Jump to content
airbrush

Правилата еднакви ли са за всички

Recommended Posts

Джипърс , като ти чета съветите към мод. екипа ми се иска да ти задам следният въпрос:Иска ли ти се да бъдеш модератор и да опиташ от кацата с л....та ???

Аз несъм подходящ,конфликтна личност със склонност към комерсиални дейности :) хихихихихи

Jeepers(обръщам се към теб, понеже ти повдигна въпроса, но не конкретизирам), това че си споделил с нас това което си направил с колата си е твоя работа. По-добре да е в кофата, отколкото някой да е запазил страницата заедно с каринките и да я качи някъде другаде, където ще имат достъп всички.

Добре де таз кофа не я ли чистите отвреме на време?Щом нещата са там би трябвало да се изтриват безвъзвратно ! Поне аз така мисля щом е в кофата няма нужда от него,а щом е ненужно да се трие ;) Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeepers, като бивш мод, мога да ти кажа че кошчето е незаменимо. Винаги се намира някой да се оплаква когато му е изтрито нещо или е наказан. Чрез кошчето един мод винаги може да се обоснове и да докаже защо е модерирал някой. Към екипа на форума. Не се оплаквайте от много работа... Не е сериозно и със сигурност не трупате нито авторитет, нито съжаление сред потребителите. Проблема вие да имате много работа е лошото управление на форума, а не многото потребители или много глупости, които се пишат. Два съвета бих си позволил да дам:1. Форума отдавана трябваше да се раздели на повече подраздели. Най-вече технически въпроси. "Общи дискусии" да се стегне малко и да се пишат само теми свързани с автомобилите, какъвто е първоначалният замисъл (за последното само предполагам, но предвид съществуването на Off-topic, е логично)2. Има форуми с много повече потребители. Често срещана практика е да има само няколко глобални модератори, а останалите да са форумни модератори. Така работата се разпределя по-добре и екипа си върши работата по-качествено. Въобще IPB предлага толкова хубави възможности, които стоят неизползвани. Разбирам, че на никой не му се работи безплатно, но все пак това е проблем на собственика на форума, така че решението трябва той да го потърси. Малко по темата. Разбира се че правилата не се прилагат винаги стриктно. От една страна това е защото и модераторите са хора. Втората причина е че правилата трябва да се развиват, както писа някой по-горе. Те трябва да са точни и ясни до толкова, че да не позволяват двойно тълкуване. Тогава спазването и налагането на наказания ще се улесни.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeepers, като бивш мод, мога да ти кажа че кошчето е незаменимо. Винаги се намира някой да се оплаква когато му е изтрито нещо или е наказан. Чрез кошчето един мод винаги може да се обоснове и да докаже защо е модерирал някой.

Така е прав си ,но ако някой потребител каже изрично за тема която е пуснал да бъде изтрита/при положение че тази тема е станала повод за убиди,и няма оплаквания за наказания/ нетрябва ли да си е изтрита тотално ,защото дефакто е вече ненужна ,нито ще служи за доказателства нито нещо от този род !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за пореден път днес се убеждавам че правилата не са еднакви за всички ,ако някой се интерисува защо ,ще дам жокер отново се толерират хора с по 4 обяви в продава- те си знаят ама ...... !ПП: Сега да не би пак да ме изгоните от форума защото го казвам/миналия път се получи точно затова че посочих отново човек с 4 обяви /.Както казвате вие правилата трябва да се спазват ,така че не е коректно спрямо другите потребители :)

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че не трябва, а че не може...има разлика :)

не знам в този модел но форум но във всички които съм била администратор може да се направи така че да не можеш да коментираш само се пуска темата по този начин няма проблеми същото може да се направи и с обявите да се каже че само друпата с над 50 поста може да пише там, варианти много а с програмиране и още повече могат да станат за да няма гафове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето за пореден път днес се убеждавам че правилата не са еднакви за всички ,ако някой се интерисува защо ,ще дам жокер отново се толерират хора с по 4 обяви в продава- те си знаят ама ...... !ПП: Сега да не би пак да ме изгоните от форума защото го казвам/миналия път се получи точно затова че посочих отново човек с 4 обяви /.Както казвате вие правилата трябва да се спазват ,така че не е коректно спрямо другите потребители :afro:

Човек, говори с имена ! Да не мислиш, че сме медиуми или че всеки пут броим всички обяви на потребителите ? Случва ни се да изтървем някой и веднага правилата не са еднаки за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

A human being should be able to ...., balance accounts,..., ake orders, give orders, cooperate, act alone, solve equations, analyze a new problem,......"

Robert Heinlein

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и никъде не са споменати гадателски способности ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да повдигна малко темата за правилата и дали са еднакви за всички.Според мен не са,или ако са - то не винаги е така.Веднага да кажа защо мисля така-днес отнесох още 10% уорн :lol: ( не казвам че не беше правилно,просто малко по-късно разбрах къде ми е грешката) :) Идеята ми е,че скоро в тема хора се псуваха откровенно и това продължи прекалено дълго и беше толерирано или поне така изглеждаше отстрани а за по-незначително нещо(верно правилата са правила) се отнася WORN :D ...поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...