Jump to content
DROGI

Оферта за колегите от форума

Recommended Posts

Здр. колеги искам първо да се извиня на модераторите ако не е мястото на темата тук.Значи колеги имам предложение за всички фенове и колеги от форума да си мият колите место на 16лв на 8лв вътре/вънка.Тази оферта важи за мивката на шела в люлин 10 преди мак доналдс от 8вечетра до 7сутринта.Да поясна на модераторите че аз нямам никва печалба от това,аз също си плащам там,просто шева ми е познат и той е фен на японските машини.И реших да говоря с него за офертата.

Редактирано от DROGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това си е оферта! +1 Бира за Шефа ти ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи, може ли да дадеш карта на въпросното място? Ще пътувам от Ориндж Каунти до Люлин май ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, то това ми е супер близко бре! Евала, колега!!!:lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега офертата важи ли за автомобили POWERED BY HONDA :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това опоменато ли е някъде там,или на господата които мият колите?Или просто колата ти е Хонда или друга японска марка и в тази часова зона ползваш преференциите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офертата е ЧУК ахах ако стане ще съм много доволен. И вероятно привечер ще стават мини Хонда срещи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а бе хора много издуват цените в тая София :) по тия автомивки,тук във Велинград ми взимат 6лв вътре/вънка! И съм доволен,за 16 лв тук ще си я измия 3 пъти и половина :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде давай адреса и казвай от кога важи офертата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде давай адреса и казвай от кога важи офертата

Колеги крата ще потърся иначе се намира,като идваш от центара по новия път минаваш тунела и на светофара на омв правиш десен,след 200-300 метра от дясно е ШЕЛ.Значи колеги офертата е за всички ползвашти форума,тази вечер ще се срешна с пича и ще опсъдим всичко подробно,новини към 12-12.30 нощеска. :afro:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно за мини срещите на хонда има цял булевард по които да се дава ръчка,шита е че почти винаги има МИЛИЦИЯ.........но това е подробност и няма почти движение. :afro::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра оферта :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги точно това е мястото.Офертата отваря врати на 2-ри от 20.00ч до 7 сутринта.Аз ще съм там надявам се да срешна малко форумни бегачки,тъкмо ще се запознаем(на мен това ще ми е първата не офицялна среща)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това място поне мен ми излиза, че е някъде на границата между Kansas и Oklahoma.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това място поне мен ми излиза, че е някъде на границата между Kansas и Oklahoma.

Мда - там някъде е! :lol: ...Ама к'во пък, има игрище за голф ;) ...Сега майтапа настрана - офертата е много добра,мястото ми е супер удобно, ама като дойда с CR-V-то да не ме таксувате като бус/камион, в талона ми пише "лек автомобил"! :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колеега те с бусчета неси играят,само с ТИРОВЕ. :ph34r: Няма проблем колеги,ЦР-В ЦРХ СИВИК сичко на едно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, супер! :ph34r: И като дойдем на място - каква е "паролата": "Търсим Drogi за прИмоцията?" ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, супер! :D

 

И като дойдем на място - каква е "паролата": "Търсим Drogi за прИмоцията?" ? :P

С тия ДРОГИ да не хванеме промоцията от 24+72ч. задържане под стража в 9-то районно............... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХ това са подробности а сега по прИмоцията момчетата дето мият знаят за кво става на въпрос,и на 2-ри аз ще съм там.Както приемам оферти от ваша страна как да се процедира,за по нататашно деиствие.Да се раздават някви картончета с номера на колата който ще си стоят в вас,и ще се показват при следващо идване,или нещо тъкова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги времето днеска е цифра зле ако някои реши ди мине през шела,аз ще съм там най-вероятно в кафето свиркаите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах колеги маи няма навити за ПРИМОЦИЯТА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да няма я виж наъвн кво FUCKED WEATHER е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eхх, колко готино. Браво на човека. Само свързката да каже, ква е паролата и всичко изглежда опечено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги които иска отива след 20.00ч. и казва че е от форума и момчетата знаят за кво става на въпрос.По нагоре бях писал да дадете предложение как да става процедурата,опсъждаме решаваме и аз говоря после с човека.Аз предложих да се давата по натам къртончета с рег.номер на колата които си седи в вас,и се показва като се доиде на шела.Да няма идва си пича с гЪлфо 3-та и ми вика аз съм от форума :dry: примерно.Предполагам че повечето колеги от форума имат стикери,както и има тъкива дето нямат още возило или имат и др коли,за това моля за предложения от ваша страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Кажете име и адрес на автомивката и мога да направя шаблони за обикновен принтер за намалението и да се принтират, евентуално попълват и всеки фен да си го носи в портфейла и да показва като иде на мивката. Но има хора с повече от една Хонда/японска кола, така че имайте го в предвид като давате акъл.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на OMV колеги може и сами да си я измиете за около 3лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз не карам никои да си мие колата там,всеки има правото да избира на коя фирма ще използва услугите.Колега адреса е жк.Люлин 10 бл.Добринова скала бензиностанция шел. Може да се пуснат тези къртончета с с оставено празно поле за номера,и след като доиде някои да му се записва номера и да се дава.Тези неща се правят да ни е по лесно на нас,както колегите които имат повече от 1-на японска кола ще им се дава 2-ро картонче с номера на 2-та кола,след като има 1-но идване с нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви картончета колега?Нали всеки може да си ги фалшифицира.Направо всички хонди със стикер да са добре дошли и готово!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали секи може да си направи стикер по поръчка. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за инициативата :)Парола: аз съм от форума и готово :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде колегата дето е бил снощи на шела,да изкаже мнението си. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, важи ли все още офертата с автомивката? Някой пробвал ли е вече да си мие там автомобила при тези условия и доволен ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега офертата е валидна още,има няколко хонди дето идват на мивката,те да кажат как седят нещата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕ КОЛЕГИ ОФЕРТАТА Е В СИЛА ОЩЕ.ВРЕМЕТО ЗЕ ДА СЕ СТОПЛЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля евентуално да я пробвам довечера или утре вечер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...