Jump to content
Прелюд

Хонда Прелюд

Recommended Posts

Момче,май освен че ще ти заключат наитина бозаджийската тема ами и ще те баннат за мулти акаун.... :) ."Младши" да не би случайно да се вкл. от твоя комп?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оо тая тема е станала....д Колега, вярно че прелюда си е прелюд, а не си ли мислил примерно за сивик купе / 101 коня и те са яки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има некои хора дето чета тука на последък и много ме дразнят да Ви кажа чесно!Примерно някой като попита нещо което го интересува въпросните хора се правят на големи професори нз си какво се едно и те като са си купили първата кола и всичко са знаели за нея и не са питали нищо ама свят шарен хора всякакви има! Искам да кажа само на тези хора дано да се усетят кои са попринцип форумите за това са напраени хората да обменят информация и не се правете на професори защото всъшност сте си утайки които се опитват да се праят на големи разбирачи а също и на оригинални но не ви се получава някак си:D

Понеже подозирам че визираш и мен ще ти обясна кято на първолак.Едно време когато си избирах кола нямаше форуми,нямаше услужливи хора които отделяха от ежедневието си да ми дават съвети.После когато имаше вече такива форуми хората наистина ги ползваха по предназначение и когато им се даваше съвет внимаваха какво им се говори.Сега вече всеки новобранец пуска едни и същи теми,не е прочел една страница за колата от мързел и чака наново всички да му се впуснат в помощ.Колко сериозно е според теб някой да напише , че колата му харесва ама джантите дето са й сложили не го кефят.Иаче би дал 9500лв за кочина дето реално струва 4000лв?Като не те кефят джантитно,а колата -взимашп я,сменяш джантите и караш.Аз направих така на времето и не съм питал никой за това.Стегнете се,че сигурно скоро ще пуснете тема тук дали след посещение на кенефе трябва да се ползва тоалетна хартия.Аз като видя че съветите ми отиват в кофата след като ги дам,единственото което ми остава да направя в поредната малоумна тема от този тип е да се ебавам с вас.И то вина за това имате вие.Каквото е имало да се каже по темата е казано.И в тази тема и във всичките преди това.На 8-ма страницата вече мога само да ви сипвам с големия черпак.
Колега първо да ти кажа къде да го прочета това което ме интересува като постоянно се трият теми за вас безполезни но за мен може би не, а като те дразнят тъпите коментари еми карай си прелюда и не влизай май гледаш тука с кого да се подразниш само и да пълниш темите с тъпите си коментари да бяха поне оригинални а те истъркани като гума след Burn out!!! А и още нещо не ме сравняваи с неопитните които пишат в темите защото може би съм по голям от теб дори и с повече опит в шофирането но не съм като теб цял живот да карам ХОНДА просто ми е непозната колата и чета тук там да разбера нещо повече но докато четох се натъкнах на неграмотни глупаци като теб;) Редактирано от mladshi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЯЯЯЯяяяяяяяяя как се е засрала тая тема зачетох я на 2 на 3 и нищо не разбрах .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега първо да ти кажа къде да го прочета това което ме интересува като постоянно се трият теми за вас безполезни но за мен може би не, а като те дразнят тъпите коментари еми карай си прелюда и не влизай май гледаш тука с кого да се подразниш само и да пълниш темите с тъпите си коментари да бяха поне оригинални а те истъркани като гума след Burn out!!! А и още нещо не ме сравняваи с неопитните които пишат в темите защото може би съм по голям от теб дори и с повече опит в шофирането но не съм като теб цял живот да карам ХОНДА просто ми е непозната колата и чета тук там да разбера нещо повече но докато четох се натъкнах на неграмотни глупаци като теб!!!

Вече имам желание да те познавам лично,за да ми обясниш кой е неграмотният и кой е глупакът.Говоря ти съвсем сериозно.

Все по-често попадам на хора,които карат хонда и с които с кеф бих се сбил.

Кажи ми как да се запозная с теб,за да ми обясниш колко опит имаш в шофирането-там също ще е интересно?

Замисли се с русата си главичка,ние дето имаме хонди преди теб-как сме стигнали до тук без малоумни питания като твойте?

Явно има начин,стига да не си мързелив или наистина глупав.Ти си избери конкретната причина в твоя случай от споменатите две.

И да по дяволите,с такива като теб ми идва само да се гъбаркам без да ми пука дали бъзиците ги схващаш или оценяваш.

Имам хонди цял живот,но си в голяма грешка ако мислиш че само това съм карал,така че не си вади плоски изводи за хора които не познаваш.

И понеже стана дълъг поста,да не забравиш че с радост ще се запозная с теб-кажи ми кой си всъщност и да си поговорим на тема хонда някой ден?

 

п.п.

Правописни грешки имаш още,но мисля че съм избрал една достатъчно показателна за това кой е грамотен и кой-неграмотен.

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...мисля,че уважението се загуби в тая тема и вече наистина е безполезна спокойно може да се затваря :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прелюд Х23А2 4WS.

 

Цени на части - около 50% по-скъпи от тези на Сивик. Съизмеримо по-скоро с Акорд.

 

Разход: Градско (София) - между 13 и 20, зависи от настроението ;), Извънградско - между 7 и 20 ;) - пак за зависи от настроението. С ръчни скорости и круиз контрол може да падне доста.

 

Това една от колите, които доставят най-голямо удоволствие от шофирането. За последните три години смених 7 коли. Последно си продадох А4-ката (99-а година) за да си взема пак прелюд (94-а). Не е най-хубавата кола, нито най-бързата, нито най-луксозната. Усещането зад волана и обаче не може да се сравни с нищо друго (в този клас).

 

Колата е изключително стабилна и сравнително предсказуема като поведение. Единствената ми забележка е прекалено мекия волан. В града 4WS е неоценима екстра. На магистралата не усещам сериозна разлика (в управлението) с 2-литровия модел.

 

Не си купувай автоматик. Голяма глезотия и супер удобство в града, но тази кола не е измислена за автоматик. Тръпката е друга. Следващата ми ежедневка със сигурност ще е автоматик след като покарах този прелюд, но и със същата сигурност Прелюда ми няма да остане автомат.

 

Ако си от София, скоро ще има месечна среща. Ела на Булгарплод някой да те повози. Ако имаш книжка все някой ще ти даде и да покараш.

След това достатъчно изчерпателно мнение някак се загуби нормалната комуникация чрез форум. Колега, от тук нататък разчитай на собствените си възможности, амбиции, желания.. Нещата са в твои ръце!

Хората достатъчно помогнаха, и отделиха от времето си.

 

:D (И на мен не ми хареса прикалено "мекия" волан :bg: Губи доста от връзката с пътя :D )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора да ви кажа честно потребителят Prelude ме отказа от хонда изобщо като кола. С коментарите си той ме обеди че хонда карат простаци като него , които ще продължа да ям с моето бмв е36 м3. :D какво да се прaви prelude карай си кошницата и не се занимавай с хората че то така в нета да се гъбаркаш с тях най лесно ахахах . Хора мога да ви кажа със сигурност че този тука само се прави не се притесняваите извън тях маи само си седи в колата със страх некой да не го набие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора да ви кажа честно потребителят Prelude ме отказа от хонда изобщо като кола. С коментарите си той ме обеди че хонда карат простаци като него , които ще продължа да ям с моето бмв е36 м3. :D какво да се прaви prelude карай си кошницата и не се занимавай с хората че то така в нета да се гъбаркаш с тях най лесно ахахах . Хора мога да ви кажа със сигурност че този тука само се прави не се притесняваите извън тях маи само си седи в колата със страх некой да не го набие

Колега не е така,да ти кажа моя опит с форума преди да си купя прелюд,значи изках бмв да си взема,но като покарах едно,много куцо ми се видя и реших да е хонда,изчетох всичко за прелюд,направих си сметките,и си пуснах тема вече знащ техническата докоментация,в която помоли някой колега да ми демонсрира възможностите и на живо. Веднага се отзова колегато Прелюд 98 който ми даде едно кръкче(за което съм му благодарен още) и разбах че това е колата. Относно какви хора карат хонди ,запознах се с много емблематични съфорумници и досега всеки е помогнал ,и отношението винаги е било приателско. А за м3 то - недей да си мислиш че няма прелюд който да го бие това бмв(ако наизтина имаш м3)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора да ви кажа честно потребителят Prelude ме отказа от хонда изобщо като кола. С коментарите си той ме обеди че хонда карат простаци като него , които ще продължа да ям с моето бмв е36 м3. :cool: какво да се прaви prelude карай си кошницата и не се занимавай с хората че то така в нета да се гъбаркаш с тях най лесно ахахах . Хора мога да ви кажа със сигурност че този тука само се прави не се притесняваите извън тях маи само си седи в колата със страх некой да не го набие

:cool::):):D:cool::):):D:tooth::tooth::tooth: .... темата е за подраздел "comedy" !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чуството а и съм сигурен че някой хора се регистрират и пишат простотиййййййй единствено и само да дразнят.Което единствено и само говори лошо за тях.mladshi по добре не си купувай нищо едно колколо със спомагателни ще ти свърши работа!Време и е на тая тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата се затваря поради многократното нарушаване на правилата на форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...