Jump to content
georgivanov1

Сивик 2008 Дизел

Recommended Posts

Здравейте колеги,попаднах днес на Тази Обява ,количката е на година и половина и зглежда читава,но цената е малко съмнителна.Колата е с Испанска регистрация,поразгледах испанските обяви,няма по евтин Сивик от 14 000 евро.Какво мислите ,да не крадена,или новозавърнал се гурбетчия останал без работа и пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде евтина за малкото години и изминатите километри /миналата година нов сивик фейслист 2007 г. в БГ беше около 35 х. лв., нов сивик фейслист 2009 г. в момента е около 41 х. лв./. Подозрително ниска цена !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е в евро цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виждал съм я по града ....... ако го мерна човека ще го питам.......... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мисля, че има възможен лизинг, и това е първоначалната вноска ;) Или просто човека е написал ниска цена, за да излиза напред в обявите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто му се обади и питай дори и да нямаш никакви сериозни намерения.Излишно е да се гадае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто му се обади и питай ...

Изпратих му e-mail и чакам отговор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай от умрял писмо. Рядко са тези, които връщат отговор по пощата.Има телефони - хубаво са те посъветвали. Обаждаш се и питаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък мисля, че има възможен лизинг, и това е първоначалната вноска :tooth: Или просто човека е написал ниска цена, за да излиза напред в обявите :tooth:

Вариантът за първоначална вноска и на мен ми се струва най-вероятен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: По двайсет хилки начална вноска и за луксозни лимузини не се внасят вее :tooth: Ще ме уморите. Имайте милост.Излиза, че лизинговата схема е следната:Първоначална вноска 19.50048 вноски х 10 лева :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера, защо всички скачате и коментирате без да проверите?Ако не знаете къде Ето ТУК!Обявата си е реална!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

скоро през мобиле се продаде също такава черна дизелова хонда от Пловдив на цена 20.000лв. Това си е нормална цена, още повече че в тази криза цените на колите падат всеки ден........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми колко да струва тази конфекция,един съсед си купи такава от Италия за 5500 евра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги цените на колите в испания са по евтини от родната бг.нов сивик е 21000 евро 2.2цдт 140 коня.като я изкарш от магазина цената и пада поне с 4/5 хиляди.ако иската саит segundamano.es

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега въпроса е, що Акорда 2003 2.4, 190к.с. не ще да падне под 8000Е?А Сивика 2008 (С пет години по-млад) е под 8000Е?Само не ме убеждавайте, че са различен клас, това е ясно!Е*ати пазара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OХ!Да имаше подобна оферта преди година и полвина!Пусто не разбирам от пазари и КРИЗИ. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото Сивиците са боклуци ;) бъзикам се ;) и аз не мога да си го обясна , но този модел Сивик направи огромен бум и много НЕ-фенове на марката си го купуваха заради дизайна и т.н. , съответно автокъщите се презапасиха - да има :) и удари кризата :D излезна нов , по-грозен фейслифт и удариха на камък според мен :) А Акорда въпреки годините си е стабилна кола , закупена само от фенове на марката или олегнали типове , които предпочитат да си карат стария Акорд вместо да си вземат по-новия Сивик или просто все още го изплащат :) Много причини може да има , това което знам от дилърите е , че 8-ма ген. Сивик хечбек има доста косури по изработката , не го твърдя . Интересно Сивик седан как върви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега въпроса е, що Акорда 2003 2.4, 190к.с. не ще да падне под 8000Е?А Сивика 2008 (С пет години по-млад) е под 8000Е?Само не ме убеждавайте, че са различен клас, това е ясно!Е*ати пазара!

по-горе нали написах ама не четеш-CIVICа е конфекция,ширпотреба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И сега въпроса е, що Акорда 2003 2.4, 190к.с. не ще да падне под 8000Е?А Сивика 2008 (С пет години по-млад) е под 8000Е?Само не ме убеждавайте, че са различен клас, това е ясно!Е*ати пазара!

по-горе нали написах ама не четеш-CIVICа е конфекция,ширпотреба
Чета, чета, ама нали съм сектант, се не ми се вярва! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....-CIVICа е конфекция,ширпотреба

Да, наистина е така, но за своя клас, за времето на появата си и за условията поставени в концепцията ... е просто - добър! Не споря - мое мнение. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CIVICа е конфекция,ширпотреба В смисъл не е добър или ?По-добре е тези, които не са имали допир до такъв сивик да не спекулират :) Ако може аргоментирайте се защо Сивик 8ма генерация да е конфекция ?И на мен ми се струва много ниска цената :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CIVICа е конфекция,ширпотреба

 

В смисъл не е добър или ?

По-добре е тези, които не са имали допир до такъв сивик да не спекулират ;) Ако може аргоментирайте се защо Сивик 8ма генерация да е конфекция ?

 

И на мен ми се струва много ниска цената :)

Не е никаква конфекция,просто сглобката е Английска и не е толкова качествена като Японската.Моя стария Сивик 7ген.беше Японска сглобка и намирам просто малки недостатъци в Новия Сивик които в другия ги нямаше,макар и 9 годишен.

Що се отнася до цените в Испания са доста по високи от тези в Италия и Германия,просто в Испания и Португалия митата са по високи

 

Ето Тук има как вървят колите в Испания

 

Що се отнася до фейслифта,на мен повече ми харесва от началния модел,а и новата джанта е по яка

Публикувано изображение

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или на колата и има нещо или човека който я продава е много закъсал за пари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам е с чужди номера...Ами ето една хипотеза , колата е била тотал и е оправена ????Нали е възможно?Според мен за 1.5 година , реалистичната най-ниска цена би била в порядъка на 10-12000 евро

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам е с чужди номера...Ами ето една хипотеза , колата е била тотал и е оправена ????Нали е възможно?Според мен за 1.5 година , реалистичната най-ниска цена би била в порядъка на 10-12000 евро

Да но,ТУК като гледам за тези пари само някоя ударена.Човека ако я продава за да спечели някой лев ,или я е крал,или както казваш е тотал и е оправена,все пак е внос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...