Jump to content
mihou

Снощи джамбазите са се вихрили :o

Recommended Posts

Искам да изкажа своето огромно възмущение!

 

Само като погледна от прозореца виждам 4 коли със счупени странични прозорци (все на шофьорското място). Снощи нищо не чух!

На три от колите видимо са открехнати предните капаци, до колкото видях - май липсват акумулаторите :)

На мен ми се е разминало, но до кога ще треперя да не ми се случи?! :D

 

Преди време разбиха колата на приятел, поне бяхме наблизо и будни че ги гонихме и се размина само със счупено стъкло....

 

Няма да казвам в кой квартал, че ш*баните мангали събират информяция от всякъде.

 

Вече замисляме да слагаме камери с нощно и пушката до прозореца :D Не виждам друг изход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти е вярно, това ми припомня случай преди 2 седмици отиваме с един приятел до Техномаркет Цариградско шосе той кара бмв Е30 320, бяхме тръгнали да купуваме печка духалка да сме се забавили 15-20 мин макс, той беше спрял малко по назад излизаме гледаме счупен прозорец, а от сд-то никакъв помен само, че джамбазите "разбрани хора" и от СД-то му оставили само флашката кофти е много мани мани дано има възмездие за такива айдуци :D

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезнах да пообиколя - разбитите коли станаха 8! :drunk: Вътре са изтърбушени максимално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо по-различно от преди 5-10г - само се чудиш кога ще дойде твоят ред и се надяваш да не е скоро.За съжаление нищо не ги спира (освен 9х19, 7,62 и т.н.). Лошото е, че да ги спираме нямаме право, а те имат пълното право да ни трошат и ограбват колите и всичко останало. Цялата държавна машина работи за ограничаване възможността на гражданите за защита от посегателства, правосъдие, достъп до лекарства и лечение, обучение, детски градини, инфраструктура, държавни институции и административни услуги (визирам скорошните простотии с освобождаване доставени стоки извън ЕС от митницата). В общи линии има 2 възможности - да си търпим и да чакаме да дойде нашият ред (счупено стъкло, -акумулатор и -CD) или да вземем нещата в ръце. Втория вариант има два варианта: -един човек да вземе нещата в ръце, след което ще го арестуват, набият, осъдят, ще лежи в затвора и т.н. -всички едновременно да вземем нещата в ръце, но това вече е революция и вероятно е най-радикалната, но най-ефективна мярка

Редактирано от Slade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си имах работа с подобен тероризам :fun: ставам една сутрин отивам да хвърлям боклука и .......... гледам колата седи на камани джантите ми се изпарили :drunk: но нищо неможех да направя и веднага почнах да турся някакви гуми от приятели да ги слагам че тези толкова старателни биле че една пт гумите страните беше закрепена на камече голямо колкото орех :) Но явно няма оправия в тая държава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля че тая работа е нагласена, като знам как се поопразниха платените автопаркинги! :drunk: Трябва страха да ни върне в тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В люлин редовно си имаме случаи с по 10 тина разбити коли ,странно защо моята винаги я разбиват - като вече съм без ЦД и в колата няма нищо което да се вземе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a панелите сваляте ли си или и без панели ги взимат ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна-център,уж културно място за живеене а старото ми Поло го отваряха 3-4 пъти добре че не чупят нищо отварят го със права отверка.Писна ми да сменям касетофони,единият път когато нямаше нищо за крадене взеха топката на скоростния лост -да не са капо.Последния път бяха отрязали уплътнението на задното съкло и ми вдигнаха кората с говорителите и бонус МП3-ка която бях оставил в багажника ,стъклото беше подпряно на дърво- цяло.Един колега ми се подиграваше че разглобявам половината кола като се прибирам -музиката в къщи и антената на радиото че или я крадяха(за какво ли им беше?)или сутринта я намирах вързана на фльонга.В някои от случеите беше кражба в други просто злобен вандализъм.Те така по центъра на Варна-най-"хубавия" квартал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без панели ги вземат, изобщо не им пречи - като си върнеш панела на застрахователя, той го продава на съответните хора и комплектът става пълен. На мен ми свиха CD-то без панел.Да имах една ръчна граната да закача на задната страна на радиото - като го измъкнат и изненада!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми криза е! И тия огладнЕха.Май наиситина доброто решение е камери и пушки :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идват гладни години :( И по зле ще става ;) хората са гладни :( Но трябва не колите да ни разбиват :) А главите на тези дето са в парламента ;) Защото те са виновни за този глад :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сачувствам на колегите, сполетяло ги това нещастие... Жалко, че законите тук (които така или иначе рядко се спазват) не са като в Америка. Там щом някой е навлезнал в частна собственост и се опитва да навреди на личното имущество, като нищо си отнася куршума и това не е наказуемо от съдебните власти при дадени обстоятелства. Тук дори и да хванеш някой да пипа, да го почупиш от бой, както си и заслужава, после тебе ще съдят за телесни повреди и прочие... ама така е ... ЕВРОПА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варна-център,уж културно място за живеене а старото ми Поло го отваряха 3-4 пъти добре че не чупят нищо отварят го със права отверка.Писна ми да сменям касетофони,единият път когато нямаше нищо за крадене взеха топката на скоростния лост -да не са капо.Последния път бяха отрязали уплътнението на задното съкло и ми вдигнаха кората с говорителите и бонус МП3-ка която бях оставил в багажника ,стъклото беше подпряно на дърво- цяло.Един колега ми се подиграваше че разглобявам половината кола като се прибирам -музиката в къщи и антената на радиото че или я крадяха(за какво ли им беше?)или сутринта я намирах вързана на фльонга.В някои от случеите беше кражба в други просто злобен вандализъм.Те така по центъра на Варна-най-"хубавия" квартал.

Слуачай случил се на бинго Мустанг ... Хонда сивик 5-та генерация ... спира колегата за 15 минути да хапне само ... връща се посяга към СД-то за музика и ръката му потъва в кабелаци ... Алармата не се е включила а шофьорската врата си е заключена ... Разбита е ключалката на дясната врата ,която след това е прилежно затворена ... и това по обяд ... просто думи нямам ... На мен пред блока на паркинга ми изязали багажника с циркулярче на батерии и ми взели Антикирлото с планките и всичко ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това явно е национално бедствие! Гледайте какво става снощи в Пловдив:цък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен във Варна 2 пъти ми правиха зулуми - единия път CD-то ми взеха, а другия път ми спукаха гуми без да съм паркирал на неправилното място. Винаги гледам също да не запуша някой. Дори имаше още 2 коли със спукани гуми. От тогава вече вечер не се прибирам с колата, а я държа на работа на паркинга, който се охранява :huh:

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Европа за да те осъдят, първо трябва да имат доказателства за това, а в България е обратно - за да НЕ те осъдят, трябва да докажеш, че си невинен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да споделя моето нещастие, преди 2-3 дена ми разбиха малкия прозорец на задната врата и ми изтарбушиха колата ;) , цд и най-лошото е че са ми взели и чантата с учебниците студ. книжка и т.н. аз ще спомена в кой квартал Младост и покрай мен бяха разбили още много коли, надявам се нещата да се пооправят, но самнявам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сутринта минах до един джип с разбит преден десен джам имаше и ченгета ама за какво ли са, това е станало в една от преките до съдебна палатаминалата година и аз по същия начин изгорях даже и почерка е един и същ но ченгетата не знаят кое :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти, но факт - народа огладнява - явно пак ще стигнеме до ония моменти, които си спомням от детството си - бащя ми сваляще чистачките на шкодата да не ги гепят...незнам дали е по-трагично или жалко, но безработицата се увеличава. Дано не се стига до момента с пушките, макар, че ако видя да ми трошат нещо по колата...няма да се разберем с добро. Дано не - акумулатора е скапан и музика няма :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ужас и аз съм изумен за цялата простотия на едим комшия от входа аудито беше оставено на 4 тухли!А той е на 1-вия етаж и колата му е под балкона просто :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , за съжаление.Във Видин имаше подобни набези , ама вече май се укротиха.Поне така изглежда. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...