Jump to content
atanasbe

жена която наистина се нуждае от помощ

Recommended Posts

Ако е за някоя шукарийка по "бигачката" всеки ще извади 10-20 бързи лева,но тук дори никой не чете темата :D Инак не можеш им затвори на 90%устите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз тва казвам колега...ма зеха да ни обвиняват че ги насилваме, че тона ни е рязък и т.н...а ние се борим да спасим най-ценното....ЖИВОТ...ПРЕЖАЛЕТЕ БАРЕМ 10 ЛЕВА...ще се почувствате по-добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че тези, които основно се включват в настоящата тема са направили необходимото !!!Виждам, че призиви и агитки са напълно безплодни ! Нужно е добро желание и съпричастност ! Който ги притежава - чудесно !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3200 души са видели темата :lol: ...ами ако половината баре бяха пратили 10 кинта...като си спомня каква организация .каква сплотеност лъхаше от последната национална...що бири и кюфтета се изядоха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти откъде знаеш че не са пратили?! Тва че не пишат тук значи ли че не са? Или ти кат имаш в тая тема 20-25 мнения си пратил пари 20-25 пъти а? Спри се вече, прекаляваш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти лично прати ли ....и толкова ли ти боде очите тоя призив...ако с мойто"натрапване" подтикна и 10 души да се присъединят пак пак е нещо,целта оправдава средствата...а и има кой има и начин по-който да бъда санкциониран...но това не си ти!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека се пише зада се повдига темата не се сърдете колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

velkoto не виждам за какво се впрягаш защото ако не се пишеше по темата както е написал колегата над мен Темата да е изпаднала някаде си и до там .И какво се научихте едмундо да го нападате че пише ?Пише те и вие бе!

 

П.п Не трябваше да се качва темата според мен!

 

Ето и за какво иде реч че ние си пишем ама .

 

http://www.novatv.bg/bg/news/view/4404/

 

http://www.bgfactor.org/index_.php?ct=1&id=21270

http://snews.bg/78111.html

http://www.marica.bg/show.php?id=17969

BG 36 UBBS 80021000201530 код SWIFT:UBBSBGSF

За контакти: Наташа Маркова 0887312341

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво се научихте едмундо да го нападате че пише ?Пише те и вие бе!

И аз в последните няколко дена забелязвам че колегата Едмундо е доста нападан и по другите теми,но защо...нали това е ФОРУМ,а във Форумите доколкото съм чувал се общува.Ако съм в грешка поправете ме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... И наистина докога е срока?

До края на този месец !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти то месеца си замина вече :tooth: .Знаели се колко са събрани поне?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес или утре отивам и аз в ОББ, дано всичко да е наред с младата майка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес или утре отивам и аз в ОББ, дано всичко да е наред с младата майка!

Дано!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месеца си мина колеги!!! Просто дигам темата.Ама май няма смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може ли по някакъв начин да разберем от форума само колко сме събрали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://snimka.bg/other/honda-cb-500.189713.17453453От нас 250 :thumbs1: Така и не се научих как се качват снимки в този форум! Редактирано от TaTeTo_De Puta Madre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти благодаря колега от името на момичето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти благодаря колега от името на момичето.

Моля!Дано всичко е наред!Поздрави... Редактирано от TaTeTo_De Puta Madre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво!Народната поговрка гласеше-"Сговорна дружина,планина повдига!"Дано сега и операцията е успешна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай боже!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра новина,Сговорна дружина планина повдига.Благодарности на Всички откликнали Колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра новина,Сговорна дружина планина повдига.Благодарности на Всички откликнали Колеги

И от мен!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам колко пари сме събрали но колкото и да са важното е че сме помогнали благодоря на всички където са помогнали.Гледах новините и разбрах, че парите са събрани.

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...

Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това много ме зарадва че парите са събрани и това момиче ще може да се оправи и да се радва на живота си.ЕВАЛА НА ВСИКИ ВИ КОИТО СТЕ ПОМОГНАЛИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте ли новината по БТВ?Операцията е минала успешно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видяхте ли новината по БТВ?Операцията е минала успешно :)

Браво! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето от Вас може не харесват музиката им или даже не са ги слушали.

Но днес попаднах на тази молба за помощ. Ще я копирам тук. Може да помогне.

PS: E, не е жена, майка, но все пак.

......

Един от добрите български музиканти Мирослав Мутафчиев от популярната група "Мери Бойс Бенд" има нужда от сериозна медицинска помощ. Миро е близък приятел на екипа на Sportal.bg и затова публикуваме отворено писмо за помощ на неговата съпруга Мария. Надяваме се многото верни читатели на Sportal.bg да проявят човечност и състрадателност и да помогнат кой с каквото може в този труден момент.

 

Писмо от Мери

 

„Моят съпруг и китарист на група Мери Бойс Бенд – Мирослав Мутафчиев е болен от Остра Миелоидна Левкемия. Тази страшна диагноза му бе поставена преди година и половина. Оттогава Миро мина през шест химиотерапии. Всичко изглеждаше добре. Лечението се провеждаше в България – в МБАЛ „Александровска” в клиниката по хематология при доцент Хаджиев. През цялото време Миро бе консултиран и във Франция от професор Варе и именно там се следеше как се развива количеството на раковите клетки в костния му мозък. Те намаляваха и стигнаха почти до нула. Професор Варе обаче държеше, при намиране на 100% съвместим донор, да се направи алогенна трансплантация, за да се избегне евентуален рецидив. Такъв, за съжаление, не се намери.

Аз и момчетата бяхме плътно до Миро през всичките почти осем месеца на болничен престой и лечение. Използвахме дните след лечението му за звукозаписи, група Мери Бойс Бенд отново засвири по клубове, партита и концерти... Всички пари събирахме за трансплантация на Миро. Няколко приятели ни помогнаха със значителни суми. През цялото време си мислехме, че имаме време и можем да се справим сами, без да „бием камбаната” за помощ.

Днес вече нищо не е същото... Миро получи рецидив на болестта си в централната нервна система и бе приет по спешност за лечение в клиника във Франция. Вече нямаме време сами да се справим със събирането на средства за лечението. Вече не става въпрос за трансплантация, а за ново овладяване на левкемията. В България лекарите нямат опит с такъв отвратителен рецидив, няма и време, защото болестта се развива светкавично, затова Миро отиде в болница във Франция, в която за лечението в момента ще са необходими 100 000 евро.

 

Днес имаме нужда от вашата помощ, защото не можем да се справим сами. Признавам го и ме е страх, че сте се уморили от вълната ”Зов за помощ”, която ви залива, но нямам време, а страшно много искам да спася човека, когото обичам. Знаете, че за мен любовта винаги е била движещата сила и вярвам, че и днес ще ни помогне. Затова, моля ви, молете се с мен Бог да пощади Мирослав, да му даде вяра и сили, и да го излекува!

 

Ако можете да отделите и финансови средства за Миро, моля направете го на разплащателните сметки, които открих! Миро вече е в болница и на мен ще ми се наложи да плащам цялото лечение, затова сметките са на мое име:

 

Мария Илиева Мутафчиева

Първа инвестиционна банка

 

клон „Народен театър”, ул. „Дякон Игнатий” 7

 

BGN IBAN: BG24FINV91501004419465

 

EUR IBAN: BG82FINV91501004419488

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам тяхната музика и бих казал,че са една от най-добрите групи в БГ!Пратих няколко SMS-а,дано да се оправи човека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момичето почина преди няколко дни не знам кво повече да напиша поне се опитах ме да помогнем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...