Jump to content
PETROFF

За всички от Видин, Враца и Монтана

Recommended Posts

тц тц направо ме е яд, че ти съсипак ентусиазма ама мина вече кфо да правя

:worthy:;) ;)
А ти кфо караш бе мен. 5 години си пропилях в тая Монтана сити и общо взето единствените хонди които помня са един бял прелюд на Дани З или некъв такъв и на пичката рекса. От Монтана има ли отбор за сбирката на северозапада.
Има,има колега Аз само се спотайвам и наблюдавам и чакам да дойде 24 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли ми се струва че твойта красавица съм я виждал в мобилето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що ли ми се струва че твойта красавица съм я виждал в мобилето

Има я и не само нея :worthy: имам бая коли в мобилето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегайте бегачките,че 24-ти наближава..... :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги МОЖЕ ЛИ да ви дойдат на гости и колеги от другата японска марка MAZDA на сбирка :):P:P:P АКО МОЖЕ И НЕ ПРЕЧИМ :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма ли някой мод да преправи заглавието на темата.. със така уговорената дата 24.04.2010г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги МОЖЕ ЛИ да ви дойдат на гости и колеги от другата японска марка MAZDA на сбирка :dry::):):rolleyes: АКО МОЖЕ И НЕ ПРЕЧИМ :cool::cool::cool:

Епа аз викам - колкото повече, толкова повече! :D Идвайте колеги с Мазди! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стегайте бегачките,че 24-ти наближава..... :)

О стягаме ги,до тогава ако ми пристигне и таблото от интегра ще е хубаво :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заповядайте настоящите мазда фенове са бъдещи хондаджии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли вариянт да го измислим да се получи следобяд щот изникна че съм на работа до 13h,което е много кофти ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ние кум 11-11.30 може и по къно ще започнем да се събраме а и мисля да постоиме повече така че ще успееш да дойдеш мисля че пне до към 5- 6 следобяд ще се задържиме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Kолеги.Извиняван се предварително че ви цапам темата,но нещо ме заинтригува.Има ли някой любопитен фен да помогне да разгадаем загадката?http://www.cars.bg/u132057..какъв е този чип :o ..Какъв е този цвят :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Kолеги.Извиняван се предварително че ви цапам темата,но нещо ме заинтригува.Има ли някой любопитен фен да помогне да разгадаем загадката?http://www.cars.bg/u132057..какъв е този чип ;) ..Какъв е този цвят :hondarulez:

Еми колега, аз доколкото знам, такъв чип, дето да качва 30 коня - няма (поне за бензиновите коли)! Може и да греша! А и такъв цвят при Сивиците оригинално, до сега не съм виждал! Но пак може и да греша! :D Аз съм в София в момента, иначе бих проверил (въпреки, че за чипа незнам как?!)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май нема кой да промени заглавието на темата със датата на събитието:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Kолеги.Извиняван се предварително че ви цапам темата,но нещо ме заинтригува.Има ли някой любопитен фен да помогне да разгадаем загадката?http://www.cars.bg/u132057..какъв е този чип :) ..Какъв е този цвят :)

Еми колега, аз доколкото знам, такъв чип, дето да качва 30 коня - няма (поне за бензиновите коли)! Може и да греша! А и такъв цвят при Сивиците оригинално, до сега не съм виждал! Но пак може и да греша! :) Аз съм в София в момента, иначе бих проверил (въпреки, че за чипа незнам как?!)!
Няма как тази моноинжекция да вдигне 30 коня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги заповядайте настоящите мазда фенове са бъдещи хондаджии :)

Аз съм живо доказателство :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха ха с този чип много се забавлявам :P Абе този с аз Д15-ка с vtec глава няма да ги стигне тия коне камо ли с един чип, тва е някоий смешко или някой циганин дето като види че на двувал мотор пише dohc и си мисли че двигателя е от ДОДЖ ВАЙПЪР :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АКО СЕ ПРИБЕРА НАВРЕМЕ ОТ СФ СЪМ НА ЛИНИЯ ВР 3777 АТ :P НА КРУГОВОТО ЛИ ЩЕ Е СРЕЩАТА ЗА ВР

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички от Враца на 24.04.2010 в 10 часа ще се съберем на лукоил и тръгваме от там към Габровница на тези които не са чеи тматаще им прозвъня по телефончето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички от Враца на 24.04.2010 в 10 часа ще се съберем на лукоил и тръгваме от там към Габровница на тези които не са чеи тматаще им прозвъня по телефончето!

Тази седмица ще се опитам да регистрирам ЦРХ-а, но ако не успея ще има ли с кой от наще да ида на мероприятието?!? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи най добре пробвай да го регистрираш за да сме повече. И аз ще направя всичко възможно да сглобя мойта колица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи най добре пробвай да го регистрираш за да сме повече. И аз ще направя всичко възможно да сглобя мойта колица ;)

Лошото е, че най-вероятно нема да ме пуснат почивка през тази седмица, за да ида до КАТ! ;) Бе то не е само тва! Ми кък да нареда мойта машина до твойта, като мойта още е развалина! ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко мойта няма да е готова аз ще се возя до там, даже мислех ти да ме возиш на там мойте части няма да са пристигнали до тогава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко мойта няма да е готова аз ще се возя до там, даже мислех ти да ме возиш на там мойте части няма да са пристигнали до тогава ;)

Еее аз твоя рекс толко чаках да го видя на живо ... тцтцт .. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз се надявах но уви все още има няква светлинка в тунела но не се знае ако частите в петък са във Враца за събота ще съм на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абее, аз друго се замислих :lol: Нещо скара/бира ше има ли?! ;) Ще носим ли по нещичко, че като гледам половината бегачки няма да ги има, та поне да апнеме/пийнеме! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе бегачки ше има,ама най-яката няма да е там/дано не съм прав,все още се надявам да дойдат тези валчета най-сетне/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз намерих с кого ще патувам! със Митака ще се возим в дедко, тези от Враца го знаят, но дедко ще е с малко променено сърце :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз намерих с кого ще патувам! със Митака ще се возим в дедко, тези от Враца го знаят, но дедко ще е с малко променено сърце :P

Дееедко а!?! Мисля, че се досещааам.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз няма да се дореда до тиа дни да се прибера което ме е яд.наяам се да си искарате страхотно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дзверове, ние от Козлодуй със моноинжекциите мислим да тръгнем във 9 ч. към Враца и после заедно към Габровница .. Та така те .. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко братя от Козлодуй ние сме на лукойла на кръговото в 11 ще ви чакаме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко братя от Козлодуй ние сме на лукойла на кръговото в 11 ще ви чакаме :rant:

За Лукойла във Враца или този до кръговото в Монтана говориш?Ако имаш в предвит вашия,аз предлагам на колегите от Монтана да се срещнем на Монтанския Лукойл в 11:00ч.Какво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ште се постараем от видин да доидем ама некво никои не пише от видинчаните нз. кво правят .само някои да каже колко часа на пистата зада знаем кога да тръгнем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

менчета пишете ме и мене от групата на Щата МОНТАНА :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Враца са на врачанското кръгово на лукоил а Монтанчани са си на Щатското, даже ако искате може да ни чакате там :tease: ние с козлодуй предполагам че към 11.30 12 ще сме при ваз така че вие може да се съберете към 12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Враца са на врачанското кръгово на лукоил а Монтанчани са си на Щатското, даже ако искате може да ни чакате там :tease: ние с козлодуй предполагам че към 11.30 12 ще сме при ваз така че вие може да се съберете към 12

Ами ОК, 12 часа на Лукойла в Монтана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...