Jump to content
manch

Филтър за купето

Recommended Posts

Здрвейте колеги прегледах всички теми по въпроса, но не намерих отговор на въпроса. Колата е хеч, 97год има климатик но май няма филтър, възможно ли е? Гледах снимките на колегите и моята няма нищо общо. Преди малко гледах на една 98год само че Д14А4 и се вижда капачето всичко. Ето Снимки има ли някои с такъв тип и има ли въобще филтър да знам да пробвам ли да разглбоявам по-нататък. Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро недей да се мъчиш нямаш филтър, като на братми е без.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А Ванка ти ли си :) Е сериозно ли има климатик, а няма филтър за купе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам визуални спомени но преди време сменях моя и би трябвало да се намира там където свършва бялата пластмаса. Има едно вертикално капаче което се откопчава и зад него ми е филтъра поставен е вертикално между изпарителя и вентилатора.Капачката е същия цвят като другата черна пластмаса и не се откроява много много.Погледни пак под жабката.Е ако няма здраве да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,скоро смених филтъра на моята хонда.В кутията на филтъра имаше точно описаниекъде да се монтира.Мога само да ти кажа,че капачето е широко около 3см.и високо 15-20см. На моята кола нямаше филтър кутиятата беше пълна с борови иглички.Трябва да ти кажа,чеклиматика беше много по- силен преди да сложа филтър.Може би затова е махнат.Внимавай там е шоковия датчик,аз го задействах и брах ядове.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колеги, моята отдоло няма такова капаче виждал съм кола с такова и моята не е с такъв тип парно отдоло !!! Явно няма филтър за купето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят е точно същия и аз съм го гледал доста и не мога да видя никъде да има филтър, явно наистина няма. За пръв път чувам за климатик без филтър. Как се поддържа така климатика като няма филтър, явно всички боклуци влизат в купето, незнам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да изровя една стара тема.Колата е сивик 96г.без климатик,кутията под жабката е точно от тая с тънкото капаче.Има ли смисъл да купувам филтър(по горе видях че духа по слабо с него)или просто да сложа една мрежа и да се чисти периодично?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да изровя една стара тема.Колата е сивик 96г.без климатик,кутията под жабката е точно от тая с тънкото капаче.Има ли смисъл да купувам филтър(по горе видях че духа по слабо с него)или просто да сложа една мрежа и да се чисти периодично?

Има смисъл колега, щом ония с дръпнатите очички са го сложили !!! Ще те посъветвам и друго, въздуха влиза през един отвор от дясната страна на колата под пластмасата между стъклото и капака. Махаш чистачките и щипките и се маха. Та проблема е ча там няма нищо на входа, аз есента го отварях и се вижда директно моторчето как мели листата :lol: та там е хубаво да се сложи нещо но трябва да има добра пропускливост. Аз в момента нищо не сам сложил но напролет ще мисля варианти.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че тук е описан твоя случай: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=40363&st=0&p=361637&fromsearch=1entry361637А тук е малко различна темата и касае поставянето на филтър отвън на входа на системата.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=24368&st=0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...