Jump to content
No Limit Performance

Писта Сливен / Писта Божурище / Писта Дупница

Recommended Posts

И тия Г(ей) Тец-и не разбирам какво им вярвате изобщо.

Къде видя написано че им вярваме ? по-интересния въпрос е "Какво разбираш от апаратура ?" и защо й вярваш ? мислиш ли че всичката апаратура в България има един и същ клас на точност ? Убеден ли си че две апаратури, измерващи в един и същ момент, една и съща кола, ще дадат дори подобен резултат в рамките на грешката си ? Г-тех е единствения разумен начин да сравниш две писти или колата си през два последователни дни - вярно иска малко анализ в последствие, не е толкова добър като уредите от класа на дрифт бокс, но пък е ефтин :lol: и върши добра работа за драгаджии ... интересно ми е как иначе си правите тренировките ... имате писта с апаратура всеки ден ли ? или по гъзомер и с телефона ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за тая пловдивската и аз съм чувал ,че вървяла :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ВИ КАЖА честно далеч сте от истината пожечето хора тук вав форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Г-тех-а е полезен единствено и само да показва разлики между различните рън-ове.Киро спомена,че нековия Г-тех е дал почти същото време като на пистата,но с 15 стотни разлики.Колеги,във всеки един спорт със времеизмерване във тези 15 стотни реално могат да влязат 15 участника(при засичане до втори знак след десетичната запетая,а пък за хилядни не ми се мисли).ПС:Всеки един миг в настоящето е различен от тези от миналото и не може да се повтори в бъдещето!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС:Всеки един миг в настоящето е различен от тези от миналото и не може да се повтори в бъдещето!!!:lol: Да не си гледал Междузвездни войни, завръщане в бъдещето и герои успоредно? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи лок4о мама му стара на всиака манжа меродиа си. в деистителност дали си толкова на ти с нещата ве да го еба. само шлака.едни и сщи работи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам какъв фен на този спорт и какво уважение трябва да имаш към колата си за да биеш път до София да паднеш с 5 6 коли от Астра-та на Гелето и да бъдеш бит с малко от друга кола . Просто звучи абсурдно да не е давал гас :lol: просто толко ви вървят колите в източна България :dry: Честа на София беше защитена от доста конкурентна на нашата марка кола а именно АСтра C20XE която наистина показа какво е да върви една кола. Правете си изводите. 14.3 време на дупница а бие 13 секундни сливенски коли с не малко :huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само не знам в софиа кога е имало 13 секундна хонда освен на цецо илиаев ама това е друг вапрос.

Редактирано от ZUM_SPEED

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло в България няма реално дадено 13 сек време на хонда :lol: тази заблуда наречена Сливен си я избийте от главите :dry: защото накрая само се излагате 15 секунди софийски коли да ви бият като мачета :huh: и като излезне ниска 14ска кола направо да няма участи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло в България няма реално дадено 13 сек време на хонда :) тази заблуда наречена Сливен си я избийте от главите :) защото накрая само се излагате 15 секунди софийски коли да ви бият като мачета :) и като излезне ниска 14ска кола направо да няма участи :)

:D:lol::dry::lol::D :D :) :) :wacko: Брато ти си мноо голямо сукалче, чак ти се чудя на стратегическото мислене ... ти ли намери да даваш оценка на автомобилния спорт в България , малееееееееееее.Ти ли , ти лиии ... ето го твоя идол :lol:http://vbox7.com/play:7f00a55ehttp://vbox7.com/play:266b4f6a... а на Серес кво викаш , там редовни ли са времената или и техните 10-11 сек коли ще падат от 18++ секундни Шопски сувалки :huh: Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да кажа кажа че нямам думи колега (десертиигъл или може би господар...... ако не се бъркам.)това че твоита кола неуспя да даде под 15... незначи че другите немогат не го ли разбра, а за тая астра си е драг кола(вгледаи се в нея малко няма джамове капака и е прозрачен кои знае още какво няма и фар няма) ако не се лъжа нормално е да даде добри времена :lol: :lol: :) :) тая година се надявам да ви видя всички стига да има драг-че на Сливени да видим 15-секудните хондички налиния сигурно ще дават 13-ки на сливен :)защото явно всички 13-14 секудни коли на СЛИВЕН СА МЕга бавни !!!!и на божурище и дупница дават средни 15-ки :):lol::dry::huh::) :) :wacko:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За времената и аз съм съгласен ,че са много различни ....... поне по това което се вижда на чертата извън пистата .....На Дупница е най-зле .... баир и гадна настилка в началото .... Божура беше с почти същия баир , но се стартираше много по-добре ...... ,а Сливен е най-оптимистичен равно даже с лек наклон и ако си с хубави и подходящи гуми правиш и перфектен старт !Това пежо не може да се знае на 100% в каква кондиция беше на гостуването в София .... от Астрата на ангел 14.0 на Дупница пежото падна с 4-5 коли ....С хонда ,която 15.2 на Дупница и претърпя малко тунинг та да е била 15.0 пежото беше пълен кантар до 180-190 км/ч 2-пъти :lol: Имаше и видео , но нещо не се качва знам ли защо !?Според мен на мерилката в Сливен има зверски Ролаут и от там иде тая разлика ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 см :lol: мисля че беше последно

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За времената и аз съм съгласен ,че са много различни ....... поне по това което се вижда на чертата извън пистата .....На Дупница е най-зле .... баир и гадна настилка в началото .... Божура беше с почти същия баир , но се стартираше много по-добре ...... ,а Сливен е най-оптимистичен равно даже с лек наклон и ако си с хубави и подходящи гуми правиш и перфектен старт !Това пежо не може да се знае на 100% в каква кондиция беше на гостуването в София .... от Астрата на ангел 14.0 на Дупница пежото падна с 4-5 коли ....С хонда ,която 15.2 на Дупница и претърпя малко тунинг та да е била 15.0 пежото беше пълен кантар до 180-190 км/ч 2-пъти :lol: Имаше и видео , но нещо не се качва знам ли защо !?Според мен на мерилката в Сливен има зверски Ролаут и от там иде тая разлика ....

Астрата е 14.0 със сликове ... а като се гониха с Пежото мисля беше без сликове. Та се предполага, че е била около 14.5 при стартовете с Пежото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тия Г(ей) Тец-и не разбирам какво им вярвате изобщо.

.......интересно ми е как иначе си правите тренировките ... имате писта с апаратура всеки ден ли ? или по гъзомер и с телефона ...
Да, имаме писта всеки ден и нощ даже, но за съжаление нямаме измервателна апаратура (за сега ;) ).И да, вярвам на гъзомера си повече отколкото на Г-тека :) . Ако се засечем някъде по пистите в пряк двубой ще разбереш защо :) Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много закани много хранилка ...дано само половината не са безпочвени :) Че иначе нема е интересно по пистите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1r1L моля те не ме обвързвай с други колеги от форума , аз визирам хондата на Традуъкути не на rocnogap , който не познавам лично , а само съм го виждал на бояна. То голяма разлика между двете коли реално няма единствено старта е по силен на червената. Та просто исках да кажа , че времената не са ви актоални защото после става смешно като колите ви падат на стрийт старт от доста по "бавни" коли поне по времепоказател , но на друга писта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва софиийсиките бегачки голяма работа, да вземем да дойдем да се образоваме малко, барем си смъкнем времената на 400м с 4-5 сек. Ако ще си купувам кола ще е от там, че поне да знам че е бърза. По-бавните времена в с София ги правите щото сигурно ви е толкова мръсен въздуха че турбо мега въздушния филтър за 5лв не може да смуче качествено и от там сместа беднее и за това така се получава :) :) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1r1L моля те не ме обвързвай с други колеги от форума , аз визирам хондата на Традуъкути не на rocnogap , който не познавам лично , а само съм го виждал на бояна. То голяма разлика между двете коли реално няма единствено старта е по силен на червената. Та просто исках да кажа , че времената не са ви актоални защото после става смешно като колите ви падат на стрийт старт от доста по "бавни" коли поне по времепоказател , но на друга писта.

извиняваи ако съм ви объркал уви еднаквите коли еднаквия стил на писане и еднаквия град са ме подвели явно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Most_Wanted, ako няма въздух сместа се обогатява :) Пак да се изкажеш неподготвен, твоя платноход като се задвижва от вятъра ще се обясняваш във форума на "Бг морски туризъм" ;) ;)

 

Колите на колегите от София вървят добре, не трябва да се омаловажават ама малко се бъркат в някой отношения :) Ония бил паднал нам къде си от нам кой си не е показател колко точно върви една кола. Пък да не говорим да правиш после съпоставка с 3-та и 4-та. или да мериш с Жтека и да се само заблуждаваш с някакви космически циври.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готви ли някой сериозна Хонда за клас А през тази година ... само ЦРХ ли ще е се пробва за челни места в този клас?Нещо много орязано със сериозен мотор ще се появи ли? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, имаме писта всеки ден и нощ даже, но за съжаление нямаме измервателна апаратура (за сега ;) ).И да, вярвам на гъзомера си повече отколкото на Г-тека :) . Ако се засечем някъде по пистите в пряк двубой ще разбереш защо ;)

браво на вас, а с какво мерите ?браво на теб, явно си човек на вярата !браво на колата ти, по-бърза е от 100 коньово кончерто ! ;) ... ама не схващам връзката с измерването ... ще ми обясниш ли ?постове в темата са предимно заяждания и наредби :) ... ако продължите в същия дух темата отива в небитието и всички злодеи ще се възползвате правилника на форума ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега "deserteagle" ще те замиля както замолих и колегата "Westbam" да не се коментира моята кола. Създават се излишни интриги званят ми непознати за някакви стартове била вървяла незнам си какво. Направил съм си приятна за каране евридейка и всичко спира до тук. БЛАГОДАРЯ за разбирането !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rocnogap Последно не беше на това мнение с модерното и по тежко ВТИ окачване :) . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги(най-вече от западна България)хондаджии,моля заповядайте за сверка на писта Сливен(предполагасе,че до 30-40 дни ще се организира драг дей)!!!Много добре знаете,че сверка на Божура е невъзможна,а на Дупница Терориста ви накара да си говорите сами,та затова Сливен ми се струва най-реална и актуална писта.Евала на Геле,че докара Астрата на Сливен,впрочем поразходи я с платформата, там му се изсмяха на творението та даже не я и разтовари.Аз знам 6 Рекс-а и един Сивик(всички са стрийт коли без никакви липси по интериор и екстериор),които ще дадат по-добро време от всички софийски атмосферни Хонди плюс на идола ви Геле Астрата.Не съм пристрастен и затова добавям и 2-3-ма психопати от В.Търново,чиито атмосферни Опел-и също ще се изгаврят зверски със уест-сайд великаните .ПС:Най-бързите коли в клас А са правени много далече от столицата,затова моля да не коментираме тая тема!ПС2:Този пост беше своеобразен стимул към колегите скептици относно провинциалните ентисуасти като мен,а именно-моля заповядайте на най-удачното място за сверка в директен двубой,а именно писта Сливен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС:Най-бързите коли в клас А са правени много далече от столицата,затова моля да не коментираме тая тема!ПС2:Този пост беше своеобразен стимул към колегите скептици относно провинциалните ентисуасти като мен,а именно-моля заповядайте на най-удачното място за сверка в директен двубой,а именно писта Сливен!

Адаш , значи , който иска бърза кола ... Да бега от София :) П.С. - Не се заяждам ;)П.С.2 - На драговете съм само зрител , така че не съм страна по спора :) Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш,тва го каза ти.Аз не казвам,че в София не може да се направи бърза кола от гореспоменатия сегмент, просто там приоритетите са малко по-различни и доста по-модерни :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам да питам нещо по темата, щото не разбирам. Не съм състезател.Та тука се твърди че примерно пистата в Сливен времената са нереални спрямо софийските или обратното. А каква е базата на която се позовавате. Примерно къде времената са абсолютно 100% реални, за да се направи обосновано твърдение че тук или там времената са нереални?Например имаше твърдения че кола Х на Сливен показала 14сек, а на Дупница или Божурище дала 15.2сек (примерно) и че сливенското време е нереално спрямо Дп или Сф. Въз основа на какво се твърди че Сф и Дп са база (реалните времена)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си ли чувал за теория на вероятносите или така нареченото тука има тука нема . -_-:) :) :D:huh::D:huh:-_-:) :) :D :D :lol::lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички времена са реални ... за условията и времето когато са поставяни. :huh: И всички времена и писти са по-гадни от тези в чужбина!!! Няма какво да спорим ... взима се апаратурка и се мери денивилацията на различните писти ... надморската височина е ясна ... и готово... ще разберете съвсем ясно къде е най-неблагоприятна пистата за даване на времена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто след 30-40 дни за Драг дей се надявам да ви придружа в колоната до Сливен.Нещо като битка Изток vs Запад се заформя май :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е обявено, че след 30-40 дни ще има драг дей? Сливенските организаторите ще си направят ли сайт в който да пускат инфо...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никъде не е обявено,прочетох на Мартин поста по-горе :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То се предусеща кога ще е драга :huh: Като стане много нажежено и почнат скандалите начи наближава и драг ден -_-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като битка Изток vs Запад се заформя май :huh:

....абе то нямаше ли спор и между Варна и Бургас кои са най бързите Хонди или това ще е отделен турнир -_-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като битка Изток vs Запад се заформя май -_-

....абе то нямаше ли спор и между Варна и Бургас кои са най бързите Хонди или това ще е отделен турнир :huh:
Искам сички VS мене .... ахаха ама ще носа кантар с кука за риба ..... и изравняваме килата на сите хонди :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо като битка Изток vs Запад се заформя май :lol:

....абе то нямаше ли спор и между Варна и Бургас кои са най бързите Хонди или това ще е отделен турнир :lol:
ние маи се водим от източната част немислиш ли ? :huh:-_-:) :) :D :D :lol: Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който колкото пари има толкова му върви колата , разбирасе ако е направена правилно. Чест прави на рибока , че изкарва пълен сток б16ска vs N/A хонди с незнайно колко пъти дори и от собствениците си отваряни мотори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че изкарва пълен сток б16ска

:huh:-_- Айде стига с тези глупости. Пълен сток :lol: :lol: :lol: Ами тогава трябва да ви е срам че една стокова Д15 ви създава "проблеми".

 

TrAdIuLi, като искаш всички с/у тебе аз ще дойда с москвича :) да видим кой по-здрав. :lol: Пак се размечтахте тука с някакви килограми и т.н. нали се биете в гърдите че карате бързи Хонди , какво значение има кой колко кила е ? тя една кола като е бърза ако ще и 3 тона да е все тая ! Не е ли така ?? :) С-ката като е 1200++ пак само си мечтая да вървя толкова, нищо че съм дооооста по-лек :D

 

 

п.п. Не се заяждам, даже ми е весело :D

п.п.п. Допълнение: Д15-ката не е само една :lol:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,четете и между редовете!Максо,относно драг-дей в Сливен използвах думата ,,предполагам,, и се надявам предположенията ми да излязат верни.ПС:Риба,стига с тез кантари!На всеки му е ясно,че по-леката кола ще е по-бърза при еднакви условия,което ме навява на идеята да привикаш Геле да ти поразтовари малко Сивик-а :huh: .

Редактирано от Martin Raynov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...