Jump to content
jamo

Питане относно обява за Civic

Recommended Posts

Някой знае ли нещо за тази кола? Намира се в Асеновград. Цената ми изглежда много ниска... Мой приятел я хареса и утре ще ходим да я гледаме, но ако някой знае нещо за тази кола нека ми го споделиhttp://www.cars.bg/u114067Ако колата е здрава и обслужена цената е смешна, но и нереална поне за мен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега като гледам цената си е съвсем реална ми тя няма нито една екстра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реална (y) ! Ако се откажете да ходите ми кажи, за да тръгвам аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената даже е надута според мен, особенно сега когато Прелюдите паднаха на 3500+ и пак няма търсене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква надута цена какви 5лв. ве колега , как ти се струва за здрава , регистрирана кола , обслужена на цена 2600лв. и викаш че била надута. Я си направи сметката колко струва регистрацията и обслужването на една кола и да видим на колко лева ще остане колата. Цената и е хубава , защото колата няма екстри . Аз мисля че ако колата е читава цената и е доста прилична.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаете ли човека в какво положение,може да има нужда от пари,а и такава кошница съм продавал преди две години за 2500лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с колегите по-горе, цената е доста добра, но и в тая криза какви ли оферти няма, но действително, аз наскоро взех кола за 2400 лева, нов внос, като платих всички такси, обслужих я, ГО, винетка, джанти,смених това онова, и ми стъпи на 4000 лева!Продавача е на зор!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ex, България!Кола след 10-тата година като наште струват под 1000Е в Европа!А тука едни надути цени, с 50%-100%отгоре.Но и това ще мине.Очаквайте до няколко месеца тази кола да струва 1500лв.Балона се спука още миналата година, ама кой да повярва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената си е Ок .. вече се намират фейс-ки по 3500 ! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазена кола ако ще и над 15 години да е, дори и в чужбина си им искат доста пари. Престанете да гледате в годините и километрите, а гледайте колата! Според мен цената е даже ниска за регистриран и обслужен автомобил. А тва че някой преди две години си е продавал кошника за 2500 не мисля че е меродавно, все пак от кола до кола има разлика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ex, България!Кола след 10-тата година като наште струват под 1000Е в Европа!

А тука едни надути цени, с 50%-100%отгоре.Но и това ще мине.

Очаквайте до няколко месеца тази кола да струва 1500лв.Балона се спука още миналата година, ама кой да повярва.

 

 

На 1500лв, цели здави коли 6г. , аз ще ги изкупувам за моргата :fun: .Незнам как ги мислите и казвате тия цени . Влезте в Мобиле.Де и вижте коя е най евтината , здрава , читава 6г. , сметнете си транспорта до Бг , регистрация и обслужване и да видим колко ще му излезе края че ми е много интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1500лв, цели здави коли 6г. , аз ще ги изкупувам за моргата :fun: .Незнам как ги мислите и казвате тия цени . Влезте в Мобиле.Де и вижте коя е най евтината , здрава , читава 6г. , сметнете си транспорта до Бг , регистрация и обслужване и да видим колко ще му излезе края че ми е много интересно.

Стамба, Mobile.de e най-надутия сайт за коли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената си е Ок .. вече се намират фейс-ки по 3500 ! :P

Би ли ми показал поне една за 3500?! С приятел от форума допреди месец му търсихме 6-тица след фейса и за под 4500 нямаше! Къде ги гледате тия цени, умът не ми го побира...Освен това евтините Хонди са внос само и единствено от Италия... мисля, че е безсмислено да ви споменавам, че голяма част от италианките преди продажбата им в България минават през сервиз за изправяне на тенекиите, пастиране и пране на целия салон!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената си е Ок .. вече се намират фейс-ки по 3500 ! :P

Би ли ми показал поне една за 3500?! С приятел от форума допреди месец му търсихме 6-тица след фейса и за под 4500 нямаше! Къде ги гледате тия цени, умът не ми го побира...Освен това евтините Хонди са внос само и единствено от Италия... мисля, че е безсмислено да ви споменавам, че голяма част от италианките преди продажбата им в България минават през сервиз за изправяне на тенекиите, пастиране и пране на целия салон!
....То защото от другите страни не ги изправят и пастират. Колега не знам защо си предубеден срещу колите от Италия, мойта е италианка, имам приятели с коли внос от там и са си много добре колите. Да не говоря за доста ръждиви коли от Австрия и Германия. Не искам да обиждам колеги на които колите са им от там, така, че е разбираемо че зависи от предишния собственик и от условията на които е каран автомобила, няма значение от държавата на вноса. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека по темата - колега, отивай да я гледаш, на място ще си прецениш дали си заслужава парите. Успех ти желая :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето ви още една.Цените одавна не са това,което бяха.http://www.mobile.bg/11267802302919503

Редактирано от pe6o74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената е нормална.Мой колега от форума купи 6-та, със козметични забележки по купето, с понижено окачване, спортен филтър и спортна генерация за 2800лв през октомври миналата година.Който няма зор и търси, намира.

Освен това евтините Хонди са внос само и единствено от Италия... мисля, че е безсмислено да ви споменавам, че голяма част от италианките преди продажбата им в България минават през сервиз за изправяне на тенекиите, пастиране и пране на целия салон!

Наистина има такъв мит за италянките, както и за скъпите японски части и за вечноста на хамериканските тенекии!Но си остават само митове за лековерния български народ.Както може да си купиш кенеф от Италия, така може и от Германия, където не ти мърдат над 200 000км., а по километраж показват винаги 120 :P Някои се накарахме на евтини италянки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 8 години съм купил 4 коли. 3 от италия и 1 от германия. Италянките ги търкаляме все още, само германската продадох защого за 1 година глътна 3000 лева в ремонти. Благодаря на отзовалите се, аз мисля, че ако е обслужена и няма кой знае какви забележки цената е добра защото колата ще глътне към 100 лева за прехвърляне и смяна на талона и няма да има други излишни разходи като при необслужена и нерегистрирана кола.Благодаря още веднъж колеги, макар, че е снежно след час отиваме да я видим :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря още веднъж колеги, макар, че е снежно след час отиваме да я видим :P

Да пишеш после дали я взехте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това евтините Хонди са внос само и единствено от Италия... мисля, че е безсмислено да ви споменавам, че голяма част от италианките преди продажбата им в България минават през сервиз за изправяне на тенекиите, пастиране и пране на целия салон!

Наистина има такъв мит за италянките, както и за скъпите японски части и за вечноста на хамериканските тенекии!Но си остават само митове за лековерния български народ.
Не е мит! Познавам хора, които внасят коли от Италия и такива, които внасят от Германия. При италианските единственото предимство е, че обикновено са на по-малко километри и са по-добре откъм корозия (което е обяснимо, заради климатичните условия в Италия). Честно казано бих предпочел германска пред италианска... колата, която карам в момента е внос от Германия и да чукам на дърво досега една стотинка за ремонти по нея не съм дал! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената си е Ок .. вече се намират фейс-ки по 3500 ! :huh:

намери една такава и за менОтносно италианските - по голямата част след като се обслужат и се смени маслото и започват да го хапват бързо. Минах по този път, но не е болка за умиране, сменяват се сегменти, ала-бала и пак си в играта.И най-после по темата. За без екстри и за необслужена цената е нормална!!! Нека не гадаем, собственика най-добре знае защо е такава цената.Мятайте се колеги, тествайте, гледайте и ако ви кефи купувате котката в торбата и това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се иска и не съм скептик, но до лятото колите ни ще се обезценят с още 15-20%. :huh: Дано да е толкова малко!Напоследък сивик 2006г 2.2 се намира с некое чукнато стопче калниче за 5000Е в Германия!А читаво 8000Е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цената за тази 6г ми се струва доста изгодна,преди 2-3 месеца като си търсех кола не можах да си намеря сносна 5-та генерация под 2500 да не говорим че имаше и по 3500.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42070 .....с две думи цената е нормална :huh:...даже ми се види скъпичка на фона на тая криза :thumbs1: Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публична тайна е на колко и как се вкарват колите от Германия, Италия, Австрия и подобните. Публична тайна е в какво състояние са колите. Публична тайна е как се "обслужват" колите... Една марка/модел започне ли да става масов автомобил, цената пада! Да не говорим и за условието в което се намираме...Има два типажа матрапази:1. които дават колите през 54653345лв. печалба.2. които ги дават през 2/300лв. ...Вярвам, че на вторите по им варви матрапазлъка. Предпочитат(според мен) да изтъргуват 5 коли за месеца през 2/300лв., от колкото 1 кола през 1500лв. В този ред на мисли се чудя, първите как издържат на това темпо, но това е друга тема за размисли и зстрасти. :>Правим ли се на фанатици, е обидно хонда фен да прецаква друг хонда фен, като му пробутва, налага и оправдава високи цени за каквото и да е! Предвид факта обаче, че "брат за брата е вълк" - "високите му" намерения са оправдани. :>Мой приятел, който продава коли(работник е, не собственик) разправя, как минават дисковете на стругар и ги обявяват на клиентите си за нови, преди 2 часа купени от магазина!? :>Цената на колата си е перфектна, дори според мен и малко понадута... Момчето с мераците за покупката, ако не е със сливи в устата съм сигурен, че може и да я чупи от цената. После/следпис: Все си мисля, че не е хубаво да се обръщаш към колеги(и не само) с Ве, имайки предвид желанието да се наложиш като бизнесмен в "".После/следпис 2: Много ме съмнява, една Хонда нов внос(не само Хонда, а каквато и да е друга марка) да е обслужена с мотул 10в40!?

Редактирано от ivankrystev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли ми показал поне една за 3500?! С приятел от форума допреди месец му търсихме 6-тица след фейса и за под 4500 нямаше! Къде ги гледате тия цени, умът не ми го побира...

Заповядай ! Обява 1 Обява 2 Обява 3това са само 3 примера ... на място свалят с още 2-300 лева ! Та аз не мога да разбера ВИЕ де ги тръсите тез фейски ! :huh: п.п...синята лично я гледах за приятел .. !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги какво да ви кажа...Колата е имала удар отпред, но е направена по преценка на мен и приятеля за който я гледахме не личи по криви калници и такива неща, отвътре на коша не се вижда нищо нередно. Единственото което имаше забележка е, че еърбецитя бяха гръмнали и не са сложени нови просто са прешити и се вижда. Колата работи добре и всичко по окачването е ок. Другите 2 забележки бяха, че огледалата са сменени с някакви мънички от онези които слагат на голф 3 тюнинг и задните странични и задното стъкло са затъмнени с фолио през което не се вижда нито отвън навътре нито отвътре навън. :huh: Салона иначе е много запазен. Мислех, че няма хидравлика но има и насичкото отгоре ел. люка работи :lol:Обслужена уж преди 1000 км но устанивих, че е преди 5000 :lol:Та мисълта ми е спазарихме се на 2400 и я капарирахме :huh: От утре Пловдивския клуб е с 1 човек повече :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, честито, като идвам към Пловдив ще се видим да се похвалиш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е имала удар отпред.......

Това е кофти, гумите видя ли дали са изядени неравномерно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е имала удар отпред.......

Това е кофти, гумите видя ли дали са изядени неравномерно?
Ами човека работи в сервиз със стенд, гумите нямаха дори наченък да се ядат на криво а не бяха нови, така , че мисля е направена добре след удара. Колата не дърпа на никъде и предницата за мое учудване е перфектно стегната.Мерси за честитките, но колата е за приятел, ама и аз си имам подобна де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...