Jump to content
zikofb

Некоректни шофьори на любимата марка

Recommended Posts

Тази вечер един "колега" със сивик тайп ес ме засече изключително грубо и опасно, при положение, че движението в този момент не беше натоварено ! Прекрасно е да караш нова кола и да се чувстваш цар на пътя, но е хубаво и малко да се съобразяваш с останалите около теб. Умишлено не вкарвам емотикони в настоящия коментар, тъй като съм със смесени чувства към подобни екземпляри. Смятам, че независимо от интензивността на движението по пътищата, огромните дупки /коментирани в друга тема/ и напрегнатия и изнервен за повечето хора живот, следва да бъдем толерантни един към друг на пътя /поне хората с любимата марка, а още по - добре и всички останали участници в движението/ !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последната година няколко пъти виждам колеги с Хонди да карат меко казано малоумно...няма как да е иначе...много станаха вече.... :angry:П.П. объркал си раздела.

Редактирано от KATANA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми напомня на една тема, хванала неизследваните дълбини на океана...."Как замених Голфа с Хонда", или нещо от рода - в "off topic"За съжаление няма как да променим нещата, но споделянето поне действа малко облекчаващо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак раздела е общи дискусии,защо да не може да се коментират тези теми тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наблегнах на идеята, раздела не ми се коментира... :) Тук можем да си припомним, какво сме мислили преди "известно" време :angry:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%BD%D0%B4%D0%B0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак раздела е общи дискусии,защо да не може да се коментират тези теми тук

Темата беше пусната в раздел "Срещи и мероприятия" и впоследствие преместена.Забележката за раздела е пусната преди преместването на темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това,че караме Хонди не значи,че сме най-примерните водачи на пътя :) Дали караш Хонда,Фолксваген,Опел ,или каквато и да е марка,щом си галфон какво значение има? :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи си най-често от човека а не от колата да ви кажа има всякакви малоумници и то взеха за съжаление да карат и хонди :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера след Дупница изпреварих CRV CA7979, последен модел.

Колегата явно се ядоса че някакво си Ауди А6 го отнесе и ме подгони.

Изпревари ме супер критично срещу него идваха коли и ги накара почти да спрат, за да мине.

Лошото дойде, като аз тръгнах да го изпреварвам и бях на метър зад него и изцяло в лявото платно,когато

колегата ме засече при положение, че ме видя в огледалото.Това с над 100км/ч.

Е, изчаках го и му показах, че и други коли могат да вървят бързо, особенно 3.0l TDI!

 

Понякога забравяме, че с днешните технологии е трудно да се каже коя кола е по-бърза.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти па са с некво Ауди си взел да ми изпреварваш. Не знаеш ли че "Само Хонда може да изпревари друга Хонда" :angry: :angry: :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С голямата мощност идва голяма отговорност.. :angry:Когато се качиш на мощна кола... предприемаш много по рискови маневри!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като колегите "policeman" и "west bam" съм на мнение, че няма значение каква кола караш, а какъв човек си. Защото начина по който караме е отражение на нашите възпитание и характер. НО въпреки това има доста хора (в по-голямата част "лапетии") които карат любимата ни марка :angry: абсолютно безразсъдно, нагло и безотговорно. Сигурен съм, че всички знаят за какво говоря ... дано да прочетат това и да се замислят в коя "секта" членуват ... макар, че се съмнявам. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре пак се почна с примерните шофьори. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Zikofb да не би да става дума за червен сивик 8ген. type-R с варненска регистрация?И аз имах ситуация с “колегата“(ако е същия).Кара доста агресивно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре пак се почна с примерните шофьори. :)

;) По-лошото от агресивно каране е агресивно каране с услена музика. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Zikofb да не би да става дума за червен сивик 8ген. type-R с варненска регистрация?И аз имах ситуация с “колегата“(ако е същия).Кара доста агресивно.

Колко е малък света !!! Беше червен сивик /стори ми се type S/ с варненска регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз стигнах до извода, че наистина няма смисъл от разискване на подобна тематика ! Започнах я в началото на януари, месеца още не е изтекъл, а почти не минава ден, през който да не виждам камикадзета - представители на всякакви марки автомобили ! С приказки няма да станем по - толерантни и отговорни хора !Към модераторите: Моля да заличите настоящата тема !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...