Jump to content
Dimteam

Реглаж преден и заден мост.

Recommended Posts

Колеги дано админите не ме напляскат че вдигам и отделна тема ама понеже ми се налага спешно да закарам колата да и направят реглаж а до сега не съм ходил на подобна процедура. И нямам идея къде да я карам. Звънях в Бултрако ама те пък тази седмица не може ли. Питах в темата за сервиза на Омбре дали там могат да го направят ама никои не отговори. Ако там могат ми се иска там да ходя , но на телефоните им никой не отговаря. Или да препоръчате някой друг сервиз ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има 100 места в София, навякъде се виждат обяви за реглаж. Аз съм ходил в Диана на околовръстното до люлин и в горубляне на един сервиз, но Диана е по лесно за намиране, има няколко и сайт, лесно ще намериш.http://www.diana-ltd.com/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя ТУКи ТУКУспех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Омбре няма реглаж (освен ако не съм в тотална грешка). Според мен и той би ти препоръчал да отидеш в Бултрако. Зависи и от колата де... И аз съм за реглаж и се чудя с този 4WS къде да ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дано админите не ме напляскат че вдигам и отделна тема ама понеже ми се налага спешно да закарам колата да и направят реглаж а до сега не съм ходил на подобна процедура. И нямам идея къде да я карам. Звънях в Бултрако ама те пък тази седмица не може ли. Питах в темата за сервиза на Омбре дали там могат да го направят ама никои не отговори. Ако там могат ми се иска там да ходя , но на телефоните им никой не отговаря. Или да препоръчате някой друг сервиз ?

Сервиз Елиа - Мазда в кв.Левски-Г тел. 0897911104

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишлен център до борсата в Слатина.- 65лв преден и заден мост. Компютърна система.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в СБА зад Хладилника при един майстор от старата школа - 20лв преден мост с една машина изглеждаща като банкомат :D не знам дали на това му викат компютърна система но свърши работа. И "квитанция" ми написа...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сервиз полмо в орландовци реглаж на преден мост 28лв. на компютър а до колегата с 4WS -a ж огландовици докато търсехме точния модел на моя прелюд видях че има и модели с 4вс така че мисля че там ще ти свършат работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре не правят такъв реглаж ще те пратят срещу КАТ до Лук оил има един сервиз за гуми и преден мостИначе зависи къде живееш в Люлин има и срещу Schell

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя сервиз за гуми обаче, освен че са некадърни са и главорези ... и машината им е крива ... аз ходя при Тодор Дунев в студентски град, защото поне машината им е изправна и редовно се проверява дали мери точно ... иначе места бол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За реглаж препоръчвам Автосервиз Експрес-2 в кв. Дружба до зеленчуковата борса - бул. Амстердам 8http://www.autoexpress-2.com/links.htmlhttp://www.autoexpress-2.com/contacts.htmlДнес ми правиха реглаж там и просто съм супер доволен !!! Техниката, облужването и цената на реглажа са просто перфектни. Цена за реглаж на преден+ заден мост е общо 36 лв. , а за тези които искат по 60 лв. на другите места ... не знам , не знам :) . Оказа се че по задния мост на мен просто няма каво да ми се пипа и човека си ми взе само 30 лв. За реглаж обаче трябва да си запишете час и за да не се разкарвате напразно просто звъннете един телефон предварително и ще ви запишат.Колега Коев :) Моя Prelude също е 4WS и мисля че там ще ти помогнат :)

При Омбре няма реглаж (освен ако не съм в тотална грешка). Според мен и той би ти препоръчал да отидеш в Бултрако. Зависи и от колата де... И аз съм за реглаж и се чудя с този 4WS къде да ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори малко оф топик но ако имаме отклонение -2 това много ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-2 какво и къде

значи като ти сложат колата на моста и и закачат мерилките по гумите излизат еднни данни. моите на 3 от колелата бяха супер почти нула а на задната дясна гума имаше наклон от -2 не ме питай какво не знам в какви единици са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-2 какво и къде

значи като ти сложат колата на моста и и закачат мерилките по гумите излизат еднни данни. моите на 3 от колелата бяха супер почти нула а на задната дясна гума имаше наклон от -2 не ме питай какво не знам в какви единици са
Защо не ги пита на място?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тия машинки показват данните в мм ( при винта за настройка ) и в градуси по 3 оси ако е мм е много относително, защото на различните коли устройството за настройка е различно и стои на различно място - т.е. това е информация полезна само за човека който настройва или за някой тотално болен, който държи флекс и смята да го употреби :D градусите са по-полезни за нормалните юзъри, но реално отпред имаш 3 ъгъла, от които се интересуват мастърите и един, от който се интересуват дрифтърите ... следващия път си поискай отпечатка ;) ... подозирам че става дума за -2 камбър, на дясно предно колело .. не знам защо, но е често срещано и в общия случай се поправя само с рязане ( за повечето хонди не става така ) или подмяна на компоненти с настройваеми, което е скъпо ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колата ми е втора употреба. Наскоро си смених гумите и гумаджиите ми казаха, че по принцип е добре да си направя реглаж на преден и заден мост, за да се види дали колата не е удряна и дали не е нещо крива и дали ще износва гумите накриво. Казаха ми, че ако е крива ще върви на една страна. Само че аз не съм забелязал да ми върви на една страна като пусна волана в движение. Но като я купих гумите, с които идваше бяха износени повече от едната страна. Но не е сигурно дали е била карана с тях преди или са сложени преди продажбата.Искат ми 25 лв за реглаж. Какво мислите, има ли смисъл да го правя, и ако открият някакъв проблем няма ли той да бъде непоправим и само да ми развали настроението?Или да си я карам така в блажено незнание?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...