на мене ми взеха 3лв както и на Сашо за превода.... ей няма да се наядат тея банки !

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам , но за сведение - превода от ОББ - клон Ф. Нансен до ОББ - клон централен , платени кеш на касата е с такса за банката от 3лв /като служителката така и не успя да ми обясни защо се взимат - политиката на банката била такава/ - като се наложи и сам да си попълвам преводното нареждане .... :)

А при суми над 5000 лв ти взимат по 0.2% мисля , че беше за броене на пари :) дори да захранваш сметка :) банки ... но комент :)

Внасяйте си от която ви банка скимне , всеки без изключения ще си плати 3-те лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се заяждам , но за сведение - превода от ОББ - клон Ф. Нансен до ОББ - клон централен , платени кеш на касата е с такса за банката от 3лв /като служителката така и не успя да ми обясни защо се взимат - политиката на банката била такава/ - като се наложи и сам да си попълвам преводното нареждане .... :)

А при суми над 5000 лв ти взимат по 0.2% мисля , че беше за броене на пари :) дори да захранваш сметка :) банки ... но комент :)

Внасяйте си от която ви банка скимне , всеки без изключения ще си плати 3-те лв :)

 

В ПИБ ако си клиент на банката таксата за вноска на каса към друга банка е само 1,50,а ОББ си взимат винаги такса независимо от това, че сметката е при тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...