Jump to content
atanasbe

жена която наистина се нуждае от помощ

Recommended Posts

първо и аз си мислих за обща сметка тук във форума и после да прехвърлим събраните средства на нейната. Макар,че така всеки поединично ще има по-слаб резултат според мен, НО... както каза един колега - няма време и трябва да действаме по-бързо.Аз лично във вторник ще се отчета с нещо от сърце.Хайде хора, проявете се като добри и съвестни християни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a може би тия посещения са да се види сметката какво има да се пише силно се надявам де а това за 1 левче няма сми защото в банката зимат 5 за превод :)

Не съм много сигурен в това което казваш,на мен от тук в Португалия и стотинка не ми взеха.А ти ако си мераклия да дариш някой лев, може да го направиш лично в някой клон на ОББ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5лв за превод?? На мен през epay ми взеха 1лв... а ако отидеш до ОББ офис нищо няма д ати вземат...

Аз съм клиент на ПИБ и превода ми струваше 80 стотинки. Нещо се е объркал колегата - абсурдно е да са му взели толкова пари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a може би тия посещения са да се види сметката какво има да се пише силно се надявам де а това за 1 левче няма сми защото в банката зимат 5 за превод :D

За WestBam никой не се притесняваше колко ще му струва превода,а каузата мисля че е по благородна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой? :(

Направо съм изумен :) , разочарован :( и ... ядосан :)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм в ОББЩе дам колкото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изпратих днес, надявам се всеки да помогне с каквото може!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги :( Нашите в БГ утре и те ще отидат да дарят някой лев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ups!

Сега видях темата!

При първа въможност ще внеса своето!

Дано се оправи момичето !

Баси муси!

 

Имам и един въпрос!

Може ли временно да се сложи темата като стартова станица на форума?

Редактирано от TaTeTo_De Puta Madre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, момчета, трябва ли изобщо да дискутираме такава тема, докато си губим времето да пишем, можем вече да сме минали през банката, нали е се очаква да се правят декларации, а да се помогне максимално бързо? Поне аз така разбрах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, момчета, трябва ли изобщо да дискутираме такава тема, докато си губим времето да пишем, можем вече да сме минали през банката, нали е се очаква да се правят декларации, а да се помогне максимално бързо? Поне аз така разбрах!

Много си права,но всеки коментар по темата е добре дошъл.Защо? Защо ли? Защото повдига темата,иначе без излишните коментари темата щеше вече да е на дъното :pinch: Лично мнение :D Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Поне аз така разбрах!

Понякога е необходимо да се провокира, за да може човек да се замисли и да предприеме нужните действия ! :cool: Редактирано от zikofb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е по добре да е тук не горе и ще ви кжа защо.Аз примерно редко поглеждам горе освен ако не ми се набие нещо . За колегата вървяха две теми успоредно и за това се следяха ,Ама там някой се усра .По ми е интересно как така 100 човека намериха време и желание да пишат и изявят желание да помагат а тук когато зависи ЖИВОТ пишем почти едни и същи . Не казвам че никои не е помогнал да не ме разберете погрешно,силно се надявам че тези дет не са писали са прескочили до банката .Аз минах ,с 1 ден закъснение но така се случи Малко са но до толко ми се простират възможностите. И по повод таксите в клон на ОББ не взимат пари за превод.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е по добре да е тук не горе и ще ви кжа защо.Аз примерно редко поглеждам горе освен ако не ми се набие нещо . За колегата вървяха две теми успоредно и за това се следяха ,Ама там някой се усра .По ми е интересно как така 100 човека намериха време и желание да пишат и изявят желание да помагат а тук когато зависи ЖИВОТ пишем почти едни и същи . Не казвам че никои не е помогнал да не ме разберете погрешно,силно се надявам че тези дет не са писали са прескочили до банката .Аз минах ,с 1 ден закъснение но така се случи Малко са но до толко ми се простират възможностите. И по повод таксите в клон на ОББ не взимат пари за превод.

Да, по темата трябва постоянно да се пише. Проста сметка 1000 човека по 20-30лв и момичето ще живее, това ми звучи доста зловещо, и усилието наистина е минимално. Сега доста хора имат онлайн банкиране и в този случай става точно за 5 минути, проверено!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... По ми е интересно как така 100 човека намериха време и желание да пишат и изявят желание да помагат а тук когато зависи ЖИВОТ пишем почти едни и същи.

Да, ама там ставаше въпрос за ПАРИ, а в случая става въпрос за човешки живот !!!Идва ми да изкрещя, ама не защото тази вечер ми удариха колата, а заради човешкото малодушие !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темата на оня самозванец доста хора решиха набързо да се съберат едни пари....сега един млад човек умира.....лишете се от сутрешното си кафе и кутия цигари..помогнете!!!!!!!!!!!!!!!

Редактирано от едмундо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес може да се лишим от кафе и една кутия цигари и да се пуснат в понеделник 10 лева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1! Тъкмо се връщам от ОББ,надявам се всичко да се оправи с момичето и да е жива и здрава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега прочитам темата ,обещавам да прескоча до ОББ то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече го направих макар и с малко закъснение, Направетего и вие нека сме повече. Незнам точно за какво става въпрос но е раково образование. Миналия ден гледах предаването на Мартин Карбовски ако не се лъжа по Нова телевизия. Беше на гости във Виена мисля на Българин който е открил лекарство за рак, изгледах цялото предаване и направо ахнах, незнам дали е за вярване, но даваха хора които са изликувани от най различен вид ракови заболявания. Незнам как могат да се открият кординатите на този човек но не е за отхвърляне това лекарство.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1! Хайде всеки да се организира с нещо за да стане от малко - "Голямо"! Пък дано женицата има късмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера обещах и вече го изпълних, малко но от сърце .а ако разбирам малко повече бих показал и вносната бележка но незнам как се правипожелавам успех на Цвети

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги и колежки,малко по малко се събират,дано допринесем за оздравяването на това девойче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам това което го бяхме замислили за колегата Westbam, в случай, че той се оправи без да има нужда от нашата помощ, да го направим за това момиче. Същата сума - делим на бройката гласували, внасяме си вноската и т'ва е!!

Давайте колеги мойто положение се закрепи криво ляво, жената се нуждае наистина от помощ оставете ме мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз помогнах малко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майка ми в БГ и тя се е записала,аз ще видя какви приходи ще влезнат тази седмица и пок ще пратя някой лев.Някой случайно да знае колко пари са събрани досега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да направим нещо по-сериозно....не можем ли всичките тези хора, които бяхме готови да помогнем на колегата Westbam, да дадем по някой лев в една определена сметка и после някой да ги изтегли тези пари и да ги дари по сметката на Цвети? Така няма ли да се организира по-голяма група от хора? Всички знаете, че заедно можем повече :) Знам, че няма разлика в това да отидеш и да пратиш пари по някоя сметка, но като се знае, че е една конкретна, в която всички Хонда фенове от цяла България събират пари, за да спасят един човешки живот, така няма ли да бъдем по-стимулирани, и няма ли да стане всичко по-лесно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.

Редактирано от anikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да направим нещо по-сериозно....не можем ли всичките тези хора, които бяхме готови да помогнем на колегата Westbam, да дадем по някой лев в една определена сметка и после някой да ги изтегли тези пари и да ги дари по сметката на Цвети? Така няма ли да се организира по-голяма група от хора? Всички знаете, че заедно можем повече :D Знам, че няма разлика в това да отидеш и да пратиш пари по някоя сметка, но като се знае, че е една конкретна, в която всички Хонда фенове от цяла България събират пари, за да спасят един човешки живот, така няма ли да бъдем по-стимулирани, и няма ли да стане всичко по-лесно?

Идеяата вече я имаше,но момичето няма толкова време.Парите трябва да се съберат до края на месеца.Днес говорих с Наташа Маркова, жената която е организатор на кампанията и тя ми каза че Цвети има големи шансове да се оправи :) ,сумата от която е нужна за операцията е 25 000 евро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 седмици не са достатачни, не знам, ако трябва да сравнявам с предишния казус на колегата за 2 дена се събраха стотина и повече човека...П.С. Видях, че до тук има около 35 000 лв събрани, а за операцията са нужни 60 000лв, т.е. остават 25000лв или има нещо, което изпускам ?

Редактирано от anikolov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...