Jump to content
airbrush

Правилата еднакви ли са за всички

Recommended Posts

Здравей пуснах тема ,че си търся работа в раздела Оф топик искам да знам къде сгреших защото е изтрита?Това ни е политиката за този тип обяви, наскоро една колжка пусна че си подарява кучето, но и нея изтрихме. Ал капонеПреди мен имаше две теми пуснати не бяха изтрити и в момента има такава тема, която седи от доста дни. Просто ако има правила и те са за всички ...

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко приятел и аз имам незнайно защо 10 % предупреждение, че съм задал въпрос в купува/продава :tooth: Има други теми хората си питат спокойно, но на мене пляс един през устата ? Немооожеее :lol:Хайде със здраве!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модераторите не са богове,а хора.Ако виждате грешки или пропуски,посочете им ги.Какво толкова?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След, като има коментари на други или не е имало време или не са го "видяли", това че не им виждате worn-a, не означава че не са наказани.Искам да кажа и те са хора, не машини потребителите вече не са толкова малко, както преди година-две и може вече да им е трудно да отсеят всичката "шлака". Не ги оправдавам - опитвам се да ги разбера преди да критикувам. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже понякога се чудя как издържат да следят толкова много потребители , да четат толкова много глупости и на всичкото от горе се справят. Не ги защитавам с тия ми думи а просто им правя евала за търпението и разбирането което проявяват , защото какви ли не олигофрени са се появявали и са правили какви ли не простотий без да четат правила и накрая даденият модератор му обеснява спокойно как се работи с форума. Аз на тяхно място нямаше да издържа много , казвам го с ръка на сърцето.Вместо да ги упрекваме , по добре да им помагаме , ако някой види нещо нередно да им съобщава а не да пуска тема защо така и така и така и така .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със толкова много "коне" във форума ( http://forums.hondabg.com/index.php?showto...0&start=150 ), няма как да няма и много л@#на за чистене... :tooth: Винаги съм се чудил как успяват да насмогнат на простотии. Не очаквайте да се дава обяснение на всеки... струва ми се непосилно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@аirbrush - еднакви са за всички! Просто е невъзможно всеки да получава обяснение персонално!@martjo - ако погледнеш ще видиш, че в купува/продава не може да се коментира. Въпросите се тълкуват като коментар и се наказват!Интересно, как на някои нищо не им пречи, а други пускат тема с оплаквания през ден?

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок не го казвам да се заяждам просто ми е направило впечатление. Ще си спазвам правилата отсега нататък, не съм знаел, че не трябва да се коментира, пита и т.н.Респект!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не трябва, а че не може...има разлика :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колкото и да са глупави някои правила трябва да се спазват всеки приема и разбира нещата по свой начин правилно или не няма значение ако всеки почне да си прави каквото си иска едва ли ще е много приятен за гледане този форум а и е нормално за някой потребители да има малко по-специално отношение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво MonzA един истински коментар да видя, но хората който трябваше да кажат нещо не се изказаха по въпроса няма какво повече да искам ... Може да ми триете темата няма смисъл от нея.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично съм наблюдавал доста форума и съм стигнал до извода че правилата никога не са били еднакви за всички ! То няма и как да са ,тъй като някой са по-преближени към модератори и други управляващи,но няма какво да се косим и да се мъчим да променим нещо,и аз да бях и аз щеше да подкрепям аверите с по едно рамо :bye: Важно е наистина да гледаме горе доло да сме в релсите.ПП: Но това пък момчето да си търси работа,и да му се затрие темата ,още повече в такава криза........ нали уж си помагахме или смисъла на форума пак се загуби? Лично съм виждал как с такива теми хора се отзовават на колеги и искат да им помогнат с работа ! Пуснете му на момчето темата и той трябва да яде нещо !

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм.Май работата е "Нека помогнем на Цвети"-другите кучета ги яли.И все пак сигурно правилата решават дали може да се пусне тема от типа"търся работа"-май не и е тук мястото.Но от друга страна ако колегата има някакъв шанс да си намери работа чрез форума смятам че трябва да си направите човещинката и да му разрешите обявата,щото без работа и доходи става страшно ама не на всеки май му е опрял ножа до кокала.С две думи всяка помощ за намиране на работа е крайно желателна в момента.Не ставайте дебелогъзи,всеки има нужда от едно рамо,напоследък все повече хора май....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупавите правила само глупавия спазва,правилата трябва да се развиват,сляпото налагане не води до никъде.Иначе съм на мнението на JeepersCreepers, и определено правилата не са еднакви за всички-някои са по равни от останалите както винаги ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мм.Май работата е "Нека помогнем на Цвети"-другите кучета ги яли.И все пак сигурно правилата решават дали може да се пусне тема от типа"търся работа"-май не и е тук мястото.Но от друга страна ако колегата има някакъв шанс да си намери работа чрез форума смятам че трябва да си направите човещинката и да му разрешите обявата,щото без работа и доходи става страшно ама не на всеки май му е опрял ножа до кокала.С две думи всяка помощ за намиране на работа е крайно желателна в момента.Не ставайте дебелогъзи,всеки има нужда от едно рамо,напоследък все повече хора май....

Ей колко злоба има по тоя свят ей .......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно тълкуваш.Явно има някакво разминаване в начина ти на мислене спрямо моя.Занапред ще те помоля ти да се въздържаш от злобни и целенасочени коментари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гротескно ,цинично и глупаво е да намесваш темата за Цвети в тази дискусия.....просто трябваше да си спестиш тоя коментар!!!!Аз също съм затова колегата да си пусне темичката и подкрепям всичко казано от теб след коментара ти за Цвети..надявям се да си ме разбрал!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено правилата не са еднакви за всички е то е повече от видно. Ето тук например http://forums.hondabg.com/index.php?showto...4274...Защо са оставени коментарите на хората, нали уж е забранено коментирането в раздел "Купува/продава"? И имат ли наказания колегите писали там, защото много хора имат уорн затова че пишат там? А специално за колегата с обявата за работа... ами колега ако твоята обява че търсиш работа е оставят, утре аз ще си пусна обява, после друг, после трети, пети и т.н. и накрая какво става-JOBS BG?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено правилата не са еднакви за всички е то е повече от видно. Ето тук например http://forums.hondabg.com/index.php?showto...4274...Защо са оставени коментарите на хората, нали уж е забранено коментирането в раздел "Купува/продава"? И имат ли наказания колегите писали там, защото много хора имат уорн затова че пишат там? А специално за колегата с обявата за работа... ами колега ако твоята обява че търсиш работа е оставят, утре аз ще си пусна обява, после друг, после трети, пети и т.н. и накрая какво става-JOBS BG?!

А защо не ? Нека има такава тема търся си работа и момчетата да пишат това е добра идея,хем ще е чист форума хем ще могат да отбележат че си търсят работа.Наистина е добре ако и на един човек може да се помогне !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма да има такава тема ... даже съм за !Разбирам защо критикувате работата на модераторите и също съм с вас по тоя въпрос, но нека да кажа нещо в защита :)1. ние сме няколко разлини души, които имат различни разбирания за тежест на наказанията, а също така и понеже сме хора, нямаме 100% равномерно настроение ... ако някой тъпак сега се регистрира във форума и пусне тема, че продава съединител в раздел "общи дискусии", вероятно ще го пусна за 2-3 дни с 10% да си помисли и после, след като е известен, че има правила, ще го кастря като хората ... ако същия пусне две теми, ще му сложа още 5 дни ! Но вчера същия тоя ме хвана в кофти настроение и изяде 60 дни ... 2. вие сте няколко хиляди души, за които се грижат 4-6 моредатора и един админ, а ние сме 4-7 души за които се грижат няколко хиляди*2 очи ... ние можем да изтървем нещо, но вие никога ;) имайте предвид, че и ние като хора понякога искаме да почетем форума, а не тема по тема всичко подред ! и това води до пропуски ... 3. нещо което се отнася до т.1 - ние сме мечетата с нежни сърца :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилата даааалееееч не са еднакви за всички... Давам прост пример - имам точно 2 warn-а. Единия е защото един единствен път по погрешка съм натиснал "цитирай" като пускам нов пост..Обяснението беше "не цитирай горния пост,то е ясно че отговаряш на него" ОК,съгласен съм,така е.. Но за това нещо трябва ли warn? Практика ли ми е станало че да мацам навсякъде така? Мисля че има къдеее къде по-големи провинения от моето, останали безнаказани. Втория ми напълно "заслужен" (според мен) warn е следния: един потребител си ъпва темата в раздел продава когато си поиска.Аз от моя страна не се сдържам и точно 2 минути след поредното му ъп-ване просто написах "А ти знаеш ли че неможе да се ъпва толкова скоро?". Това го пиша след като за 3-4 ежедневни ъпвания никой не беше взел мерки. И нещеш ли след малко получавам нови 10% с обяснение че неможе да се ъпват темите. Забележете,не за коментари а за ъп-ване?! Цели 2 минути.. Но мисля че за повечето е ясно - в раздел купува/продава има 2 групи хора. А именно групата на модераторите и техните приятели, и тази на простолюдието ;) Някои си ъпват и коментират безнаказано, а други обикновени хора като мен като се ядосат и направят забележка веднага го изяждат. А триенето на тема за работа, при наличието на теми като конските сили и хубавите филми.. няма да го коментирам. Та това е МОЕТО виждане за правилата и не ангажирам никого с него :D ПийсЕдит: @velkoto като се пусне една такава тема всички ще пишат в нея. Не мисля че след като автора й си намери работа, темата ще се затвори и никой друг няма да може да се обърне за помощ в нея..

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tr1nky, току що ти прегледах 350-те мнения и познай :D в кофата има почти толкова, колкото извън нея ... а знаеш ли кое е интересното ? Ако в 98% от случаите, модераторите не ти бяха пускали авантичка, щото си вътрешен, трябваше да си забранен по IP преди около година ... Много се радвам, че имаш мнение, но поне се опитай да е обективно ! Прегледай си мненията и съпостави с правилата - после ела да се жалваш за 20-те си процента ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е мнението,според мен обективно.А може ли да ми разясниш защо по-точно трябва да съм баннат? И ако смяташ че се подвизавам в тоя форум неправомерно, можеш да ме изключиш направо :D Немога да пиша в офтопик ли или какво? Кажи точно с какво съм нарушил правилата и аз сам ще спра да влизам в тоя форум, имаш думата ми

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега,не се карайте който намазал аванта да се радва ,който не да мисли как да я хване :D То си е пределноя сно както казах че правилата няма ад са равни за вички ,най-малкото че аз съм никой а авер на модератора като сгреши ще му се прости,това е нормално бре хора,и аз едно време се ядосвах за кво ли не даже получих забрана да пиша във форума за 15 дни самоз ащото казах че от тяхното обкръжение човек има 4 теми в продава и ги упва всеки ден ,ми затвориха ми устата кво да се прави ,и от тогава хич не си го слагам на сърцето кой крив кой прав,даже пусках рапорти за нередности ,но и тва спрях защото пак виждах как се пропускат неща.Пичове един съвет от мен пишете си по форума спазвайте си правилата ,няма смисъл да се пикае с/у вятъра никой не е постигнал каквото и да било с това да се репчи на модераторите ,напротив постига се обратното 15 или повече дни отпуски ;) Кво ви пука за тоз уорн ,никой маи не е бил изгонен от форума за уорн при грешки,като че цитирал или направил коментар,той е да ви стряска ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не се карам, просто не обичам да ме изкарват дребнав ... реално ако някой е приятел на един човек от модераторския екип, то друг модератор ще го скастри и ще му наложи съответното наказание ... аз лично приятелли не модерирам - давам ги на друг модератор :DКакто казах правилата са толкова равни колко то сме ние - нито повече, нито по-малко !Tr1nky, слабо ме интересува дали ще влизаш или не във форума ! Предложих ти да си прегледаш мненият, но повечето от тия, за които е трябвало да бъдеш наказан , а не си, са в кошчето ... щом модератор е решил да ти прости - така да бъде, но има една притча, единия извод от която е: "Лайнян не чуруликай !" ... Ти имаш да кажеш нещо на модераторския екип, а аз на потребителския ...П.П. Уорн-а, не е за да ви стряска, а за да предупреждава, че не спазвате правилата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и не получих конкеретен отговор...Защо ли? :D Аз моите мнения си ги знам ;) Притчата също я знам, а ти знаеш ли за "гузен негонен бяга" ? Май те настъпах без да искам. Не съм визирал никого в мнението ми, незнам защо се почувства "изкаран дребнав" ;) @Jeepers Прав си за всичко, но въпросът е принципен. Аз не се репча на никого, не се оплаквам за warn-ове и така нататъка. Има отворена тема за дискусии и просто си изказвам мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще ти пратя всички мнения, които са били изтрити и за които, въпреки че е трябвало, не си бил наказан ! никак не са малко ... ако си имаш желание после сам ще си ги публикуваш :D"гузен негонен бяга" има още една страна "гонен негузен бяга" ;) обърни внимание, че на екипа толкова му е писнало от такива теми, че вече само някой ги прочита за да види да не се карат потребителите или да се правят други грандиозни нарушения, и никой не пише ... какво точно доказваш, като си публикуваш извадката от уорнове ? смяташ че са ти сложени не според правилата ли ? или ще ми посочиш 10 други по-виновни ? ами давай - само не забравяй, че нормалната практика, като видиш нарушение, е да пратиш доклад, а не да спамиш в темите ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де ,аз едно неразбирам ,защо пък изтритите неща всъщност не са толкова изтрити както се казва?Би трябвало ако са изтрити да ги няма никъде,а не да си седят някъде си и всъщност да са не изтрити а скрити !Това говори едно,че тук нищо не се трие а се скрива,което пък не е правилно ,защото някой ако пусне тема и после иска да се изтрие и да я няма никъде тази информация,всъщост му се казва вс.е ок и му се хвърля прах в очите,немисля че това е правилно.Преди имаше едно предложение за бутон напускам форума и да се изтрие всичко написано от човека,явно ще е бутона да се направи всичко невидимо ,но видимо за модераторите,та нали това е целта на човека да го няма и затова напуска?ПП:Значи да разбирам че моята тема за турбо проекта не е изтрита както бях пожелал ,а само скрита ?Ако е така да си призная честно е много кофти тази ваша постъпка да незачитате желанията на юзърите.Всъщност до сега имах доста големи съмнения че информация не се трие ,а се скрива и тази вечер отново доказва доста от мойте твърдения за вашите действия .Незнам дали другите колеги са съгласни но би трябвало нещо или да се трие или да го има за всички ,да няма 2ни стандарти.Повечето хора им е през..... но има един малък % на който им пука за това !

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

lookcho, точно за такова цитиране като твоето получих warn ;) Не се заяждам,само отбелязвам. А иначе нека говорим с факти. Евала, чакам с нетърпение да ми посочиш за кое точно мое действие трябва да съм изгонен преди година (когато всъщност все още четях форума и не бях регистриран, защото аз го чета от 3 години, а имам рег от по-малко от 1 ;) ) И не забравяй да ми покажеш всичките ми 350 мнения в "кофата" ( :D ?!?!? ) защото сам каза "в кофата има почти толкова, колкото извън нея". Наистина чакам с интерес. А доклади съм правил, но файда от тях няма и няма да има. ;) Ако искаш 10 по-виновни нямаш проблем. Всеки ден ще ти пращям линкове щом искаш. За мен не е проблем. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички правим грешки ... аз също съм си получавал warn-a за цитати и не съм се оплаквал ...350 са ти мненията заедно с тия в кофата :tooth: просто една добра част от тях не можеш да прочетеш защото нямаш достъп до нея как така реши, че от докладите няма файда, че даже и няма да има ? всеки ден получаваме по няколко и в най-лошия случай ги преглеждат само 2-3 модератори - ако единия не го свърши го прави другия ... действие не се предприема само и единствено ако казуса изисква обсъждане, защото правилата не са ясни по въпроса - след като казуса е изяснен повече подобните му не се обсъждат ... П.П. брой ме занаказан за цитата, а довечера ще си получиш писмото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на теб лично не съм докладвал но на други модератори съм! И резултата беше = 0. И за напред ще е така защото правилата просто не са еднакви за всички. Може да е кофти, но факт. А за мненията ми..Ок, не съм разбрал правилно. 350 общо, на половинта 175...и понеже каза че "толкова са в кофата ПОЧТИ колкото не са", искам да ми покажеш "само" 100 такива и млъквам завинаги в тоя форум :tooth: Не издребнявам, но като кажеш нещо нали трябва да е подплатено а не само приказки наизустП.П: далеч съм от мислта че получаваш warn-ове :tooth: Дори и да е така, не мисля че за теб са проблем. Колегата ти misho и той ме беше "наградил" но просто ми трябваше една част наистина спешно и се наложи да ъпна.. Понесох си последствията и му се извиних. Така трабва да е, не хленча както каза ти. Ама за гореописаните 2 ситуации извини ме ама... И пак казвам - това са примери, с които си защитавам тезата че правилата НЕ са еднакви. Незнам защо се почувства толкова засегнат.. Те са си такива каквито са

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги модератори ,явно имате много работа ,защо не си я облекчите като пуснете още 5ма модератори ?Така няма ли да е добре за вас,ще следите повече теми и ще имате повече време :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами на теб лично не съм докладвал но на други модератори съм! И резултата беше = 0.П.П: далеч съм от мислта че получаваш warn-ове :)

май не схващаш :) не можеш да докладваш и доклада да не се появи в пощата на всички от модераторския екип ... т.е. всички получаваме и гледаме доклада - ако никой не предприеме мерки, няма нарушение на правилата, или то изисква обсъждане ............мойте предупреждения са устни и включват доста викане и размахване на пръсти ;) на мое място нямаше да устискаш :D

защо не си я облекчите като пуснете още 5ма модератори ?

ще ни се :)ако не си обърнал внимание на всеки няколко месеца се появява нов мод, който в повечето случаи не познаваме лично или поне не е от обкражението на повечето от екипа, но заедно избираме защото сме видели, че е добронамерен и съвестен ФЕН ... просто е много трудно да намериш 5 души, които:0. са ФЕНОВЕ !1. имат нужното време2. са съгласни да го дадат3. имат нужната грамотност4. не нарушават системно правилата5. не са конфликтни6. ... има още доста изискванияреално темата я обсъждаме и в момента и има набелязани жертви, но това не засяга целия форум .. с две думи - опитваме се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами облекчете си процедурата бре хора ,ако не се справя ще му отнемете правата :) Вместо да имате толкова изисквания снижете летвата за да ви се помага ,а както казах ако не се справя друг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джипърс , като ти чета съветите към мод. екипа ми се иска да ти задам следният въпрос:Иска ли ти се да бъдеш модератор и да опиташ от кацата с л....та ???Относно репортите: вземаме ги в предвид, но не връщаме "ре" на този който го е пуснал към нас.Милиони пъти съм го казвал и ще кажа пак:Ако очаквате на всеки индивидуално да отговорим за всичко, то и 24 часа няма да ни стигнат!!!Засега се справяме, но ако иам нужда и предложения за нови модератори, че почерпим инфо от тази тема, виждам че има доста загрижени "фенове"П.С. Правилата са за всички , аз лично не правя разлика между хората. Интересното е ,че се вдига врява, когато някой е сгафил нещо и ние все още не сме го видели и предприели мерки. Интересно, че когато някои от "вас" е сгафил, вадите от 100 кладенеца вода и сте с неправомерна забележка !!! !!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeepers(обръщам се към теб, понеже ти повдигна въпроса, но не конкретизирам), това че си споделил с нас това което си направил с колата си е твоя работа. По-добре да е в кофата, отколкото някой да е запазил страницата заедно с каринките и да я качи някъде другаде, където ще имат достъп всички. Трябва разберете, че общуването във форум не се различава от реалното общуване. Казана дума-хвърлен камък. Хората с които си пишете са РЕАЛНИ, както и за всичко което напишете носите ЛИЧНА отговорност. НЯМА анонимност. И стига сте се противили срещу правилата. Те са за всички нас с простичката цел, форума да е едно по-добро място. Доста е неприятно да видиш напълно неграмотни писания на пълнолетни хора с преобладаващи 4 и 6. В крайна сметка това местенце в интернет ни е предоставено на нас, феновете, за да можем да споделяме и черпим информация и емоции. С едно щракване се прави форумът "private" и оставаме "на сухо". Гледайте си вашата паница и спазвайте добрия тон, стига бъркали в кацата с меда (или л@йн@та както каза "misho")

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее момчета не се карайте :) Правилата са за да се спазват. И аз имам вече 20% предупреждения, и аз така се подразних в началото, но като се замисля съм си бил виновен аз тъй като не съм прочел правилата добре (типично за нас българите дето разбираме от всичко, ама не си знаем прават и не спазваме законите).НО съм "за" да се спазват от всички, ама наистина от всички без изключения модертори ли са собственици на сайта ли са или са от "простолюдието" ;). Само така може да се създаде ред и дисциплина където и да било! Нека не се превръщаме в полицейски форум да се следим кой каво е на*кал. Форумът е страхотен нека да не го разваляме с обиди, нападки и помия.Поздрави на всички!

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилата се спазваха от всички /и ако лекарите можеха оперативно да отстраняват злоба, завист и лицемерие/, БГ щеше да бъде едно по - хубаво място за живеене !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...