Jump to content
H22_turbo_Vtec

Doggy-Проблем

Recommended Posts

ПО ПРИНЦИП НЕ ИСКАХ ДА Я ПИША И Я ЗАДЪРЖАХ ДО ПОСЛЕДНО НО. ПОНЕ СИ ВЗЕМЕТЕ ПОУКА И ДА СИ ПРЕМИСЛЯТЕ НЕЩАТА МНОГО ПЪТИ.Пиша тази тема, защото затворихте темата ,,Некоректните".Така проблема ми е следният.Звъня на нашият съфорумец DOGGY(предполагам много хора го познават) и не ми вдига телефона.Пиша му лични също не ми отговаря вече доста време.Малко предистория.Купих си мотор Н22а от него за 3000лв като офертата беше с включен монтаж.1 ви уговорки про покупката.Понеже тогава имах сивик и имах някво желание да го сложа вътре му казах, че ще разпитам, какво ще ми е нужно.Той твърдо отказа да гo сложи в сивика, за което го разбирам (голям филм е) тогава се разбрахме, че на прелюд и акорд няма да има проблем.Мотора беше платен и оставен на склад при него.2.Понеже продажбата се проточи на колата (ЗАРАДИ КРИЗАТА) бях помолен да си взема мотора, защото пречи.Мотора беше прибран без никакви проблеми и някви перипетии(тук също го разбирам и си е прав НЯМА МЯСТО ПРИ НЕГО НОРМАЛНО ДА СИ ГО ВЗЕМА).ПОЛУОСКИТЕ НЕ ГИ ВЗЕХ, ЗАЩОТО БЯХА В КАНАЛА И КАЗА ЩЕ МИ ГИ ДАДЕ СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО ГИ ИЗВАДИ(СТУДЕНТ СЪМ В ВАРНА И ИДВАМ ЧЕСТО).3.Изкатах пари и си купих прелюд. сивика го продадох последствие (не са ми дали парите още).Още от германия му писах л.с от рода на ,,доги идвам готви се, най-сетне купих прелюда,, (зарадван от новата кола и просто си пишех вузторжени съобщения)4.Върнах се в БГ и почнах уговорки кога ще се монтира мотора.И ето проблема.С многократни уговорки и питане КОГА и отговори сега не мога, и не даване на ясна представа кога може, стигнах сам до извода, че мотора няма да ми бъде монтиран от него.Предлагах различни варианти, с които да го улесня но отгова беше=сега нямам време.(мое мнение защо не иска- прави си тойотата и не му се занимава с други коли дори и да сме имали уговорка)(друго освен СЕГА НЯМАМ ВРЕМЕ НЕ СИ СПОМНЯМ ДА СЪМ ЧУЛ И ДА МИ БЪДЕ ОБЯСНЕНО ЗАЩО.И СЪЩО ТАКА ,,не съм ти длъжен"Понеже съм с вързани ръце (дал съм му всичките пари) не мога да претендирам за нищо.Той безкрайно може да казва нямам време и така във времето незнайно до кога.5.Казах майната му на всичко влизам в графата ПРЕЦАКАН (последната година доста често).Намерих пари за монтаж и окабеляване.Хората са уговорени. НО6.ПОЛУОСКИТЕ ГИ НЯМА ОЩЕ.горе долу 3 седмици телефона не ми се вдига и на л.с не ми се отговаря.3 седмици под ред ходя до Варна за изпити и се опитвам да се всърза с него (ефекта е нулев)ТА СЕ ПИТАМ КЪДЕ Е?ЗАЩО СЕ КРИЕ?ГУЗЕН ЛИ Е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам какво става с Румбата,и аз го търся от известно време за едни мои си работи ама не мога да се свържа.може да си има проблеми някакви.по принцип е пич,поне аз го познавам като такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го познавам като пич, писах му лично с линк към темата, дано се оправите, така че и двамата да сте доволни. Още от сега ще помоля всички които ще пишат в тази тема да са цивилизовани, възпитани и да запазят самообладание и добър тон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас "За" Румбата!Смятам,че е пич и е точен.Имал съм няколко пъти контакти с него и винаги е бил много коректен :ph34r:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам, че е такъв.Винаги сме си водили нормални разговори и не го мисля за смотан.Но просто следствие на обстоятелствата съм прецакан.Трябват ми полуоските за да си сменя мотора.Всеки си е прав за себе си вероятно и той за него.Винаги има 2 страни.Знам, че Догито е голям приятел на много хора и съм далеч от мисълта да го плюя и да му развалям реномето като пич.Даже очаквах да бъда оплют от много хора предположение, че догито има тук много приятели, които биха го защитили.Просто искам да карам така желата кола с още по-желания мотор.Поздрави на всички и си правете сметката хубаво, не като мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 потребители четат тази тема (2 гости и 0 анонимни потребители)4 Потребител(и): ObiChLiFk0, Aleksandyr, doggy, nch:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегаааааааааа.Нямах намерение да пиша по темата поне още 2-3 дена,за да видя докъде ще се простре простотията на Галин,но след като не мисли трезво над нещата ще кажа и аз 2-3 думи без да се мъча да се защитавам.

 

Вярно е че си купи двигателя от мен,вярно е че съм обещал и монтаж на двигателя.Но колегата нямаше даже във какво да го сложи,наистина двигателя стоя при мен повече от половин година и се подритваше в гаража ми и пречеше.Няколко пъти водих разговори с Галин за него и след като не си намери кола той реши да си го прибере в Стара Загора.Имаше идеи да си го слага в сивика и т.н. да не навлизам в подробности.И един студен януарски ден ми звънва телефона,а отсреща наш Галинчо.И така почваме някакви уговорки и тям подобни за монтажа на този въпросен двигател.Аз му обясних чисто и просто че нямам никаква възможност за близките месеци да се ангажирвам с този монтаж,поради простата причина че гаража(който не е точно мой а на моя брат който също си го ползва да си прибира колата)е зает за неопределено време поради простата причина че се сдобих с един скрапер наречен АЕ86 и си го възстановявам,чисто и просто е старт от нула към кола.Та във тази връзка обяснявам на Галин че съм зает и малкото време което ми остава през седмицата плюс краткия уикенд ги оползотворявам във работа по тази кола.Дотук добре,но един ден ми звъни моя приятел Драгича и ми казва че получава лични съобщения от въпросния Галин,който го молел да говори с мен да му сложа двигателя :ph34r::D:P .Аз оставам потресен. ???Както и да е времето си тече.Почвам да получавам лични съобщения,които вече съжалявам че съм изтрил,но даже не искам да ги коментирам.По въпроса с полуоските наистина са при мен и наистина нямах възможноста да ги дам когато си вземаше мотора,поради простата причина че този двигател се ползва в моето купе с прътове от акорд и дефакто не бяха доразглобени.От около 4-5 месеца съм ги разглобил и приготвил да ги дам на Галин или някой негов познат да му ги занесе.Но точно сега Галине няма как да ти ги пратя.Поне докато не пусна колата на гуми и не я мръдна от канала,просто няма как да сляза да ги взема.

 

пп.Колкото до звъненето и невдигането-сори ама не мога да ти вдигна когато аз немога или не ми е до теб,достатъчно ядове си имам на главата в момента,ще ти дам жокер:трябва да си ползваш полуоските от твоята кола за този двигател,най-малкото са по запазени от тези които ще ти върна а и нямат гривни за АБС.Сега спокойно можеш да си закараш колата и двигателя да ти го сложат.

пп.2.Никога не съм се чуствал и няма да се почуствам гузен за нещо което ти тълкуваш грешно.И пак ще го повторя,не може когато ти скимне и кефне на теб аз да съм на разположение да ти монтирам двигателя,мисля че достатъчно време те изчаках и бях на разположение за да търсиш в момента вина в мен.Мина повече от година.100 пъти ти споменах а и при самата продажба на двигателя тти дадох доста части които бях поръчал за обслужване на двигателя,но ти не го имаш като приоритет.Да не цитирам и твои думи които са ми казали,както и да е.Каквото имах да напиша го написах.Когато имам Възможноста да ти пратя полуоските ще го направя,но моля те почече не ми звъни!!!

пп.3Също така не съм виновен че кризата те е забавила с покупката на колата ти.Дефакто ти може и след 10 години да си я беше купил-пак ли на мен щеше да се обадиш понеше съм обещал монтаж?

пп.4Това че си ме питал за монтаж в сивика,нали ти е ясно че ако ти го бях монтирал там щях да ти взема пари,изришно бях подчертал че монтажа важи за прелюд.Ако искаш изрови темата и я прочети отново.

 

Публикувано изображение

 

Сега се сетих че днес правих снимки.Една прясна добавка,тук се вижда ясно че буквално канала ми е неизползваем в момента(пиша го и го показвам като доказателство)и че няма как да ги изкарам тези"прословути полуоски поне до другия уикенд.

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сегаааааааааа.Нямах намерение да пиша по темата поне още 2-3 дена,за да видя докъде ще се простре простотията на Галин,но след като не мисли трезво над нещата ще кажа и аз 2-3 думи без да се мъча да се защитавам.

 

Вярно е че си купи двигателя от мен,вярно е че съм обещал и монтаж на двигателя.Но колегата нямаше даже във какво да го сложи,наистина двигателя стоя при мен повече от половин година и се подритваше в гаража ми и пречеше.Няколко пъти водих разговори с Галин за него и след като не си намери кола той реши да си го прибере в Стара Загора.Имаше идеи да си го слага в сивика и т.н. да не навлизам в подробности.И един студен януарски ден ми звънва телефона,а отсреща наш Галинчо.И така почваме някакви уговорки и тям подобни за монтажа на този въпросен двигател.Аз му обясних чисто и просто че нямам никаква възможност за близките месеци да се ангажирвам с този монтаж,поради простата причина че гаража(който не е точно мой а на моя брат който също си го ползва да си прибира колата)е зает за неопределено време поради простата причина че се сдобих с един скрапер наречен АЕ86 и си го възстановявам,чисто и просто е старт от нула към кола.Та във тази връзка обяснявам на Галин че съм зает и малкото време което ми остава през седмицата плюс краткия уикенд ги оползотворявам във работа по тази кола.Дотук добре,но един ден ми звъни моя приятел Драгича и ми казва че получава лични съобщения от въпросния Галин,който го молел да говори с мен да му сложа двигателя :) :) :blink: .Аз оставам потресен. ???Както и да е времето си тече.Почвам да получавам лични съобщения,които вече съжалявам че съм изтрил,но даже не искам да ги коментирам.По въпроса с полуоските наистина са при мен и наистина нямах възможноста да ги дам когато си вземаше мотора,поради простата причина че този двигател се ползва в моето купе с прътове от акорд и дефакто не бяха доразглобени.От около 4-5 месеца съм ги разглобил и приготвил да ги дам на Галин или някой негов познат да му ги занесе.Но точно сега Галине няма как да ти ги пратя.Поне докато не пусна колата на гуми и не я мръдна от канала,просто няма как да сляза да ги взема.

 

пп.Колкото до звъненето и невдигането-сори ама не мога да ти вдигна когато аз немога или не ми е до теб,достатъчно ядове си имам на главата в момента,ще ти дам жокер:трябва да си ползваш полуоските от твоята кола за този двигател,най-малкото са по запазени от тези които ще ти върна а и нямат гривни за АБС.Сега спокойно можеш да си закараш колата и двигателя да ти го сложат.

пп.2.Никога не съм се чуствал и няма да се почуствам гузен за нещо което ти тълкуваш грешно.И пак ще го повторя,не може когато ти скимне и кефне на теб аз да съм на разположение да ти монтирам двигателя,мисля че достатъчно време те изчаках и бях на разположение за да търсиш в момента вина в мен.Мина повече от година.100 пъти ти споменах а и при самата продажба на двигателя тти дадох доста части които бях поръчал за обслужване на двигателя,но ти не го имаш като приоритет.Да не цитирам и твои думи които са ми казали,както и да е.Каквото имах да напиша го написах.Когато имам Възможноста да ти пратя полуоските ще го направя,но моля те почече не ми звъни!!!

пп.3Също така не съм виновен че кризата те е забавила с покупката на колата ти.Дефакто ти може и след 10 години да си я беше купил-пак ли на мен щеше да се обадиш понеше съм обещал монтаж?

пп.4Това че си ме питал за монтаж в сивика,нали ти е ясно че ако ти го бях монтирал там щях да ти взема пари,изришно бях подчертал че монтажа важи за прелюд.Ако искаш изрови темата и я прочети отново.

 

Публикувано изображение

 

Сега се сетих че днес правих снимки.Една прясна добавка,тук се вижда ясно че буквално канала ми е неизползваем в момента(пиша го и го показвам като доказателство)и че няма как да ги изкарам тези"прословути полуоски поне до другия уикенд.

Ето можело значи.Винаги трябва да се стигне до тук за да стане нещо и затова изчаквах максимално много преди да я напиша.Може би и ти чакаше това.

Писах на Драгича понеже знам, че сте гъсти и не можех да те намеря.Ако ми вдигаше надали щях да му пиша и да занимавам въобще някой от форума с нашите работи.

Никога не съм ти звънял и не съм ти казвал сложи ми мотора утре.Единствения път когато си позволих да ти кажа КОГА МИ Е УДОБНО беше преди да дойда на очни и ти казах, че ми най-удобно тогава понеже ще съм 1месец в Варна и като си мислех, че ще мога да ти помогна при монатажа нещо.

 

Ти каза нямам възможност вкарал съм тойотата и гаража е неизползваем.ОК няма проблем.Аз ти казах, че и гараж имам в Варна мога да ти осигуря (с канал лебедка и ключове) по предложението не беше коментирано и телефона не беше вдигнат.Тогава почнах лекичко да се дразня.И от тогава насам свързването с теб беше много трудно и последвано с странни събития.Което ме подразни още повече.

За въпросните реплики които визираш и ти ги е казал Димо ,,Да доста съм те нареждал пред него'' но си е нормално след като 20дена бях във варна и не можах да се видя с теб или да разбера, че полуоски ДЖУЧ.

И ако ми беше вдигнал като бял човек да ми кажеш Галинчо сега немога мой приятелю очертава се към юни(примерно) да мога.И немога ти дам полуоските сега понеже ....... ПОЛЗВАЙ СИ ТВОИТЕ ЩЕ СТАНАТ ти потъна някъде.Аз не съм майстор немога да гадая.

Ходих при чикири говорих с него, той говорише ми за въпросните кабели,, и пак докато се раберем ядже ба имам ли нужните кабели и ли не, изписах света''

И сега сега сещаш ли се до къде ми стига простотията след като си водя сам дискусиите и трябва да гадая.

И с това не ми звъни повече ми е доста обидно жалко, че нещата винаги опират до тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галине моля те спри се с глупавите си обяснения,стига с твоите оферти за други гаражи за монтаж,на двигателя ти.Кои мои думи не можа да разбереш че нямам възможност и не знам кога ще имам да отделя каквото и да е време за твоя двигател???Ставащ вече смешен,мисли преди да пишеш,не ми тълкувай думите погрешно.пп.Пак ще потретя че когато ти е кефнало да си сложиш двигателя аз не съм имал въжможност и не знам кога ще имам.Затова нищо не ти казах да не прозвучи като лъжа.Кое не успя да разбереш???Или кво си викаш:аз съм си в правото когато кажа тогава ще ми го сложиш:А?Да Галине ама не!Мина цяла година.Ти се съобразяваш с мен не аз с теб.Помисли си над думите ми добре!Нямам какво да напиша повече по тази тема.Ако мислиш че си прав ок.Прав си аз съм виновен.Край.

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галине моля те спри се с глупавите си обяснения,стига с твоите оферти за други гаражи за монтаж,на двигателя ти.Кои мои думи не можа да разбереш че нямам възможност и не знам кога ще имам да отделя каквото и да е време за твоя двигател???Ставащ вече смешен,мисли преди да пишеш,не ми тълкувай думите погрешно.пп.Пак ще потретя че когато ти е кефнало да си сложиш двигателя аз не съм имал въжможност и не знам кога ще имам.Затова нищо не ти казах да не прозвучи като лъжа.Кое не успя да разбереш???Или кво си викаш:аз съм си в правото когато кажа тогава ще ми го сложиш:А?Помисли си над думите ми добре!

Това ми бяха думите преди 2 месеца.Сега думи нямам.Само си ПИША.Както виждаш съм си намерил кой да ми сложи мотора, което би трябвало да те води на мисълта, че съм те отписал като вариант.Последните 3-4 седмици те търся за въпросните полуоски и според теб как щах да разбера тази информация, която чак сега ми каза, след като написаш помията.Може би някой слънчев ден щеше да се сетиш, че може да ми звънниш и да ми каже абе имам ей тука едни полуоски.Ама може и без тях.Със здраве доги нищо лично. Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля накой страничен да прочете моите думи и да се опита да обясни на колегата това което той не е успял да разбере,аз се изчерпах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като двигателят е продаден с уговорка з амонтаж смятам че е редно да бъде спазенаако е имало срок за този монтаж е трябвало да го оведомишпп.Не е моя работа просто си казвам мнението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм казал че има срок,но не мисля че трябва да съм на линия на момента когато колегата каже,затова съм му обяснил.Не съм му отказал да го сложа просто му казах че когато имам време ще му се обадя,с кое се свързва моята вина в случая?Миналата година цялата беше на негово разположение.Кой е прав сега?Доста хора ме познават лично и мисля че не съм направил на никой лошо впечатление като някой некоректен човек,винаги съм бил услужлив и съм помагал на много хора,че недоволни ще има и от мен то е ясно,просто не мисля че аз имам каквато и да е вина в случаяРаботата малко става че кокошката като и дойде яйцето на г.за тогава бяга да снася

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената ти вина с случая според мен е че не си му вдигнал телефона да му обяснишиначе ако трябва да съм честен и мен ако ме потърсят след година време сиг ще реагирам така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ся кво са 400-500 лв за монтаж:):blink: на фона на 3000 ( :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е,но явно съм си имал причина да не вдигна.По цял ден блъскам като замаян и се ядосвам с мои си проблеми,които не касаят никой,просто не съм сметнал че е бил удачния момент да вдигна и да ставам съпричастен на други проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двигателя си го слага по собствено желание на друго място,защото не му се чака,за полуоските вече писах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се обясняваш, кога можеш или не :) . Когато гушна парите ги взе веднага нали? Поне обяснение му дължеше, за времето, което ти е нужно за работата. Истината е че се получава винаги в Бг така щото се разчита на юнашко доверие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче сме всички големи сеирджии , не останаха ли мъже в тоя форум бе ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се обясняваш, кога можеш или не :) . Когато гушна парите ги взе веднага нали? Поне обяснение му дължеше, за времето, което ти е нужно за работата. Истината е че се получава винаги в Бг така щото се разчита на юнашко доверие.

Колега когато четеш между редовете така се получава"почваш да пишеш глупости"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето въпростното ми писмо към драгича, след което драгича ти е споменал и ти толкова си е афектирал.Съвсем в тон и без никакви задължения.Просто молба към човек на който се възхищавам за труда и любовта към марката.Писмо към драгича.От мен:То за капака ясна работата.Той сега нали е червен ще се опитам да му добавя бялото.За блока събирам инфо какво може да се направи за да изглежда добре.Ако се пръсне прахово сиво или бронз някав такав цвят мисля, че ще готино но незнам дали е възможно.Имам друга молба към теб.Говоря с Догито за слагането на мотора но ми казва сега немога и нищо конкретно кога може.Не ми дава никаква дата кога може.Общо взето ме отсвирва според мен.Поговори с него(Нали сте френдове) да се разбираме кои кога и защо, че чикирики ми закичи 500лв за саупа.Каква е вероятноста да пасне волан от сивик 8 на прелюда?От драгича:С Догито сме в много хладни отношения откакто напусна работа при мен.Това си е ваш бизнес сори 4е ти го казвам.ЗА волана не знам Ето едно от моите предложения, които бях написал и които догито каза, че е изтрил и няма думи.Все пак предложение в краен вариант след като не ми беше отговорил на предното за гаража.И след неговия отговор си се насочик към другия вариант с плащането и турсене на останалите при него полуоски.ПАК КАЗВАМ НИКОГА НЕ СЪМ ТЕ ЗАДУЛЖИЛ С СРОКОВЕ, ПРОСТО НЕ МИ ОТГОРИ КОГА.А ТОВА Е ДОСТА ГАДНО И ЗЛЕ ЗА МОЕТО БЪДЕЩО ПЛАНИРАНЕ.Румба виждам, че не ми отговаряш.Предполагам нямаш време.Може би наистина не ти се занимава.Имам предложение.Ще си закарам мотора да ми го сложат, което струва 300лв аз поема 2/3 от цената демек 200 ти 100.И определено няма да те занимавам повече с каквото и да било.Затова те питах за филтара и външното запалване да предложа да реваншираш някакси с нещо.Или просто ми кажи тога можеш да го сложиш-този месец,другия месец или след 2г.Аве Галине какво да ти поема аз???Това че ти миналата година не можа да си купиш кола да ти сложа мотора аз какво съм виновен?Не се чувствам задължен към теб по никакъв начин и не съм бил длъжен да те чакам да си готов и когато кажеш да съм на линия.Мисля че достатъчно жестове направих към теб,най-малкото че двигателя стоя при мен половин година.Да не прозвучи грубо но оправи се както намериш за добре,казах ти че нямам абсолютно никакво време в момента да се занимавам с слагане на двигатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кОлега писал съм в унисон с това, което чета. Ако става въпрос за някакъв странен вид кодирана любовна кореспонденция-извинявай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и?Като постваш лични съобщения поне направи ли си труда да ги прочетеш и разбереш?Под думите:нямам абсолютно никакво време в момента:какво разбираш?Ако съм аз щях да пробвам след месец,а не всяка седмица.Даже последното съм ти набрал яко че едва ли не съм те поставил пред свършен факт и ще си монтираш двигателя някъде другаде,чак ми искаш пари затова.Пишеш че не си ме задължил с срокове,но ме питаш кога???Аз ти отговарям съвсем откровенно че не знам защото съм зает.Ако аз те питам и ти имаш работа но не знаеш докога как ще ми отговориш?

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А само и аз да кажа нещо .Щом Доги му каза на пича , че ще си има полуоски ще има ,са какво се хванахте па и за тях ебати интригантите малеееееееее.

 

Контактувам с /// знаеме се от телефона ако се видим даже ще се одминем/// doggy от поне 7 или 8 месеца ,пращал ми е неща за моята кола и те са си при мен! Занимавал съм го човека с какви ли не въпроси и ми е отговарял и помагал .Последно даже бях забравил да му пратя едни данни ,човека си чупи телефона да ми звани да ми обяснява кое как и какво.

 

За мен колегата си е много точен!!! Проблема е че май сеирджийте станаха много :) !

 

 

П.п sAsKE тия интриги и сплетни на любов ли ти приличат?

 

П.п2 едмундо Аз доколкото разбрах тука проблем за полуоски няма има за монтаж който май е решен ,каде е проблема?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да не ми намесвате името и в тоя скандал.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти голям газар бре---пича ти киха като арабин предварително 3 хилки в който влизат и монтаж----той те пита а не настоява за срока на монтажа, ти за капак ша скатаеш и полуоските и накрая му се икараш да не ти звъни че си мнооого зает...кво не разбра пък ти....!!!!!Че накрая и него изкара виновен....НЕ СИ ПРАВ...реванширай се по някъв начин щот иначе тва си е мизериика отсякъде!Никакво доверие напоследък не цари във форума всичко е прееби другарчето....

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче така е,аз не съм казал че няма да има полуоски.Описал съм по горе защо в момента няма,вината ми е че не съм му вдигнал да му кажа това го разбрах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.п sAsKE тия интриги и сплетни на любов ли ти приличатЗададе отговор :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОГИ ЩЕ ТЕ ЧАКАМ ДА МИ СЛОЖИШ МОТОРА И ДА МИ ДАДЕШ ПОЛУОСКИТЕ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти голям газар бре---пича ти киха като арабин предварително 3 хилки в който влизат и монтаж----той те пита а не настоява за срока на монтажа, ти за капак ша скатаеш и полуоските и накрая му се икараш да не ти звъни че си мнооого зает...кво не разбра пък ти....!!!!!Че накрая и него изкара виновен....НЕ СИ ПРАВ...реванширай се по някъв начин щот иначе тва си е мизериика отсякъде!Никакво доверие напоследък не цари във форума всичко е прееби другарчето....

Колега досега като съм ти чел постовете ми изглежда да си интелигентен човек.И ти ли не си направи труда да прочетеш темата,ами реши да се изсереш както ти дойде?пп.Гъзар съм си Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенче така е,аз не съм казал че няма да има полуоски.Описал съм по горе защо в момента няма,вината ми е че не съм му вдигнал да му кажа това го разбрах.

Еми някой да земе да я заключи тая тема и се разберете по телефона с колегата ебати сплетните тука в 10 дена .Една ли две теми бяха нц нц нц цнц ццц.........П.п даже си и е време за коша . Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти голям газар бре---пича ти киха като арабин предварително 3 хилки в който влизат и монтаж----той те пита а не настоява за срока на монтажа, ти за капак ша скатаеш и полуоските и накрая му се икараш да не ти звъни че си мнооого зает...кво не разбра пък ти....!!!!!Че накрая и него изкара виновен....НЕ СИ ПРАВ...реванширай се по някъв начин щот иначе тва си е мизериика отсякъде!Никакво доверие напоследък не цари във форума всичко е прееби другарчето....

Колега досега като съм ти чел постовете ми изглежда да си интелигентен човек.И ти ли не си направи труда да прочетеш темата,ами реши да се изсереш както ти дойде?
Прочетох я цялата...знаеш ли кое ме издразни-1-парите са предплатени което предполага още по-лоялно отношение2-да не си вдигаш телефона и да не отговаряш на лични...някак си не звучи сериозно,дори не звучи мъжки..3-тая история с полуоските ....Затова сме тук затова и повечето пазаруват от вас....затова и отношенията трябва да са по-точни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванов,то проблем досега нямаше.Нито бях отказал,нито бях дал дата за монтажа,но Галин реши че е прецакан,затова се леят яко лайната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти голям газар бре---пича ти киха като арабин предварително 3 хилки в който влизат и монтаж----той те пита а не настоява за срока на монтажа, ти за капак ша скатаеш и полуоските и накрая му се икараш да не ти звъни че си мнооого зает...кво не разбра пък ти....!!!!!Че накрая и него изкара виновен....НЕ СИ ПРАВ...реванширай се по някъв начин щот иначе тва си е мизериика отсякъде!Никакво доверие напоследък не цари във форума всичко е прееби другарчето....

Колега досега като съм ти чел постовете ми изглежда да си интелигентен човек.И ти ли не си направи труда да прочетеш темата,ами реши да се изсереш както ти дойде?
Прочетох я цялата...знаеш ли кое ме издразни-1-парите са предплатени което предполага още по-лоялно отношение2-да не си вдигаш телефона и да не отговаряш на лични...някак си не звучи сериозно,дори не звучи мъжки..3-тая история с полуоските ....Затова сме тук затова и повечето пазаруват от вас....затова и отношенията трябва да са по-точни :)
Колега не ме бъркай с търговец,затова ти казвам че не си запознат с проблема.Дигателя си беше лично мой,който реших да продам.Друго няма какво да обясня.Понеже и ти натъртваш за цената 3000лв.Ще кажа че го продадох обслужен след по малко от година каране с загуба от 1000лв.Поради простата причина че съм го купил за доста повече пари.Капиш?Парите също не са били предплатени.Колегата си го беше купил и си беше лично негов двигателя.Беше на съхранение при мен докато си купи кола и бъде монтиран в нея.Той си взе двигателя поради простата причина че при мен вече пречеше,а той не беше наясно кога ще има такава кола за която е двигателя.До колко не съм лоялен според теб? Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Румба виждам, че не ми отговаряш.Предполагам нямаш време.Може би наистина не ти се занимава.Имам предложение.Ще си закарам мотора да ми го сложат, което струва 300лв аз поема 2/3 от цената демек 200 ти 100.И определено няма да те занимавам повече с каквото и да било.Затова те питах за филтара и външното запалване да предложа да реваншираш някакси с нещо.Или просто ми кажи тога можеш да го сложиш-този месец,другия месец или след 2г.Аве Галине какво да ти поема аз???Това че ти миналата година не можа да си купиш кола да ти сложа мотора аз какво съм виновен?Не се чувствам задължен към теб по никакъв начин и не съм бил длъжен да те чакам да си готов и когато кажеш да съм на линия.Мисля че достатъчно жестове направих към теб,най-малкото че двигателя стоя при мен половин година.Да не прозвучи грубо но оправи се както намериш за добре,казах ти че нямам абсолютно никакво време в момента да се занимавам с слагане на двигатели.Добре доги аз те питам кога имаш ти пак нищо не казваш.Обясних ти че нямам време и скоро няма да имам,намери някой да ти го сложи ЕТО ТОВА Е ПРОДЪЛЖЕНИЕТО НА ПРЕДНОТО ПИСМО. ===ЕТО ОТ ТУК РАЗБРАХ, ЧЕ СЪМ ПРЕЦАКАН==== с уважение Галин.Доги стига с тия обиди и не цензорни думи аз ЛАЙНА не виждам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Галине ако ти бях казал примерно че след 6 месеца ще имам време да ти го сложа ти нямаше ли да се чувстваш пак прецакан?Просто е така защото ти искаш да си караш колата"ВЧЕРА"А аз ти казвам ще ще стане"УТРЕ"Сега разбра ли ме?Затова съм"черен"

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп.Гъзар съм си

Няма да взимам отношение по темата. Просто искам да кажа че и аз ако имах АЕ86 и аз щях да съм гъзар :huh: Дай боже всекиму :) Ако ме чакаше такава машина никой и нищо не може да ме откъсне от нея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей теро развесели ме.Може подсъзнателно заради него да съм се надул,хахахапп.Има нови снимки в Тойота форума,може да ги разгледаш

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един глас за Румен :huh: според мен си е напълно коректен и е излязъл лоялен към колегата "Галинчо".Друг е въпроса,че монтажа се е проточил далеч напред във времето,просто си има и други ангажименти(за което не можеш да го виниш).А и толкова много време(по прочетеното съдя)е минало,че не може хоп когато кажеш ти и да си остави всичката работа и да ти прави суапа.Познавам Румен и мога да потвърдя,че е доста сериозен човек.И в никакъв случай това недоразумение не може да го причисли към "НЕКОРЕКТНИТЕ" или "МОШЕНИЦИТЕ".

Редактирано от Golf-Assassin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изводите всеки ще си ги направи сам за себе си...не сме тук за един ден..всеки нормално мислещ човек ще отсее истината от плявата,поради тая простичка причина ,погледнато в дългосрочен план ,някой ще загуби част от реномето си...но ти си зает имаш си нов проект...така че не се занимавай с глупости,натискай тойотата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...