Jump to content
Cosmos

Дупка затвори аутобан

Recommended Posts

Интересно ми е ако някой германец се движи по нашите магистрали какво ще си помисли ;) ;) Сигурно Германия ще "затвори" пътя за България :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аахах погледни за какво става дума. Хората просто живеят в истинска държава, то и околовръстния път на София е международен, но на караулката Люлин има дупка дълга към 3 метра и дълбока 30 см. Без да преувеличавам. Ако германеца види за какво става въпрос няма да повярва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро на всички български КПП трябва да се сложи знак - Забранено движението на автомобили намерете си обиколен маршрут :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Транспортния министър на Германия ако дойде в България ,ще трябва да минем на въздушен или воден транспорт.Няма какво да се чудим на германците ,там се кара с доста високи скорости и при такива дупки става страшно.Анашият проблем идва от това ,че всичките ни пътища не са ремонтирани от поне 20 години основно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мали,на тва ако му викат дупка... :lol: Такива съм свикнал да не ги заобикалям,не ми правят впечатление вече... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, ако нашите дупки бяха такива, никой дори и нямаше да ги забелязва. В странна държава живеем. Странен народ сме, наистина!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че това дупка ли е ,един картоф неможеш да посееш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Че това дупка ли е ,един картоф неможеш да посееш :lol:

Те за тва са зле с земеделието :P;) Ние сме си супер толкова ни е малка държавата, че и пътищата не си подържаме да има къде да сеем ;) Хората са много прави оправят си дупките докато са малки и малко не като в татковината чакаме докато не стане минно поле и после почваме да го "кърпим", щот пари за ново няма ! Редактирано от ArowanA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карането по наще пътища тотално ми съсипва нервната система държавата трябва да ми плаща лечението...след като оправи пътищата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...след като оправи пътищата...

Т.е. никога! Или поне докато сме живи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Път няма да има никога. В Балчик правят канализация 2-а години има изкопи с метри си седят и няма и да ги оправят скоро чак на края на годината уш голяма мизерия кал до уши... само Виетнамки, Уазки и т.н вървят. Не че в другите градове е по добре ама ако някой германец дойде тука не знам как ще реагира :lol: Трябва да затворят всички пътища в България.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха ако на това казват дупка значи аз днеска само по такива навъртях 200 км :lol:;) ;) :P магистрала тракия със закон трябва да я затворят по немските закони ако се оценява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Една бърза обиколка :lol:
Аз дупка или неравност не видях никъде ;) Редактирано от Cosmos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги,всяка вечер гледам новините,за да съм в час кокво се случва в РОДИНАТА ми и мисля,че България може да развие туризма Главно във OFF ROAD меруприятията ;):lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Една бърза обиколка ;)
Аз дупка или неравност не видях никъде :lol:
и тук в Кипър не е по различно
Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил какво е чувството човек да кара по път без дупки ??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скука голяма. Караш направо и това е. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има и умисъл :lol: Представете си да не дава господ да стане война, Ще си имаме окопи наготово :lol: Те някои дупки в страната са с размери граничащи с окопи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил какво е чувството човек да кара по път без дупки ??? :lol:

ми колега,караш,караш,караш ;):lol::lol: и БАМММ! една дупка :lol: една да е ама я олучвам и натирям до девето коляно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е аз вчера като влезнах в една доооста голяма яма , за мое огромно щастие с 2-3 км/ч се спуках да се смея ;) просто защото цялата лява част на Акорда хлътна като на офф-роуд състезание :lol: дупката нямаше как да я видя , защото беше покрита с обилно количество вода :lol: но късмет , че се движех бавно :lol: Сега като си спомня и пак ме напушва смях .... :lol: Да сте на щрек като ходите в Горубляне :lol:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Винаги съм се чудил какво е чувството човек да кара по път без дупки ??? :lol:

ми колега,караш,караш,караш :lol: :lol: :lol: и БАМММ! една дупка :lol: една да е ама я олучвам и натирям до девето коляно
По добре да обичаш ( ;) ) нечия маика един път дневно отколкото по цял ден целият свят, то от толкос псувни човек неможе да си каже една приказка с придружаващите го. :D Редактирано от Mi7koN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм се чудил какво е чувството човек да кара по път без дупки ??? ;)

Имах щастието да карам известно време в страна без дупки по пътищата, но това само влоши нещата. Като се прибрах, уцелих всички дупки които ми се изпречиха, дори и тези които познавах добре. Просто човек свиква да си държи главата изправена и да гледа напред. Леле как звучи последното изречение...междудругото, българският шофьор отнема половината си внимание за дебнене на дупки и половината за истинско шофиране. Това също е една от основните причини за многото инциденти по улиците!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дупката нямаше как да я видя , защото беше покрита с обилно количество вода

...ужас е с тия големи локви незнаеш ако влезеш в такава дали ще излезеш заради дупка дълбока поне 15см.Обществото е виновно защото се примирява с несправедливоста да плаща данъци и винетки и да кара по дупки ...то вече и дупки не са а трапове и ями :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сте на щрек като ходите в Горубляне :P

Само там или в 95% от българските пътища защото има и някой направени участъци не знам колко дълго ще се задържат такива :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това на снимката от статията ако е дупка.... германците да дойдат да видят тука кво се казва дупки. Оня ден влязох в една беше толко дълбока, че даже прага одрах... :P :P :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично на мен ми изглежда,че българина се е примирил с всичко и му е все тая щом все още всички си плащат данъци и винетки.....не знам какво би се случило ако в германия или др държава е така по пътищата дали те щяха да си траятп.п. та дори 92-ра в Румъния бяха по зле от нас,а вижте ги сега да не са по умни от Българите я :)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! За разлика от Германия, в нашата мила родина няма дупки само по трамвайните линии..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха.... да можеше така и да стане в България, щяха да затворят магистралите, да гръмнат вестниците и да ги оправят... ама не може. Вчера се прибираме от Бургас през нощта с на един приятел Реното. Тъкмо минаваме КПП-то след Тракия и ТРЯС в една дупка предно дясно колело... ама тряс си е сериозна работа... изгоря му лявата крушка на ксенона, а като отби - балон на предна дясна гума. :) Това му е седма гума за една година, която трябва да сменя. Пояснението е, че преди е живял в Испания... ;) Няма никакъв рефлекс да избягва дупки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрямо нашите стандарти, това на снимката наистина не е дупка! :) Хората даже и телевизия са си викнали, но така е редно в една нормална държава. Що се отнася до плащането на данъците или винетките, ако не ги плащаме, ще кихаме с пари за глоби. Някой да ми разясни какъв трети вариант на конкретната ситуация с тия винетки може да ми предложи! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариянтите са два:1. Плащаш си данъците и оправниците си пълнят джоба2. Не си плащаш данъците, пишат ти акт, плащаш го и оправниците пак си пълнят джоба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Спрямо нашите стандарти, това на снимката наистина не е дупка! ;) Хората даже и телевизия са си викнали, но така е редно в една нормална държава.

 

Що се отнася до плащането на данъците или винетките, ако не ги плащаме, ще кихаме с пари за глоби. Някой да ми разясни какъв трети вариант на конкретната ситуация с тия винетки може да ми предложи! ;)

това ти казвам и аз,че в бг държавата се подиграва с хората никой нищо не може да направи защото....ГЛОБА !!!хората ги е страх и до там нема ли едно камикадзе от Ирак да падне в тоя парламент бееее :D да не почвам да натирям,че ще стане грозно :) Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно си прав каквото и да направи човек за да защити правата си отнася глобата. Полицейска държава. Видгаш протест и полицията те бие, защитаваш правата си полицията те бие, спират те катаджии винаги ще ти вземат 20 лева. ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хaxa, спуках се от смях! Та това дупка ли е :) :) ;)! Заповядайте в Пловдив, да видите за какво иде реч :) вчера лично аз блокирах движението на един от главните ни БУЛЕВАРДИ - Руски, тъй като пред мен имаше - без да преувеличавам - една "дупчица" дълбока поне 15 сантиметра и широка колкото ЦЯЛАТА лява лента, в която бях! Когато колата ти е на 3 пръста от земята, как се преминава през такова чудо! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се колко от влезлите в тази тема ще отидат да протестират на 22.03?! Или всички могат да недоволстват и псуват... телевизора.... :) защото когато пуснах темата за предишния протест на 11.03, никой не изяви желание да дойде... всеки чака друг да го оправи.... еми - оправят ни, всеки ден, по много пъти...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Германия бях и на едно място имаше три дупчици,ама точно бяха дупчици с диаметър 15см и дълбочина 1 см и хорта бяха сложили знак,че има дупки!а тука дори и да има такива дупки (които вече са на изчезване) ,ние не им обръщаме внимание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в Германия бях и на едно място имаше три дупчици,ама точно бяха дупчици с диаметър 15см и дълбочина 1 см и хорта бяха сложили знак,че има дупки!а тука дори и да има такива дупки (които вече са на изчезване) ,ние не им обръщаме внимание!

такива дупки с диаметър 15см и дълбочина 1см аз им викам магистрала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и аз така.ама хорта там си бяха сложили знак да се обикалят,да не си счупят колите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислих се само!Ако в България пътищата са като в Германия, с каква ли скорост ще си карат хорицата.Сега почти никои не спазва скороста а тогава какво ли ще стане?Аз също съм против дупките и активно протестиращ, но просто ми мина през ъкъла това. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...