Jump to content
Cosmos

Винтеки

Recommended Posts

Доста чета из нета че са плъзнали фалшиви винетки за по 15 лв (което си е голяма далавера). На други места пише че пък от някаква бензиностанция били откраднати не знам си колко стикера и това са може би те. Някой да се е сблъсквал с тези винетки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да се е сблъсквал да не мислиш, че ще тръби из форумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наскоро четох (в тунинг бг май беше) за човек, който бил купил фалшива винетка. КАТаджии го спрели и искали да го съдят и не знам си какви разправии още. По-добре не се занимавайте с глупости за 50 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз истинска не мога да си купя стана една седмица вече никъде няма в по малките градове... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе ако не се различават що да не си купи все пак са 15лв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама не :) Вчера ни спряха и полицаят осветяваше винетката със нещо ,май син цвят беше за отличителни белези.Тоест полицаите са предупредени и знаят как да откриват фалшивите от редовните! Ако те хванат доста бой в управлението и 1000 проблема още.По-добре оригинална винетка и да ти е мирна главата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо бой в управлението го има по филмите особенно за фалшива винетка,а винетката си я купил от бензиностанцията,такаче нищо не могата да ти направят освен да търсят да се заядът за нещо друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако кажиш бензиностанция е тъпо ,защото като си купуваш винетка си даваш имена тва онова и те водят на отчет,така че ще идат хората и ще проверят и ще разберат че пак ги лъжиш.И аз мисля че няма да те бие никой ,но ще имаш доста проблеми 100% защото неможе да докажиш как си я придобил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз истинска не мога да си купя стана една седмица вече никъде няма в по малките градове... :)

Аз си купих от тук Винетки онлайнНа другия ден куриер ми я донесе в работата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фалшива винетка? Не купувайте! "Let there be морал"Всички нежелани разходи до сега са по ходовата част при мен, породени именно от настилката, по която искам, или не, но се движа - нямам избор. Не само мога да се окажа със фалшива винетка, но и при проблем ще претендирам, и ще държа на своето...Това със вечната изрядност на "простия потребител" е вечна мечта на този, хванал нишата на лесно манипулируемия български народ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички нежелани разходи до сега са по ходовата част при мен, породени именно от настилката, по която искам, или не, но се движа - нямам избор. Не само мога да се окажа със фалшива винетка, но и при проблем ще претендирам, и ще държа на своето...Това със вечната изрядност на "простия потребител" е вечна мечта на този, хванал нишата на лесно манипулируемия български народ.

Ако не са ямите по улиците обричаме хиляди продавачи на части на фалит! :angry: Виждам желание в това правителство да "тури нещата у ред" и затова ще си купя оригинална винетка!И ще си платя данъците навреме! :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих от тук Винетки онлайнНа другия ден куриер ми я донесе в работатаКолега, ако бях знаел щях да си поръчам и аз днес пак обиколих целия Балчик и няма :angry: дано не ме спрът до Варна днес като ходя, че лошо инак от там ще си купя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички нежелани разходи до сега са по ходовата част при мен, породени именно от настилката, по която искам, или не, но се движа - нямам избор. Не само мога да се окажа със фалшива винетка, но и при проблем ще претендирам, и ще държа на своето...Това със вечната изрядност на "простия потребител" е вечна мечта на този, хванал нишата на лесно манипулируемия български народ.

Ако не са ямите по улиците обричаме хиляди продавачи на части на фалит! :) Виждам желание в това правителство да "тури нещата у ред" и затова ще си купя оригинална винетка!И ще си платя данъците навреме! :)
До сега като си плащах данъците навреме и всички простотии... та сигурно карам по хубавите пътища :) в тази държавица никога нищо няма да е у ред, нито сегашното нито следващото нито по следващото правителство ще направят нещо смислено, аз гледам като оптимист и виждам че ще падаме все по надолу Редактирано от Cosmos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си купих винетка но ако ми попадне в ръцете некво менте което е направено както трябва веднага си взима още няколко че имам доста коли и ще ми са отполза. А относно ченгетата нищо немогат да ми кажат можем да си спорим колкото си искат и пак немогат да докажат че не съм е закупил от бензиностанция или кадето и да е било.Далисами такава и аз от каде да знам каква трябва да бъде. Защото никаде няма гласност как трябва да изглежда тази прословута винетка. Дори и в бензиностанцията да ти дадат фалшива няма как да си сигурен каква е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важна информация!!!Преди малко разбрах че са отрили нчин да разпознават фалшивите винетки,с някаква машинка.(Демек като парите,имат си някакви отличителни белезеи)Започва акция-Полицайте започват да спират по пътищата за проверки на винетката-Ако е фалшива просто ти я късат и си купуваш нова.До колкото разбрах няма да глобяват,все пак не сме виновни че са ни дали такава.Така че няма да го бъде дълго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо бой в управлението го има по филмите особенно за фалшива винетка,а винетката си я купил от бензиностанцията,такаче нищо не могата да ти направят освен да търсят да се заядът за нещо друго.

Тази година не ми искаха имената. Попитах ги дали не пропускат нещо, защото миналата и по-миналата година отне по няколко минути да попълнят нещо - сега само парите ми взеха (OMV).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем малко извън темата , защо в БГ годишните винетки не са от дата до дата , най общо да го кажа : ако си купя кола септември примерно не съм ли малко прецакан ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми прецакан си.Но ако ти трябва до края на годината :) нямаш избор.Дори от месечни ще ти излезе по евтино.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем малко извън темата , защо в БГ годишните винетки не са от дата до дата , най общо да го кажа : ако си купя кола септември примерно не съм ли малко прецакан ...

Мисля, че не е само тук така. На всеки така му се иска, ама...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо малко цените не им се връзват седмичната да е 10 лева а пък месечната 25, някой не е направил много добра сметка или така им отърва...ама какво да се прави :lol: важното е народа да е прецакан :huh:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен мойта ми я купи един колега още когато ги бяха пуснали само едно място в София някъде около площад македония. Та докато я лепих тази сребристата част посредата не искаше да ми се отлепи тръгна да се къса, но я подхванах от другата странаи стана, само като я залепих на стъклото седи малко по-странно. ( това се случи само с моята винетка на другиат колега всичко си беше ок ). Имат ли основание да ми направят проблем? В интерес на истината друг път май и регистрационнен номер пишеха по касовият бон а сега нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...