Jump to content
ceco_accord

Одисеята продължава

Recommended Posts

Нещо свежо и не зле изглеждащо си е направо "добрата новина". Стилен и премерен модерен дизайн, готов за серийно производство. Познатото реноме на досегашните генерации може и в прародината на Омир да "доплува". Дано после няма "изтегляне от пазара" заради несветещи фарове за мъгла - справка снимките от презентацията !!! http://www.autoblog.com/2010/02/10/honda-o...-chicago-debut/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото нещо което ми направи впечетление е чупката по долната линия на стъклата. Напомня ми на Ситроен Пикасо или Гранд Пикасо - нещо подобно; на ей това: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...asso_rear-2.jpgИначе хубаво ванче!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги изтеглят от пазара. Имат проблеми с десния халоген..... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупката мисля , че е чисто технологична за коли с плъзгащи се задни врати :stretcher: или поне на мен така ми изглежда .Или иначе предишния ми допада повече предницата , но този не изглежда като мини-ван толкова , а като краставица бъкана с нитрати и вода :bounce: Както и да е , ако ми намери някой да е 4х4 с ляв волан - това ще е бъдещата кола за почивните дни :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава е и с тая плъзгаща врата сигурно ще е много удобна. А на мен не ми прилича на друга. Екстра си е ванчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупката мисля , че е чисто технологична за коли с плъзгащи се задни врати ;) или поне на мен така ми изглежда .Или иначе предишния ми допада повече предницата , но този не изглежда като мини-ван толкова , а като краставица бъкана с нитрати и вода :P Както и да е , ако ми намери някой да е 4х4 с ляв волан - това ще е бъдещата кола за почивните дни :P

Ми те у щатско също отварят лЯата урата за да седнат и карат :P , а сигурно с тея габарити ще му хакнат и новото супер... 4х4 , а с тая семпла екстериорна стилистика може и да преплува оушъна срещу слънцето ;)http://www.cardesign.ru/articles/newcars/2010/02/10/3684/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОДИСЕЙ е НАЙ добрия ван в САЩ!!!Какам 97ма и 03та 03та си е като семеен прелюд!!!Пък и е уникално бърза :P 7.3 сек до 100км/ч !!!Уникален е и този. макар че тоа е КОНЦЕПТ!!! Есента ще го видим като го пуснат. Дано е 4х4 че иначе на ПИЛОТ или РДХ ще трябва да минавам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...