Jump to content
Ivan_crx_

црх

Recommended Posts

На какво попаднах

:) :) тааа някои знае ли нещо повече защото до сега не бях виждал такова нещо :lol::P :P :ph34r какви екстри само :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе, колега нищо чудно няма, просто това е една чистокръвна машина, правена за японския пазар, надписа SiR го подсказва. Не е само црх-са, всички хонди за японския пазар - JDM са много по-добре оборудвани, с по-добри мотори и всички екстри.....Ама ние не сме в япония, и преглъщаме на сухо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи, колегааа - изобщо не ме вълнуват екстрите му! :) Искам "само" тва червеното прасееее под капака му! :lol:

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единственното което ме изкефи е стъкления шибидах! Иначе кво толкова нормален црх-кофти салон! Поне според мен! Тука един приятел с ЦРХ-ВТ салона му е по-оферта кожа пък и по вратите е кожа! Поне седи по-хубаво от полу-кожата! Иначе без клима ти остава кожата на седалката! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

God's Chariot

Хората са го написали!! ^^ :D Иначе и мойта е със стъклен люк, кво толкоз странно? :huh:п.п. Ако пък и втората ми буквичка от номера на шасито беше F ... ехх, мечтиии... :tease: Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ти е ТОЛКОВА стъклен!Освен това на едно място мернах 4WD, което вече е нещо наистина различно :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Освен това на едно място мернах 4WD, което вече е нещо наистина различно :huh:

И къде точно го мерна това 4WD, щото на мен ми се вижда като мине камерата отзад отдолу напълно нормален Рекс2 ВТ Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японец!Нормално е за тях :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Освен това на едно място мернах 4WD, което вече е нещо наистина различно :huh:

И къде точно го мерна това 4WD, щото на мен ми се вижда като мине камерата отзад отдолу напълно нормален Рекс2 ВТ
Точно на 3.28 във видеото се вижда стикер с описани екстри на японски, които включват ABL, LSD и 4WD. Да не говорим, че автоматичният климатик в хонда от 91г. направо ме утрепа. Редактирано от victor_xtz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Освен това на едно място мернах 4WD, което вече е нещо наистина различно :cool:

И къде точно го мерна това 4WD, щото на мен ми се вижда като мине камерата отзад отдолу напълно нормален Рекс2 ВТ

 

Точно на 3.28 във видеото се вижда стикер с описани екстри на японски, които включват ABL, LSD и 4WD. Да не говорим, че автоматичният климатик в хонда от 91г. направо ме утрепа.

 

Да, видях стикера, но все пак вижте снимката. Вижда се нещо като полуоска, ама много високо бе :huh:

 

Публикувано изображение

 

 

 

П.П. Иначе яки екстрички като за тази кола, особено климатроника и прибирането на страничните огледала :), а ако наистина е 4WD фабрично, си е направо уникат. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, колегааа - изобщо не ме вълнуват екстрите му! :cool: Искам "само" тва червеното прасееее под капака му! :cool:

И на мен само това ми липсва!!!Т'ва 10 цифрения VIN и надписите на японски си ги имам!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е кой знай кво..не ми трябват екстрите, а звяра под капака :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък точно екстрите ме кефят ( и надписите на японски :) ) Двигател Б16ка може да се намери навсякъде, срещу определена сума, ама я тръгни да търсиш такъв климатик, табло и тн...просото няма откъде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати якия таван бе хора ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа и на таблото е много яко как свети като ти е отворена вратата :) нее бях чувал рекс да има климатроник и това което казах по горе ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги зех си црх 1 ген 12в но имам малак проблем много бързо загрява почва да кипи за супер кратко време някои имал ли е такъв проблем и може ли да ми помогне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...